билкова комбинация за отслабване

  • 41 726
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Здравейте момичета!
Моята майка започна да го пие от 13.01.09 и с нетърпение чакам да видя има ли резултат.Заедно с чая е получила и хранителен режим.

# 16
  • Мнения: 668
 Naughty не съм доволна, ала бала.

# 17
  • Мнения: 47
Не се отчайвай! Може би е още рано за някакъв резултат....

# 18
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте на всички.

От днес и аз започнах да пия тази билкова комбинация. Честно казано има много съмнителен вид, но се надявам да има положителни резултати.

# 19
  • Мнения: 47
Здравей! Ще чакаме да споделиш отзиви! Желаем успех Hug

# 20
  • Мнения: 4
Искрено казано, мен ме смущават 2 факта:
1. как апокрифно се разпространява и
2. сигурно си има прилична Лидия Ковачева да не и извади рецептата на бял свят приживе ... примерно, да не е довършена или да не е убедена в част от действието.

Аз лично, с беглите си познания в тази област, на първо око виждам няколко билки с акумулирано действие една спрямо друга: гръмотрън, зърнастец, глухарче, майчин лист, червена боровинка. Всички те пряко влияят на отделителната система. Гръмотрън, зърнастец, червена боровинка и глухарче определено ще имат подчертано диуретично действие. Ако, например, чаят се пие от хора, които и иначе приемат лекарства за изхвърляне на течности от тялото и са с високо кръвно, би могло да доведе до допълнително изхвърляне на соли от организма, да се повлияе калиево-натриевата помпа и сърцето да се товари.
Това е примерно ... Но би следвало да има предупреждения, препоръки ... Има ли такива неща в описанието?
А майчиния лист не се препоръчва за много продължителна употреба, тъй като води до известна зависимост на перисталтиката ...

И така.
И все пак - очакваме резултатите на смелите дами Simple Smile   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 362
Аз също се заинтригувах от рекламата, но именно апокрифното разпространение ме безпокои.
Записвам се да чакам отзиви Simple Smile
Успех    bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте,
и моята доставка си я взех днес. Аз мъничко се изхвърлих, поръчах 2 пакета накуп, а само как мирише гадно.. нямам думи.
Мисля да спазвам всичко точно, жалко само че диетата не е подходяща за зимния сезон, тъй като черешите струват 40 лв. килограма, а диня дори не съм виждала да има по това време.
Исках да ви питам дали това проклето прясно мляко може да се замени с кисело да речем, че прясно не пия, ама хич  newsm78
Успех, мами  bowuu

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.

От днес и аз започнах да пия тази билкова комбинация. Честно казано има много съмнителен вид, но се надявам да има положителни резултати.
ИМА ЛИ РЕЗУЛТАТ?

# 24
  • Мнения: 1
НЯКОЙ ИМА ЛИ РЕЗУЛТАТ ОТ ТОЗИ ПРОДУКТ?СТАНА МИ МНОГО ИНТЕРЕСНО КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ.ПИШЕТЕ

# 25
  • София
  • Мнения: 6
Пия го от две седмици и честно казано не съм свалила почти нищо. В интерес на истината подтиска чувството на глад, защото откакто го пия ям чного малко и не съм гладна.

# 26
  • Мнения: 912
аз разбрах за този Фигурин покрай новините за сприятеляването на Ивана и Глория покрай диета,а дали това е тя? Tired Струва ми  се все пак,че някакъв си чай не би трябвало да струва чак толкова, освен ако е патентован от Лидия Ковачева.....

# 27
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен!

От две седмици пия Фигурин и за сега резултат няма Sad, но не съм се отказала и ще продължавам да го пия. От отзивите, които прочетох останах с впечатлението, че на всеки действа различно и за различно време се постига успех. Явно си зависи от организма на човека, които го пие. Иначе е доста неприятно и горчиво на вкус, но вече му свикнах.
Разчитах, че тук ще намеря някоя мама, която го е ползвала и може да сподели реални резултати. Не знам дали всичко, което е написано в сайта на фирмата, която го предлага е истина. Е, доста са отзивите и едва ли са лъжа, ама знае ли човек newsm78.
Обаче аз не получих с него никакъв хранителен режим - само описание на съдържанието, как действа и препопъка да не се яде след 19.30. Някой, който има този хранителен режим може ли да ми даде повече инфо за него? Благодаря предварително!

# 28
запис за да следя темата

# 29
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте!

Отбивам се само да кажа какви са резултатите за всички, които следят темата.
Вчера тъкмо ми свърши дозата, но не съм доволна - не само че не отслабнах, а даже напълнях #Crazy с 2 кг докато го пиех. Не знам дали се дължи на него, но определено не съм си променяла хранителните навици. Но не съм спазвала и някакъв определен хранителен режим - просто с билката не получих такъв, а разбрах, че изпращат. Не знам  newsm78 защо мен са ме пропуснали. Та така - приключих с Фигурин и отново съм на режима на Огнян Симеонов, от който съм изключителна доволна Simple Smile /миналата година с него свалих 10 кг за два месеца/.
Може и да съм сбъркана нещо Mr. Green, като гледам какви резултати получават другите хора. Мога да споделя само собствения си опит и не искам да правя обобщения действа или не Фигурина.

Успех с отслабването на всички!

Общи условия

Активация на акаунт