78 оборота в една американска минута

  • 12 800
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 367
Дете до 2г от парти не разбира. Ходехме сами след 8,инак ако е от 5 до кьм 7 макс и толкоз.
На големи патаклами не ходим,и преди,и сега,не ни харесва.
Инак децата бутат,и дърпат,и скубят, и хапят (стеф много се кефеше като малък),та това е ? за решаване с и без парти според мен

# 286
  • Мнения: 144
 Честит ви Хелоуин Simple Smile с една рисунчица от мен.

# 287
  • Бостън
  • Мнения: 13 603
А ще ме извинявате майките със стаж, но мое Геле от купони разбира и много им се кефи - има ли тълпа тя е очарована и си зяпа  и се забавлява и хич не и трябвам аз. Но е вярно, че като почнах да я пускам близо до децата си трябва пазене, не че те искат нарочно да я наранят, но тя си е ситнеж и пада, крещи възмутено от бурни целувки и доста ловко рита и дращи... но си е социална пеперуда точно като баща си! Crazy

Пак ша мъ извинявате, особено момчешките майки, но всяка девойка си има силни цветове, неутрални и такива, дет я правят грозна. Това бебешкото розово ми докарва гастрит, та все гледам да компенсирам с друг цвят... ама и тия производители съвсем без фантазия! #Cussing out

Биз - ха, как забеляза широтата на моите интереси Wink Истината е хммм проста - синдикирала съм си новините в айгугъл и рийдъра, плюс допълнителни интересности са засилени към рийдъра, плюс по традиция много приятели шерват или мейлват... аз си обичам и кафето с принт, но не поднових абонамента за УСД, щот покрай беба няма прочитане, та сега сега "четем" Бизнесуик и пр. Много често нещо печатно интересно го търся онлайн за да мога да си го коментирам с някой... напр. http://podcastdownload.npr.org/anon.npr-podcasts/podcast/330/510 … WBUR_95957247.mp3

Пингвинче, ти не си се отчитала с нови снимки и не мисли, че не знаем, че след седмица имате РД! Нагушкай Изабел! Hug

Аз перука не купих, но пък си напазарувах коледни картички, вдъхновена от оная тема, та ако някой желае да бъде уважен от мен да си прати адреса и официалните никове на лична Wink

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 00:30 от Agent Provocateur

# 288
  • Мнения: 3 988
Agent, моя адреЗ е в блога.  Wink
Мирче, много хубава рисунка.  Peace


Моля, вземете ме на сериозно.  Confused
Аз отново имам въпросRolling Eyes
Директ Енерджи (произвеждат електричество и го продават на КонЕдисън) ми предлагат да подпиша договор за 1 година за ток по 14 цента на киловат. В момента КонЕдисън ме чарджат по 24 цента.
Мога да откажа услугата по всяко време, без предизвестие и наказателна такса.
Заслужава ли си такова нещо?  newsm78 Някой енролнат ли е в такова нещо?
Малко като Тома Неверни съм в това отношение.  Confused

# 289
  • Мнения: 1 147
Кюбит, взимам те насериозно и отговарям - хал хабер си нямам.  Grinning Ние сме с ПГЕ, и нямаме избори подобни...

Хайде отивам да взема малка маймунка от детската, ще ви пусна снимки после.. Mr. Green

# 290
  • Мнения: 29
Aгенткей  снимки ще има скоро обещавам, първирожденденски
Ето засега едно видео : http://www.youtube.com/watch?v=7XemBvIUvks

# 291
  • Мнения: 940
оххх пингвин ....ще я изпапкам твоята госпожица с този сладък заразителен смях,страхотна е! Heart Eyes

снимките пак са в подписа за тези дето не са ги видели Wink

# 292
  • Мнения: 3 367
бата мата какви торти са спретнали дамите в на Тандури предизвикателството,просто евала за ентусиазма и търпението,ако ви се гледа идете до готварския,впечатлително!

# 293
  • Мнения: 7 091
Анет, то след такава похвала какво да каже човек, освен да пусне линка  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326800.msg9072055#msg9072055

Невероятни идеи има! Просто не мога да повярвам дори, колко богата фантазия проявиха всички, за мен това предизвикателство е по-добро като представяне от предното, явно задобряваме.  Laughing

# 294
  • Мнения: 1 147
Пингвинче, Изабела е страшна чаровница.. Grinning

Тортите наистина са страхотни, и са изключително оригинални. В сравнение с миналия път, просто фантазията и изпълнението са нива нагоре..

Мирче, много мила рисунка, благодаря.

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 05:03 от Зора

# 295
  • Мнения: 384
Пингвин, Изи е страхотна
Мирче- Немирче, много хубава рисунка
Тандури, за тортите съм без коментар Shocked  bouquet. Браво на вас, моето дете ще има да си мечтае за такава торта

# 296
  • Мнения: 1 173


Тортите наистина са страхотни, и са изключително оригинални. В сравнение с миналия път, просто фантазията и изпълнението са нива нагоре..

 ...но се оказа че Хензел и Гретел ни е най-любимата приказка  Joy ( цели 3 торти)
Ани - невероятна е тази птица , как само си я изрисувала. Нямам думи просто   bouquet
Вики прекрасни снимки - Ела е като кукличка красива.
Пингвинче голяма е сладурана Изи и как заразително се смее
Снимката на Гелето е един път - и не е в розово  Mr. Green

Аз ще пусна утре снимки на моите Хелоинчета. Много непрофесионални , но ...какво да се прави.
 Вики , Джена - препоръчайте ми добър апарат до 500$ ( повече пари не ми се дават - снимки като вашите едва ли някога ще направя)

# 297
  • Мнения: 1 147
Рая, видях, да  Grinning. Но остави идеите, изпълнението е просто .. един път. Поздравления на всички, и на теб, Тандури, на Кларет - Малкият принц просто беше възхитителен.. Видях, че Аталанта този път не е участвала, жалко..

# 298
  • Мнения: 2 185
Ох, така се развълнувах като видях тортите, че не знам как ще спя  Crazy . Страхотни са просто, толкова съм въодушевена. Тандури ти си нечовек...това просто е невъзможно да се направи, аз съм потресена   bouquet , Рая под сурдинка ще ти кажа, че от всички интерпретации на Хензел и Гретел ( аз май 4 преброих) твоята е една класа отгоре, браво, наистина превъзходно си се справила  Hug . Имах ужасен ден, но след като видях албума съм във възторг.
Извинявам се за лирическото отклонение, но в другата тема не мога да коментирам поименно, затова тук си излях душата  Blush

Вики снимките са страхотни, наистина и тримата сте като от каталог  bowuu . Ела е невероятно сладка госпожица, има много осбено, малко екзотично излъчване, много хубаво дете  Heart Eyes
Изи е голям бонбон, за съжаление ми се е повредил Ютюб и не чувам звук, но пак се развеселих  Grinning
Малката агентка е пленителна в Хелоуийнския костюм, но и майка и да се покаже костюмирана  Naughty

А ето и костюмът, който спечели първо място на конкурса в колежа  Mr. Green  http://i257.photobucket.com/albums/hh204/botevinka/Halloween%202008/DSCF4546.jpg
http://i257.photobucket.com/albums/hh204/botevinka/Halloween%202008/DSCF4543.jpg
Имахме си и Сара Пейлин  Laughing , но нея не успях да я снимам от близо ....

# 299
  • Мнения: 1 800
Тортените кралици, вие не сте хора! Simple Smile  Hug Нямам думи за Хензел и Гретел, Малкия принц и Жар птица Heart Eyes

пингвинче, Изи е страхотна и много пораснала, с глас съм се смяла с нея :love
-------
Ето няколко снимки от тази вечер ( и не само):
http://benson2002.multiply.com/photos/album/5/Halloween08#1

като се прибрахме се оказа, че ЕйДж е събрал повече камъни, отколкото бонбони Laughing
новата му любима храна е ...лук Crazy  колко изяде,не ми се мисли какво ще има утре в памперса ooooh! Simple Smile
тук почти всички стоят с бонбоните навън и раздават, имаше не само украсени къщи, но и коли...
----

тъп филм- Sunday ,не можах да го изгледам докрая.

Последна редакция: сб, 01 ное 2008, 09:57 от benson10

Общи условия

Активация на акаунт