Фотография - 29та тема

  • 26 792
  • 588
  •   1
Отговори
# 15
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Амбърке, приказна е цветната китка с текстурата Peace!
Лоис, рибоците ме кефят, подсетиха ме за един образ от ФФ, 'дето имаше снимки с риби доста интересни Peace
Джали, от известно време съм ти голям фен. Изумена съм как точно пък на теб снимките ти са измити - толкова цветни, ярки, наситени ги докарваш Peace. Браво, кийп шуутинг Crazy
Веч, стискам палци дребния да става по- бързо голям, силен, мръвчест и само усмивки да ти дава Hug!
Фрида, селфовете ти са много добри. Чудя ти се как го докарваш фокуса точно на мястото му?

И аз снимам само мислено напоследък Peace!

# 16
  • Мнения: 1 052
с дистанционно.

# 17
  • Мнения: 948
запис с нещо старо Crazy, от април, ама да не е без хич


http://flickr.com/photos/7856992@N05/2967568712/in/photostream

срам ме е да пускам каквото и да било тук, ама пък искам да чета  Laughing

някой поръчвал ли е фото неща от американски уебстраници - идват ли до БГ; плаща ли се мито, кои страници ползвате?

# 18
  • Мнения: 1 630
Запис без снимка  и без грам време за коментиране Mr. Green

За срещата каквото кажете, това
понеделник или сряда привечер - снимка и хапка
При Лоис ?  Mr. Green

Може би някой ще успее да ми обясни за синхронизирането на светкавиците

За високия ключ много ме е яд, че няма местата

# 19
  • Мнения: 2 926
Здравейте, момичета.
Не можете да си представите от кога ви шпионирам темата  Embarassed
Толкова много ми харесват нещата,които правите.
Даже си имам и любимки сред вас, но всички сте страхотни.
Аз нямам подобни умения, нито пък апарат с който да ги правя и точно по този повод се включвам при вас. Имам един Олимпус - сапунерка и искам да го сменя, с фотоапарат с възможности като вашите.Само че аз като нищо не разбираща и не можеща, не мога да се ориентирам никак.
Молбата ми е да ми препоръчате нещо до около 1200-1300лв.
Друг е въпроса дали ще се науча да снимам с такъв фотоапарат  newsm78

# 20
  • Мнения: 11 315
Вчера се жалвах, че не ми се снима. Направо съм за смях.  hahaha
Сутринта обрах далията от двора и ми дойде идея за сесия с мъника.

# 21
  • Мнения: 101
Здравейте, надявам се да приемате нови хора (лаици:)):
Една проста слива
Тази я нарекох Life is gambling или Живота е хазарт

# 22
  • Мнения: 2 109
карамел, с ДСЛР се снима по-лесно от колкото със сапунерка. няма какво да те притеснява.

вечи, хубави са много цветовете, само на едната дръжките ги помислих за връзки, малко ми пречат. Hug

heltah, с какво снимаш? добре дошла.

зарчетата бих оставила една идея въздух от тук там, въпреки че и аз обичам да се навирам в обекта.

# 23
  • Мнения: 101
Калина, добре заварила. Снимам със Самсунг digimax i6
За зарчетата и на мен като се загледам ми е някак пълно, ама като за първи опити става, ще се отракам. Laughing

# 24
  • Мнения: 2 926
Аз да прасна един въпрос на кото много ще ми се смеете, обаче как го правите тоя номер с замъгления фон и става ли с обикновена цифрова сапунерка?

# 25
  • Мнения: 2 109
Аз да прасна един въпрос на кото много ще ми се смеете, обаче как го правите тоя номер с замъгления фон и става ли с обикновена цифрова сапунерка?

замъгления фон става лесно с ДСЛР (със сменяеми обективи, каквито повечето снимаме)
със сапунерка става според мен трудно. не знам, аз със сапунерка не мога да снимам изобщо, вижда ми се тежка и непосилна задача. според мен са майстори тези, които го могат. да се надлъгват с техниката.
за това ти казах, че няма какво да му свикваш на хубавото. само дето е по-голям от другия, което за снимането според мен също е прдимство, но трудно се носи и боли кръста после.

# 26
  • Мнения: 11 315
Калина, съгласна съм за дръжките, но ги пуснах без обработка (само кроп). Ще ги пипна с печата в ФШ, за да ги махна. Обаче толкоз швъклив обект за снимки не съм имала. Не спря да мърда. Не му беше комфортно въобще по гръб и гол, та мята ръце и крака в несвяст.
Добре дошли на Карамел и Хелта!
Да не пропусна да похваля пак Амбър - не мога да реша коя от двете повече ми хареса. Прекрасни са!
Двойно със сметанка, малко клъцната ми стои вляво снимката и ми натежава. Така ли е оригиналния кадър или е кроп?
Мишолинке, що да те е срам да пускаш квото и да било? Я не се излагай. Показваш такива свежи и ярки неща.  Naughty

# 27
  • Мнения: 2 863
Карамел, каквото и да вземеш в този клас апарати, няма да съжаляваш, ще правиш по-добри и качествени снимки. Истината е, че до тази цена, каквото и да купиш показателите ще са подобни, т. е няма фатална разлика. Но ако искаш все пак да се насочиш -виж цените на Пентакс К200, Канон 450, Олимус Е-520 и виж какво ще ти е  по джоба. Разгледай и цените на обективи за съответните апарати, нещо, което непременно ще поискаш е твърд обектив ( 50мм или 85 мм), та виж и тези цени.....
И както са ти казали- на хубавото няма какво да му свикваш, ако за нещо съжалявам е, че като ми говориха хората да не купувам сапунер, а  направо ДЛСР аз не посмях, по същите съображения като твоите.
И най-важното- ако можеш иди виж апаратите някъде на  живо, подръж ги  и който ти легне на сърцето( и джоба:)) него си вземи.

Веч, хубава сесия, много е мъничък и сладък!
Амбър, за мен цветната!

# 28
  • Мнения: 2 926
Калинa ,  Jaly , Вечерница
много благодаря, момичета   bouquet
Ще видя какво ще купя, но не ми се ще да изневерявам на марката - Олимпус.
И един последен въпрос - кои са най-нужните обективи, за да не купя нещо което няма да ми бъде съвсем от полза и ще бъде просто глезотия?
(аз вече май досадна станах  Embarassed)

# 29
  • Мнения: 6 243
Като видях на Двойното Кафенце снимката, се сетих за една от моите тайландски стрийт - фотографии:



Това вместо запис  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт