БЛАГОЕВГРАД тръпне в очакване на бебе, диплома, купон и още нещо...

  • 17 536
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 447
Ако по някаква причина се отнесем към Благоевград и аз ще дойда. Пък ако ще и по чехли да прескоча, че тя вилата ми е в задния двор Mr. Green

# 256
  • Мнения: 61
Хора не ядем(за целта има китайско!)

  Да, да, така говорите само. Като си бях в Блг си хапвах хора от време на време, обаче в тая пуста София с нейната циливилизакция престанах.  Twisted Evil Това беше малко офф-топик.

# 257
  • Мнения: 11 607
в тая пуста София с нейната циливилизакция престанах. 

М....дааааааа......София винаги си е била друга България.......Напр. в цяла България времето е топло, в София обаче с чадър трябва да ходиш........

# 258
  • благоевград
  • Мнения: 164
Мамо Цоци имаме още една бройка за срещата djini  bowuu Peace

# 259
  • Мнения: 286
Добро утро момичета Flutter
аз днес едва смогнах да прочета,ей тука ли са си децата хаоса е на 6 Twisted Evil
но какво да се прави като са болнички милите,ей сега ще ги водим до докторката,че вече ужастно са задръстени милите от храчки и сополи Outta Joint Sad Tired

За срещата хубава група се заформяме,дано всички дойдат и по-често да правим събирания,че много ми е хубаво с вас,пък и да имам повод да си облека новите официални тоалетчета Mr. Green newsm47 newsm03

# 260
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Среаща,а...,без мен. Twisted Evil
 Срамота еййййй,мен на кафе ме водите само,няма китайско smile3516
 Ще взема да заслабна.

# 261
  • Мнения: 286
Еми та отскочете си за събота и неделя де  Naughtyтолкова ли е на далеч София Mr. Green

# 262
  • Мнения: 11 607
Среаща,а...,без мен. Twisted Evil
 Срамота еййййй,мен на кафе ме водите само,няма китайско smile3516
 Ще взема да заслабна.

Ти като заслабнеш, въобще няма да можем да те видим.......То ако може кокали да заслабват.....

И не плачи......Камината и виното чукат на вратата на Дани.....Ще дойде и твоето време...Пък виж за кафето....да си измия ръцете......Аз все пак не съм от Благоевград......Марси и тя не е от тук.....Жалбата я подай към Дани Ч и Деси - те като домакинки защо и теб, и нас ни заведоха на кафе? А уж гости се водихме..........

Пък за камината Дани ще си купи нови тоалети, че тези новите официални тоалетчета след събота вече ще са стари smile3534......

Вие с Иники можете да си спретнете алтернативна срещичка, когато Ина има изпити в София и да поканите и Селесте на нея.....

# 263
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Инки,вие къде в София сте?

# 264
  • Мнения: 11 607
Фантичке, ти защо страдаш по Благоевградската среща? Няма ли да ходиш на срещата на форума в София? И тя е на 15.11.....

# 265
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичке, ти защо страдаш по Благоевградската среща? Няма ли да ходиш на срещата на форума в София? И тя е на 15.11.....

 Този път пропускам,имам ангажимент.
 Ще чакам мама на летището,самолета и каца в 23:30.
 Подаръци ще има за всички от сърце. Mr. Green

# 266
  • Мнения: 61
Инки,вие къде в София сте?

 За момента в Стрелбище, в горната му част, по бул. "Гоце Делчев".

Аз съм нова по форумите и по срещи не ходя, но и няма как да ходя, понеже съм твърде тежичка и все пуфкам, пуфкам и търча до тоалетната през 10 минути. На всичко отгоре непрекъснато се чудя това сега ако го изям или изпия дали ще повърна веднага. Абе не ставам за кръчми.

Мамо Цоцоланке, ние идваме стравнително често до Благоевград, точно защото ни е близо и пътуването ми е по-лесно. Таткото е от Хасково, но до там вече ми е пълна мъка.

# 267
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Срамота еййййй,мен на кафе ме водите само,няма китайско smile3516
 Ще взема да заслабна.

Среаща,а...,без мен. Twisted Evil
 Срамота еййййй,мен на кафе ме водите само,няма китайско smile3516
 Ще взема да заслабна.

Жалбата я подай към Дани Ч и Деси - те като домакинки защо и теб, и нас ни заведоха на кафе? А уж гости се водихме..........


Ааа, моля, моля  да ги нямаме такива  Naughty Спомням си  ,че Фантичка каза, че ще бъде
с децата , поради което и аз и Марси бяхме с малките. А после, кой се появи без влакчетата ... Shocked  Crossing Arms
Следващият път (дори и да е на Коледа) щом се появи Фантичка ще организираме
срещичка (вечерна, без деца и без болести )  Peace

Аз от бързото изчитане сега разбрах , че срещата я планувате за събота - ок , ще планувам
курса по-рано за да съм на линия!  bouquet

# 268
  • Мнения: 19
Привет на всички...влизам, за да ви се оплача. Днес установих, че дори пазаруването на дрехи може да е адски досадно..до сега сме си поръчвали в сайта на Victoria'sSecret и бяхме адски доволни..както от оформлението на сайта и удобствата за избор на дреха по цвят и размер, така и от коректното отношение по въпроса с доставките..за коледното парти двете с моята колежка решихме да си поръчаме два карнавални костюма(понеже сме организатори на цялото мероприятие и се явяваме като водещи)  и над 4 часа ровихме из сайтовете, за да 1)харесаме костюми; 2) да намерим такъв, който предлага доставка и в България...повече никога не искам да се занимавам с такъв ад..когато си харесам нещо, не го доставят или колежката не си харесва нищо..и така в омагьосан кръг досега....на всичкото отгоре ме боли глава и започнах да пия ТОНИПИРИН , за да се пресекат опитите на гадните вируси да ме преборят

# 269
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Къде гледахте.
В ибей има доста костюми,а и доставят до тук.
В повечето обяви пише,че не доставят,но когато попиташ се съгласяват. Peace

Общи условия

Активация на акаунт