Сърдити и нацупени сме ние в 6-ти клас!

  • 38 812
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Медовинке   bouquet честит рожден ден - здраве и щастие ти желая, другото ще го постигнеш сама Hug Весело изкарване довечера  Joy
Ама ти голям подарък си си направила за РД преди 12 години  супер  Peace

Карамел - честито ви споделени страсти  bowuu

Амелия - моят син е Веселин, но повече инфо не дава да помествам в Нет-а шестокласника  Wink

# 16
  • Мнения: 320
Айде и аз в новата тема! newsm53Моят племеник такава любов беше с едно момиче...Първа Леда заподозря,че има нещо... newsm12И двете с леля й започнаха едно разследване... newsm62Леда разбрала паролата на племеника ми/Велеслав/и прочела хронологията в скайпа...После му напипала телефона и такива смс имаше в него... smile3506Ужас!Не някакви прегръдки и целувки,а пълни простотии,на които не зная кой ги учи!Няма нищо лошо в това,че харесва някой,но трябва да се увериш,че не е по-голяма от него,защото повечето деца в интернет са представят за доста по-възрастни.... smile3503
Честит рожден ден,Медовинка!Това е за теб .Дано да не ти е необходимо... Wink

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:50 от mama julka

# 17
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит рожден ден,Медовинка  bouquet

# 18
  • Мнения: 263
Мен сте ме пропуснали в дневника! Бяхме се записали, но...хайде пак! Валентин Попов, 6то ОУ"Граф Игнатиев" гр. София, роден на 22.07.1996!
Аз компа съм го спряла, но при нас се получават други инфекции. Днес го хванах как не е на училище! #Cussing out smile3514 smile3511Е незнам вече, какво да го правя този младеж! Май ще се срещне с бързия влак!

# 19
  • Мнения: 263
Медовинка, да си жива и здрава! И здрави нерви!

# 20
  • Мнения: 263
Е видях се момичета! Грешката е моя! Ама така съм се ядосала, че......

# 21
  • Мнения: 227
Здравейте!
Днес силно си изпуснах нервите пред моя шестокласник  - наговорих му ги едни -  ooooh! Извиних му се после, той не изглеждаше впечатлен от моите преживявания, а се съгласяваше че съм права!
Всичко започна от там, че донакупихме и поредните помагала за училище - то детето не е виновно, а безплатното ни образование, после настояваше да получи поредната порция биг мак меню, аз естествено без проблем му угодих, прибирайки се към в къщи той ми обяснява как иска за 95 лв. стоножки (за тренировките по футбол), а аз мислех да му купя обикновени гуменки и за тренировки и за физическо! ле-ле като изтрещях, незнам дори защо реагирах така ужасно! казах, че вече не мога да му надсмогна на изискванията, че ще го глобя 100 лв. от спестяванията му и т.н. , а малкият ми син пък се разболя от скарлатина, и просто ще откача!
причината е че напоследък по ред причини издържам фемилито, мъж ми беше известно време без работа, слава богу вече има! та аз ходя на работа, прибирам се кое по - напред- да ги видя какво са надробили, да оправя, щото никой не пипа, мисля за сто неща и така наговорих му ги, че стават като баща си, който има уникално спокойствие и не дава вид, че му пука за нещо освен за контра страйк  и хапване, а то не е така! ама ги наговорих!!! ooooh! просто прекалих, та исках да се оплача от себе си, да получа някоя критика!
май се получи доста объркано, извинете, че ви занимавам!   bouquet

# 22
  • Мнения: 263
Здравейте!
Днес силно си изпуснах нервите пред моя шестокласник  - наговорих му ги едни -  ooooh! Извиних му се после, той не изглеждаше впечатлен от моите преживявания, а се съгласяваше че съм права!
Всичко започна от там, че донакупихме и поредните помагала за училище - то детето не е виновно, а безплатното ни образование, после настояваше да получи поредната порция биг мак меню, аз естествено без проблем му угодих, прибирайки се към в къщи той ми обяснява как иска за 95 лв. стоножки (за тренировките по футбол), а аз мислех да му купя обикновени гуменки и за тренировки и за физическо! ле-ле като изтрещях, незнам дори защо реагирах така ужасно! казах, че вече не мога да му надсмогна на изискванията, че ще го глобя 100 лв. от спестяванията му и т.н. , а малкият ми син пък се разболя от скарлатина, и просто ще откача!
причината е че напоследък по ред причини издържам фемилито, мъж ми беше известно време без работа, слава богу вече има! та аз ходя на работа, прибирам се кое по - напред- да ги видя какво са надробили, да оправя, щото никой не пипа, мисля за сто неща и така наговорих му ги, че стават като баща си, който има уникално спокойствие и не дава вид, че му пука за нещо освен за контра страйк  и хапване, а то не е така! ама ги наговорих!!! ooooh! просто прекалих, та исках да се оплача от себе си, да получа някоя критика!
май се получи доста объркано, извинете, че ви занимавам!   bouquet
Явно е, че си изтрещяла! но на всеки може да се случи! Аз те разбирам, мисля, че младежа ти също ке те разбере!

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Айде и аз в новата темичка. И ние сме в очакване на оценката от теста по математика. 10 задачи са били. Само една не сме решили.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Балонка Надувкова -  Hug разбирам те напълно, от време на време и на мен ми се случва да наговоря неща, от които после се срамувам  Embarassed И мъжът ми все ме успокоява, че на всеки се случва, но...не бива така .... Може би ако /в моят случай/ ако той не ме подкрепи и ми каже - "Не бива така , не си права" ще ми подейства по-отрезвително...знам ли  newsm78
Ами моят съвет е - гледай да не си изпускаш нервите и да наговаряш тежки думи, защото децата помнят като слонове точно тях... и въпреки, че добрите думи и отношение са преобладаващи - точно тях забравят най-бързо...за съжаление.

# 25
  • Мнения: 11 607
Балонке, напълно те разбирам! До тук ни доведе цялата ни образователна система - да се начудиш как да и насмогнеш, забързаното ни ежедневие, ужасното положение жената да работи при такова работно време, при което да не може да си погледне въобще семейството, убийствения ритъм на живот, проблеми в къщи, проблеми в работата и става тя една такава.......По принцип от край време децата са ни били отдушник(а не трябва да е така!), но пък пак може с много любов да превържем раните, които сами сме отворили........Мен на този етап поне са ме разбирали като си изпусна нервите....Срамувам се от мои постъпки, но съм казала - не мога постоянно да бъда на ниво. Имам си своите спадове, но пък след това като анализирам цялата ситуация, се мъча да поправя това, което мога да поправя и да не се излагам друг път пред децата. На мнение съм,че все пак децата и те трябва да ни влизат в положението и да знаят докъде да спрат и до къде са им границите.

# 26
  • Мнения: 804
Съгласна съм,МаЦо (така ми харесва,така ще те наричам вече.). Държа децата ми да помнят,че и аз съм човешко същество,че и аз правя своите грешки.Не съм безгрешна,само защото съм им майка.
Но и те не бива да злоупотребяват с егоизма си и ако смятат,че съм сгрешила нещо да си позволяват да се отпускат. А точно това напоследък се опитват да правят,особено шестокласника. Само неговите си неща го интересуват, вкъщи нищо не похваща, уроците си пише на две- на три и после с приятели навън,с книжката в леглото или на компа на онези игри.
И като му кажа,че няма да стане така,почва с фасоните и да ни се сърди.

# 27
  • Мнения: 263
Мама Цоцоланка, много си права! Само това мога да добавя! Иска ми се да си стоя повече в къщи и да имам време да му обръщам повече внимание, обаче.... Не живеем в рая!

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Вместо запис, ще кажа, че ни е много трудна тая пуста математика. Ще търсим допълнителна помощ.

# 29
  • Мнения: 263
Аз съм взела учителка 1седмично, за да изчистят недоразуменията

Общи условия

Активация на акаунт