Бъркат ли пола на фетална морфология???

  • 18 804
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Мен ме гледа доц. Томова и позна пола. Каза момче, родих момче.

# 16
  • Мнения: 388
не, поне аз не съм чувала за такъв случай

# 17
  • Мнения: 1 949
Да, на моя близка - казаха й, че ще има момче. Има момиче - шаш и паника, как сега ще къпем детето в синьо корито (вече купено), ще го обличаме в сини дрешки и пр.  ooooh!  Драмаааа  Mr. Green

Ама ако на мен ми кажат след секциото че имам син, при условие че през цялото време са ми казвали момиче ще се вкарам в някакъв филм. Ще си мисля какво ли не глупости за размяна на деца и тем подобни...дали се случва по родилните домове?!
В Червен Бряг преди 4 години имаше случаи на разменени бебета. #2gunfire

При нея е било нормално раждането, така че девойката се е появила с цялата си прелест пред майка си веднага след раждането си   Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 276
Ще си мисля какво ли не глупости за размяна на деца и тем подобни...дали се случва по родилните домове?!

Знам, за доста случаи за разменени деца в Майчин дом- но, не нарочно, а от недостиг на персонал и небрежност- при къпането им разменят гривничките. Добре че майките в повечето случаи си познават детето( тоест като им го дадат отново за кърмене виждат че не е собственното им)...сори за спама

А по темата- на повечето ми познати са им познали на 3Д пола...а аз себе си мога да кажа след 3 месеца Simple Smile....Но в отчетната Декемврийска някой беше писал за 2-3 такива случая-  на 3Д излиза едно- а след раждането бебо с друг пол  Joy

# 19
  • Мнения: 11 006
На мен ми го познаха още в 4 месец. Не съм имала вътрешно усещане за пола на бебето, разчитах изцяло на показанията на видеозона.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен ми го казаха още в 13 г.с. и от тогава само го потвърждават различни лекари и не мисля , че ще има разминаване ама знам ли !След месеци ще разбера  Grinning.Не съм чувала за такави случяаи иначе  Peace

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Миналата седмица, като бях на консултация, докторът разказа следните два куриоза:
- Жената е гледана през цялата бременност и следена за близнаци. Ражда се едно дете!!
- Както и обратният случай- Жената си чака едно, а ражда близнаци.
И това не е градски хумор.
А какво остава за пола!? Естествено, че е възможно да има грешка. Наистина вероятността е минимална при използването на съвременна апаратура, но съществува.
 На мен ми казаха, че ще е момче, аз искам момиче /все пак един ръсещ чорапи и дрехи вече си имам/, но вътрешното ми усещане е за момче.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Познаха го  Laughing . Бях в 19 г.с и каза доктора момиче  Laughing , много се зарадвах и много ми се искаше да не е сгрешил. После в по късни седмици още 1 лекар го потвърди и накрая излезе че са видяли правилно Simple Smile .

........... 
Дали е 3Д или 4Д няма абсолютно никакво значение, и без това ФМ се прави на 2Д функцията, останалото е глезотийка за родителя.


 Peace

# 23
  • Мнения: 566
да и на мен сега  на 4д ми казаха че МАЙ пак ще е момиче ,НО на мен  вътрешното ми чувство ми казва че ще бъде момче Praynig Praynig Praynig.Ще видим какво ще излезе Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 960
В 4-ТИ месец ме гледаха и познаха-момче!!!

# 25
  • Мнения: 4 070
Виждам , че повечето от вас, които говорят за грешки просто им се иска да са сбъркали докторите. Wink

# 26
  • Мнения: 1 949
Виждам , че повечето от вас, които говорят за грешки просто им се иска да са сбъркали докторите. Wink

Какво имаш предвид? Кой да е сбъркал друг? Нали ставаше дума за грешки при определяне на пола от лекар?  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 029
С първата бременност всички бяха единодушни относно пола на бебето и наистина познаха. Сега, обаче при феталната морфология ми казаха 100% момче, при следващия преглед моята лекарка потвърди същото, но след това при два поредни прегледа каза, че вижда момиче...  Rolling Eyes Последните два месеца пък все не може да го види добре и сега съм леко объркана. Все пак ми се струва, че първото мнение е по-меродавно и съм се подготвила за момче. Иначе не бих казала, че имам някакви предчувствия и усещания свързани с пола.  Wink
Въпреки, че вероятността да сбъркат е по-малка, съм чувала за такива грешки не веднъж - преди две години на моя позната до последно й казваха, че ще има момиче, а тя роди момче.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Засега докторите са категорични, че ще е момиче.Потвърждават го тези ,които са ме гледали на 4Д и тези ,които ме гледат на обикновен видеозон.Силно се надявам да познаят, защото иначе ще си обличам момченцето в розови тоалети Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 308
Още в началото ми казаха момче и аз го видях с очите си. Сега даже от последната ФМ имам и много ясна снимка на мъжките му атрибути! Всичко зависи от лекаря според мен и какви възможности има с боравенето с апарата Peace

Общи условия

Активация на акаунт