Въпрос за хоризонтални алуминиеви щори

  • 8 871
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
От 8 години съм с щори на Арексим и съм доволна ! Вътре в профила на дограмата са и не съм чувала да се разхерметизира.Миналата година сменихме алуминиевата с ПВЦ дограма и използвах старите щори.Само някои трябваше да се удължат.Обадих се на фирмата , дойдоха взеха новите размери и старите щори и след 2 седмици ми ги върнаха удължени без никаква разлика ! Ако ми се наложи да си поръчвам нови щори , пак бих се обърнала към Арексим !  Peace

# 16
  • Мнения: 779
Освен Солис и Арексим други фирми за щори?? newsm78Ако знаете ,казвайте..

просто пусни щори в гугъл и ще се появят много фирми и фирмички:)

да,наистина има много фирми  и фирмички,но ме интересуваше мнението на вече слагалите.Нали знаеш ,най-добрата реклама е от хорските усти Laughing
друго си е да ти каже някой ,който е слагал еди какви си и е доволен .Както например ДИДИ от арексим.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
Освен Солис и Арексим други фирми за щори?? newsm78Ако знаете ,казвайте..

просто пусни щори в гугъл и ще се появят много фирми и фирмички:)

да,наистина има много фирми  и фирмички,но ме интересуваше мнението на вече слагалите.Нали знаеш ,най-добрата реклама е от хорските усти Laughing
друго си е да ти каже някой ,който е слагал еди какви си и е доволен .Както например ДИДИ от арексим.

мдам...и ние сме се ориентирали към арексим

# 18
Аз ползвах Лефо за моите щори и много добре станаха и съм много доволна. После "Свекито" си направи при тах вертикални щори и въпреки, че имаше малък проблем с плата на една от щорите от фирмата веднага реагираха и беше сменен дефекта още същия ден. Отново бих си направила щори при тях и да не казвам колко мои близки съм пратила там.

# 19
  • Мнения: 23
А после как ги почиствате въпросните алуминиеви ори, че съм се видяла в чудо  newsm78

# 20
  • на село
  • Мнения: 830
Ние работим с Камакс. Добри са.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
vesta, все още нямам такива, но майка ми, напимер ги откача и си ги мие в банята, имам приятелка, която също ги откача, но ги носи на автомивка - ставало за отрицателно време:)

# 22
  • Мнения: 23
Благодаря ти Dao.
със сигурност ще се възползвам от идеята с автомивка. Peace

# 23
  • Мнения: 779
благодаря на всички ВИ Hug Hug
вече приключих въпроса. PeaceСпрях се на Арексим ,даже вече съм ги поръчала.Дано наистина си оправдаят средствата,защото верно, не са никак евтини. Rolling Eyes
Избрах страхотен цвят-стоят като картина направо!Но,не съжалявам!Няма да сменям щорите дълго надявам се,а и дограмата ми е цвят махагон,
не можех да си позволя да я "развалям" с някакви некачествени щори. Peace
Ще видим сега крайния резултат WinkДано стане така както си го предствям.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте, пускам мнение като обратна връзка по темата. Днес Арексим ни монтираха щорите, серия Луксафлекс 25 мм са. Единственото ми притеснение беше, че няма да стоят уютно, но мога да ви кажа, че останахме впечатлени, още повече, че хоризонталните щори ни вършат и най-много работа като степени на затъмнение и гъвкавост на положенията. Всичко по поръчката, доставката и монтажа беше точно. На 1 ноември (петък) взеха размерите, в понеделник пуснаха оферта и ние ги поръчахме и този понеделник ни се обадиха, че са готови.

# 25
  • Мнения: 3 770
Dao , честити щори !  Peace В какъв смисъл няма да стоят уютно ? Моите са Луксафлекс 16 мм , но не съм забелязала да внасят неуют.По-скоро зависи от останали интериор , но все пак не знам какво имаш предвид ?!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 402
Dao , честити щори !  Peace В какъв смисъл няма да стоят уютно ? Моите са Луксафлекс 16 мм , но не съм забелязала да внасят неуют.По-скоро зависи от останали интериор , но все пак не знам какво имаш предвид ?!

Благодаря, Диди:) Неуютно в смисъл, че повечето хора споделят, че подобен тип щори стоят "офисно", "студено" и т.н. Не желаехме да слагаме завеси или какъвто и да е текстил или текстилоподобем материал и ме притесняваше да не седи "голо".Simple Smile Та това е. Много им се радваме:) Наистина в нашия случай пасват идеално с нашия интериор и дори не мога да си представя какъв друг тип щора би си отивал.

# 27
  • Мнения: 3 770
Dao , на мен лично най-офисно ми стоят вертикалните щори.Но в крайна сметка уюта и топлината в един дом се създават не само от щорите !Така че няма за какво да се притесняваш , а и важното е на теб да ти харесва  ,нали ти живееш там !  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И нашите са на Ролпласт Peace Много сме доволни. А за първи път чувам, че имало опасност за стъклопакета newsm78

Dao, честити щорички Wink
zlatina ZZ, дано да останете доволни и вие.
По въпроса за чистенето - набързо ги забърсвам с онези рошавите бърсалки за прах, а ако имам повече време - с микрофибърна кърпа, ламелче по ламелче. Досадно е, но да откачам 11 броя щори и после пак да ги закачам ми се струва още по.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 11:28 от Месечинка виторога

# 29
  • Мнения: 779

..и тези ,които аз  поръчах са Луксафлекс 16мм,но все още не са ми се обадили от фирмата.Предполагам ,че най-късно до вторник би следвало вече да им се радваме... Rolling Eyes
нямам търпение.. Blush

Общи условия

Активация на акаунт