78 оборота в една американска минута

  • 12 824
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
не съм сигурна, че искам да се показвам. стара, дебела и износена съм, предпочитам да остана загадъчна  Flutter.
Не вярвам, не вярвам,а и се сетих, че съм те виждала  Grinning Не може да ни заблудиш Миз Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 491
Миз, Блажка и МрсГ не съм виждала също.
Снимки? Аз? В Интернет? Noway. Laughing
Много отдавна не го правя, ако изобщо съм се изпускала да го правя.
И аз предпочитам да съм загадъчна.  Flutter
А ако иска някой чак толкова да ме види - има начин. Все още работя на обществено място и съм  отчетливо видима, даже по-отчетливо, отколкото ми се иска (най-малкото не мога да форумствам от служебния компютър),  освен това всяка втора събота съм за два часа на едно и също определено място в Ню Йорк. Обикновено не сама, но външно присъствие не би било смущаващо.
Това по въпроса.

# 32
  • Мнения: 3 988
ЕДИТ: Гювечът го трия.

освен това всяка втора събота съм за два часа на едно и също определено място в Ню Йорк.

Къде?  Mr. Green


Много ще се радвам да видя  Ева, Ютурна и Хиър......Уинкс също... Миз, Блажка и МрсГ не съм виждала също.

Виж ти какво съвпадение. И аз.  Party

Clairette, хич не се ослушвай, а пускай снимки.

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 02:48 от Кюбит

# 33
  • Мнения: 1 393
Впечатлена съм от плувните възможности на АК, от стройната снага и поличка на майка му и от прекрасните дечица на Ирка, както и от някои други, които получих на лични, ама те нали са секретни, тях няма да ги издам.  Wink

...и МрсГ не съм виждала също.

Ето ти МрсГ, макар и не в най- голямата и прелест, ама това е момент на пиене на бира (за мен) и близане на синя близалка (за София), макар че това последното защо и ли го обяснявам, то си е повече от ясно от самата снимка:  Laughing
...........................................

Бубка, Тандури и е крайно време да се връща, нали?


А, Пумпал, къде е Пумпал? Дженна?  Simple Smile

И моят ден не беше от цветущите- трябваше в момента да съм на 1500 мили от където всъщност съм и да правя доста по-различни неща от тези, които правя, ама плановете ми неочаквано отидоха даун дъ дрейн тази сутрин и това е положението.
Поне сега имам цял укенд да си правя каквото си искам.   Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 05:51 от MrsG

# 34
  • Мнения: 3 491

освен това всяка втора събота съм за два часа на едно и също определено място в Ню Йорк.

Къде?  Mr. Green

Отговорих на лични. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 837
Много отдавна не го правя, ако изобщо съм се изпускала да го правя.


Ааа, блажка, някои сме достатъчно стари потребители  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 386
Ето две идиотски снимки, които си изрових от снимка.бг -  мързи ме да качвам нови в пикаса, а и не ми се иска да става публичен точно този албум. http://images23.snimka.bg/005068457-big.jpg http://images23.snimka.bg/005068385-big.jpg

# 37
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Насам, воайори! Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Моля да бъда уважена на лични с линкове към снимките на уважаемите съамериканки, щот в противен случай ще си пазарувам хубави обувки сама и няма да споделям сайтовете с вас  Grinning

# 38
  • Мнения: 3 988
А ти на уважаваш ли ни, а?  Wine Glass Агент, дай нормална снимка. Аз цяла вечер съм посветила на дебнене на линкове тук.

Мойте снимки си седят. Гледайте по-внимателно.

# 39
  • Мнения: 2 386
И не само ти.. ТинаХрис (+ 11 Скрит/и) и 3 Гости преглежда(т) тази тема  Mr. Green

# 40
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
що бре Wink какво и е на снимката!?! специално подбрах такава, дето да не предизвиква стомашни неразположения Simple Smile а и твърде много мои снимки са се въртели по тоз форум...

видях аз, видях - много се радвам на снимки, а каква невеста прекрасна си имаме, какви деца и други момичета!

......ееееееееееее, няма по-усмихнато хлапе от АК! Сега стигам до екстрата на Кюбит и ми е мноого приятно да разглеждам подобни снимки!

МрсГ винаги съм си я представяла по-строга някак, разкошно излъчване, май София го е наследила директно от нея!

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 04:53 от Agent Provocateur

# 41
  • Мнения: 2 255
ТинаХрис и ще пише дори  Laughing. Кют рабит, каква мода подкара пак...нямам сайтове със снимки аз...гледаш аватара, същата съм си  Laughing
  Теб си те представям дребна, слаба, говориш бързо, добре подредени зъби...червена коса (т'ва зарад' аватара).

Джи, гледам Плувеца, Джоджо се присламчи, зазяпа се и затаи дъх...а дано се е запалил.  Grinning
 Джена, голям зор, тъкмо да изкопча какъв е зора и ти се появи...знаете колко съм любопитна, кажете сега, за какво беше това писане на лични, а? А?
  Забелязала съм, че по това време на годината се разшаваме в темите, снимки показваме, едни сме мелоу такива....

# 42
  • Мнения: 2 386
ТинаХрис е много красива и няма мустаци Laughing
Може да е есенна депресия, това по другата тема.

Искам и аз още снимки на съфоруки, може и на ЛС. Обещавам да кача по-скорошни, че на тези съм като скруцоблящик.

Тази година съм канена на Хелоуийн парти, но не мога да си харесам костюм. Предвид снимките е лесно да се прецени, че с малко цикламенко и зеленко на светлите очи ставам веднага на цигане, но миналата година вече бях.  Mr. Green Имате ли идеи? Костюми? Желание за празнуване?

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 05:04 от Ева на сцена

# 43
  • Мнения: 7 837
Винаги съм смятала, че МрсГ и Тина имат нещо общо в излъчването.
Да ви дам практична идея - чат каналите с Скайп вършат чудесна работа. Не ми благодарете.

# 44
  • Мнения: 3 988
Агент, не се мъчи да се измъкваш.  Naughty Mr. Green

Тина, всички нюанси на червеното, дребна, не слаба - нормална, зъби - има какво да се желае и говоря бавно. Специално на теб ще ти пусна на лична мейл, за да ми пратиш там снимка.  Flutter Не държа да е на сайт.  Wink Снимка...

Ева, цък, цък. Второто по- ме радва.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт