78 оборота в една американска минута

  • 12 827
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 147
Мисис!!! Grinning Стига бе. Това надминава най-смелите ми фантазии... Grinning

# 61
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
плс, не почвай да фантазираш, Зора! И не се разсейвай, чакаме включване и от теб!

майкооооооо мила, и аз си мислех, че след абитуриентите нищо не може да ме впечатли!!!

# 62
  • Мнения: 3 491
А пък мене момата ме предизвика да си представям възглавници.  Rolling Eyes Явно е време за лека нощ.

# 63
  • Мнения: 2 386
Възглавници..  hahaha

Това трябва да е фотошоп..

# 64
  • Мнения: 1 147
Агентката, аз се отчетох тази седмица, нещо си била разсеяна. Стига ви толкоз. Grinning

# 65
  • Мнения: 2 257
Аз пък помня масата на МрсГ от Тханксгивинг'05 - а, ха, ахааааа, а сега?!?Simple Smile))(чудна маса беше). Беше друго време, форумът беше малък и.... да. Още си показвахме снимките в другия, големия чужбинския, и нямаше "страшно". И миз съм я виждала, и блажка, и Тина, че даже и Таннита. И разни други потребителки, дето не пишат тук вече (хубави жени, даже много, само се правят на мистични, а ние тука с гайдите (поличките), нали, понеже сме будали.... Mr. Green)

АП - зашеметяващ гръб, бих казала. Heart Eyes

Оле, тази сватбарка не е фотошопната, нали? Или е? Да? Не? Оле!

# 66
  • Мнения: 98
ако някой иска да ми прати линк на лична- няма да се разсърдя, даже напротив!  Grinning
ирка, дара позна лъчи и през цялото време викаше името и и се радваше  Simple Smile.
и на  а.к. много се зарадва, вика бебе, бебе  Laughing, а той е по-голям, мисля, от нея  Grinning (22 м.)

# 67
  • Мнения: 2 257
и на  а.к. много се зарадва, вика бебе, бебе  Laughing, а той е по-голям, мисля, от нея  Grinning (22 м.)

Toku що навърши 21 месеца - бебе е, ама си мисли, че е биг, таф гай. Wink
И твоите снимки помня - невероятното, уютно семейство. Blush

# 68
  • Мнения: 2 386
Джи, пречим ли новаците? Grinning

# 69
  • Мнения: 98
ее, значи е уцелила. сега вече съвсем се шашнах, че плува така  Shocked. да не отглеждаш следващия майкълчо у  дома си, ха дано!

# 70
  • Мнения: 2 257
Джи, пречим ли новаците? Grinning

Моля? Вие сте луда, госпожо! Не пречите, напротив, вливате свежест и веселост! bowuu

# 71
  • Мнения: 1 593
аз май само МисЗ не съм виждала  newsm78
иначе аз сигур печеля овациите за най-много мои снимки публикувани тука  bowuu

Иначе и аз благодаря на Ати за снимките на лични - много сладък Константин - и колко е голям само за тази крехка възраст!!

забравих да кажа, че модата с писането и триенето взе да прихваща и другаде (извън нашта тема) забелязах  Mr. Green

ох, Биз, забравих да ти честитя Рожденния Ден   bouquet Чак не мога да повярвам, че ставаш на 35 - толкова не ти личи, че няма накъде  Hug

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 07:06 от Jenna

# 72
  • Мнения: 2 257
ее, значи е уцелила. сега вече съвсем се шашнах, че плува така  Shocked. да не отглеждаш следващия майкълчо у  дома си, ха дано!


Неее, не отглеждам майкълчо Laughing. Ако ще да плува, ако ще да чете - аз само ще наблюдавам и давам начален тласък, така да се каже. Wink

# 73
  • Мнения: 2 386
Ох, днес съм неичерпаем източник на странни теми. Сетих се нещо, което много ме мъчи, отговорете ми, моля!

Защо вратите на всички обществени тоалетни имат процеп м/у ключалката и стената, достатъчен да се види цвета на бельото и дори на очите на намиращия се вътре? Къде отиде иначе зачитаното прайвъси, ако ще ме разглеждат там, където и царя ходи сам? Защо отдолу се виждат краката до коленете на съседката по нужда? Защо на закачалките пише coats and hats only, please - това е причината всички дамски чанти да са на пода?

Малко ли ни е пълната с вода тоалетна чиния, самоспиращите кранове, липсата на сифони... Laughing

И още нещо - вашите кранове имат смесители, нали? В една тема ми обясняват, че в Америка нямало такова нещо и хората си редували миенето с топло и студено..  Rolling Eyes

# 74
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196157.0

Dжи, голяма ласкателка си, ама аз на жени, и то хубави,  не вярвам  Crazy Grinning

Общи условия

Активация на акаунт