Кога се ходи на преглед при преносване?

  • 6 086
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
От деня на термина до раждането ходех всеки ден да правят запис на тоновете на бебето в болницата, в която бях избрала да раждам.

# 16
  • Мнения: 2 587
Всеки ден след термина за запис на тоновете.Аз обаче ходех през ден.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз знам,че се ходи всеки ден.

# 18
  • Мнения: 1 983
Ходи се всеки ден на запис на тоновете! Аз ходех в болницата, в която щях да раждам! Отиди още утре, не отлагай за понеделник! Така ще ти е по-спокойно през почивните дни! А за ехографа - мен ме гледаха на всяка консултация! Леко раждане!

# 19
  • Мнения: 34
Аз ходех всевки ден в болницата в която ще раждам, като си заплащах записа - 10лв. Преносих с два дни. Иначе на 7 ден след термин трябва да те приемат в болница, нямат право да те върнат. А ако си с контракции те приемат да лежиш и тогава записа на тонове не се плаща. Леко раждане от мен! и ДА СЕ ПОХВАЛИШ СЪС ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЕ Hug

# 20
  • Мнения: 4 020
да, с преносването шега не бива! Но след като няма да раждаш при тази лекарка, която ти води ЖК, няма какво да ходиш при нея всеки ден, особено пък ако слуша тонове с дървена слушалка.

Нямаш време, вземи решение къде ще раждаш и стягай чантата Simple Smile

Успех!

# 21
  • Мнения: 9 973
След преносването се ходи всеки ден за запис на тонове. Ходи се при лекаря,който ти води ЖК.
или в болницата

# 22
  • Мнения: 185
След датата на термина трябва всеки ден да се слушат тоновете на бебето (в ЖК) или да се прави запис (в АГ-то, където ще раждаш). Обикновено обаче не става точно така. Wink В почивни и празнични дни ЖК не работи, а до АГ-то може и да не ти се ходи или там да е голяма навалица. Ако тоновете днес следобед са съвсем наред, те съветват да отидеш пак след 2 дни сутринта да кажем. Така че реално в тези 7 дни, които "разрешават" да преносиш, ходиш 2-3 пъти. Поне при мен беше така, а мога да кажа, че съм "спец" по темата, преносих и тримата с по 6-7 дни.  Grinning

# 23
  • Мнения: 518
Всеки ден трябва да ходиш! Ама и тая твоята докторка, никакъв доктор не е!!! Как може  да не те гледа на ехограф? Това е едно от задълженията й като доктор, следящ бременна жена - все пак друга работа няма! И как следи развитието на бебето, след като не  го е виждала на апарата от както си била в 6-я месец? Как те преглежда, с дървена слушалка и метър? Аз лично не бих ходила при такава измислена докторица!

# 24
  • Мнения: 1 428
Аз преносих 10 дена.Отидох на преглед  на датата на термина ми,после 3 дни след това.И 2 дена преди да родя влязох в болницата за наблюдение.На прегледите ходих в болницата,където родих.

# 25
  • Мнения: 149
Аз явно предизвиках съдбата и малката се роди точно на термина - на 24-ти Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честито бебче   bouquet  Да ти е живо и здраво. Радвам се, че всичко е минало по най-добрия начин!

# 27
  • Мнения: 119
  bouquetЧестито рожба!  bouquetЖива и здрава да ви е!  bouquet

# 28
  • Мнения: 34
Честита малка  принцеса! Нека много да ви радва! Hug newsm51

# 29
  • Мнения: 173
Бъдещо мамче,аз преносих 6 дни като от първия ден на преносването постъпих в болница,за да ме следят.

Общи условия

Активация на акаунт