Петъчна, творческо-извратеняшка

  • 5 340
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Тази тема за мен има терапевтичен ефект. Ако някога много ми се доправи секс, а се окаже , че половинката ми я няма, само прочитам темата и желанието ми ще се изпари.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 900
Малиииии  ooooh! ooooh! ooooh!
Ако знаех, че ти въздействам така  Laughing  Laughing  Laughing

да ми имаш самочувствието  Joy Joy Joy

Кравинкоууууу - винаги можеш да разчиташ на мен  Hug Hug Hug
Да помагам ли  Rolling Eyes

Фантазията ми напира,
но времето ме подпира  Wink
а други думи - запис  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 176
Тя заключва с небрежно движение лъскавата си кола пред блока му, изважда мобилния си, на който той вече звъни.
Решава да използва /като никой път/ асансьор до неговия етаж, когато отваряйки го, две ръце /неговите/ я придърпват вътре, събаряйки бялото грозде, което му носи.
Засядат между 3 и 4 етаж, обръща я с гръб към вратата и започва да я хапе по врата, докато тя се опитва да не му настъпва рошавите пантофи, които му е подарила, едва успява да разроши косата й, когато асансьорът поема на горен етаж.
Съседите са досадни. Напористи. Сексът мираж.
Усмихнато казват, че са объркали етажа, слизат пеша до апартамента му.
Затваря вратата и той се обръща към нея: Как мина денят ти?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Поза "О!"

Тя спи. Сънува. Нещо. В съня си се чувства уморена.Притисната. Нещо й тежи.Тежи..Тежи, бе...
О!
Оооо!
Кв'О стана?
Той. Слиза от нея.Вече спи.

# 19
  • Мнения: 1 629
Поза L
Аутлет. Тясна пробна. От другата кабинка се стеле ментешко 212 на задушливи талази. Дишането им се учестява, ръцете не спират да опипват, хлъзгави чорапогащи се трият един в друг. Роклята е заседнала на подмишниците и нищо не предполага движение нагоре - надолу. Накрая излиза, а те двете въздишат в унисон. Последна бройка е, XS. Мамка му.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Поза Т
той се опънал на дивана по гръб и похърква
тя се проснала през масичката и се опитва да му спе похъркването с изпитана френска гимнастика.

# 21
  • Мнения: 1 072
О, ма то така ли ставало?!

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поза М (да се чете мммммм)

той седнал на дивана пред масата (гледа тв, яде, говори по тел ...)
тя на колене пред него и упражнява френската гимнастика. той придърпва масата така че да и подпре глават и тя да не може да се дръпне назад  и да прекъсне гимнастиката. Съответно недоволства опитвайки се д акаже нещо, но тъй като устата и е заета успява само  ммм ммм мммммм тръскайки глава (доколкото може) ....

остава някой да предложи поза А
и фразата на летящата "О, ма то" ще придобие други измерения.

# 23
  • Мнения: 1 072
"А"
Жената е в широк разкрачен стоеж, наведена така, че торса сключва прав ъгъл с равнината на краката. Лявата ръка е прибрана плътно до левия крак, а предмишницата на дясната съединява с правата си линия двете колена. На 74 сантиметра зад нея е поставен удобен стол. Мъжът сяда на него и лежерно кръстосва крака върху задните й части. Височината е перфектна за идеално оросяване на долните крайници.  Ако мъжът е по-надарен, секс ще има.....

# 24
  • Мнения: 3 447
"Б"
Жената седи на стол срещу входната врата. Единият й крак е кръстосан върху другия, ръката й заплашително сочи навън. Еротична реплика: "Вън, мършо пияна, ще спиш пред вратата!"

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
поза Х
жена се отуснала по корем а мъжът е върху нея, звъни ГСМ който се намира до леглото на 1 и половина ръка. мъжа се завърта по оста си (без да прекъсва връзката) взема ГСМ-то и обяснява на шефа че е малко болен и ще закъснее за работа.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 515
Стойка Г я знаем всички. За разнообразие, може да се осъществи на балкона. И за радост на съседите. Ако въ йе срам - пробвайте в банята, като съ подпирате на мифката. Ако я счупите - значи е време за ремонт. Само недейте да поглеждате в огледалото, че става страшно!

# 27
  • Мнения: 3 423
Теоретици жалки!

# 28
  • Мнения: 1 187
Чакай, чакай, шъ спрат да дават съвети, а аз си водя записки. Току виж Милото ме изненадало, трябва да знам откъде (коя) го е научила.

# 29
  • Мнения: 2 401
Да идват голите снимки..

Общи условия

Активация на акаунт