С какво съчетавате ресните?

  • 8 874
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Дали имаш щори или например изчистени ленени завеси е все едо и също, като възприятие за около.


как да е едно и също като щорите са отдолу, а ленените завеси отгоре? Rolling Eyes

що така реши Rolling Eyes
моите завеси са под тънките ми пердета. /и не съм го зимислила аз, в много хотели извън България съм го виждала./

Във всичките спални на вилата ни са така и стои много по-красиво по мое мнение отколкото плътни завеси да скрият красивото ефирно перде.
Винаги съм усещала лек соц полъх от обратната комбинация.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Дали имаш щори или например изчистени ленени завеси е все едо и също, като възприятие за около.


как да е едно и също като щорите са отдолу, а ленените завеси отгоре? Rolling Eyes

що така реши Rolling Eyes
моите завеси са под тънките ми пердета. /и не съм го зимислила аз, в много хотели извън България съм го виждала./

Във всичките спални на вилата ни са така и стои много по-красиво по мое мнение отколкото плътни завеси да скрият красивото ефирно перде.
Винаги съм усещала лек соц полъх от обратната комбинация.

Можели една снимка, че ми стана интересно, а не мога да си го представя  Hug

# 17
  • Мнения: 1 312

Можели една снимка, че ми стана интересно, а не мога да си го представя  Hug
Никога не съм правила снимки вътре на къщата,имам само отвън и на хлапето щъкащо насам-натам,но обещавам този уикенд ако ходим да цъкна специално.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Можели една снимка, че ми стана интересно, а не мога да си го представя  Hug
Никога не съм правила снимки вътре на къщата,имам само отвън и на хлапето щъкащо насам-натам,но обещавам този уикенд ако ходим да цъкна специално.

Много ще съм ти благодарна, ние скоро ще се местим и събирам идеи  Peace

# 19
  • Мнения: 14 490
и аз ще съм благодарна за снимки, че много харесах едни ресни за хола и макар, че и при нас няма нужда от плътно перде, аз искам да сложа за да разширя визуално стаята

# 20
  • Мнения: 184
Дали имаш щори или например изчистени ленени завеси е все едо и също, като възприятие за около.


как да е едно и също като щорите са отдолу, а ленените завеси отгоре? Rolling Eyes

що така реши Rolling Eyes
моите завеси са под тънките ми пердета. /и не съм го зимислила аз, в много хотели извън България съм го виждала./

Във всичките спални на вилата ни са така и стои много по-красиво по мое мнение отколкото плътни завеси да скрият красивото ефирно перде.
Винаги съм усещала лек соц полъх от обратната комбинация.

Можели една снимка, че ми стана интересно, а не мога да си го представя  Hug
Аз отдавна помолих ама...  Rolling Eyes

# 21
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
В темата за пердетата бях пускала тази снимка
http://deata.multiply.com/photos/album/7#27

# 22
  • Мнения: 6 039
tova e edinstvenata chitava snimka ot albumite mi, koito taka ili inache sym publikuvala, no tuk shtorite ne se vijdat, zashtoto sa naviti gore, i skriti v tavana

http://images.malena2004.multiply.com/image/4/photos/332/1200x12 … amp;nmid=77370320

mejdu drugoto, tezi resni tolkova me draznqt, che edvam gi gledam. Prosto ne sym namerila moq plat za perde za da gi smenq. Znam kakvo iskam, no ne go otkrivam po magazinite. sys sigurnost, jivotyt im v moq dom shte e oshte syvem malko Mr. Green

taka e gore dolu posred bql den
http://images.malena2004.multiply.com/image/17/photos/256/1200x1 … amp;nmid=20601540

# 23
  • Мнения: 14 490
Malenna, благодаря за снимките, но аз останах с впечатление, че имаш тънко перде под тях.

# 24
  • Мнения: 184
Благодаря и аз за снимките   bouquet , deata това плътното перде много ми харесва и по точно начина на поставяне - перделика

# 25
  • Мнения: 184
А за ресните честно казано не ми харесват  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Malenna, благодаря за снимките, но аз останах с впечатление, че имаш тънко перде под тях.

 Благодаря за снимките, но и аз  останах с впечатление, че пишете за перде под ресните  newsm78
И на мен нещо не ми харесват тези ресни.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 042
На мен ресните изобщо не ми харесват, ам хич! Но като гледам има и много хубави интериори с тях.  Peace

# 28
  • Мнения: 6 039
не сте ме разбрали, не сте чели внимателно
казах, че зад ресните имам вградени в тавана щори, които се спускат при нужда и стоят като фон на ресните

от друга страна споменах, че плътна завеса слагам зад тънки пердета, а не пред тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
моите завеси са под тънките ми пердета. /и не съм го зимислила аз, в много хотели извън България съм го виждала./

Malena ето тук пишеш, че завесите са под тънките ти пердета  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт