На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 427
  • 466
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 454
Да няма ги вече!

Явно още работят по качването на цените. Сега е друга схемата  Laughing
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/hotels/offers.html?hid=2709

Ето от тук http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/early_bookings/view.html?oid=45690 избираш хотел, след това избираш "Други оферти в този хотел", първо са цените от 2008 и накрая на страницата са 2009, но не на всички хотели.

# 376
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравейте мами,

записвамс е да следя темата с интерес...Избрали сме хотел Кервансарай ЛАра в Анталия...

Сега търся усилено тур агенция,но ориент 99 са пуснали цени сега ви из4итам от на4ало да видя за други сведения... Hug

# 377
  • Мнения: 7 605
Избрали сме хотел Кервансарай ЛАра в Анталия...


ЗаЩо то4но тоzи хотел?

# 378
  • София
  • Мнения: 1 724
запис

# 379
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се записвам да чета тук. Лятото мъж ми е много ангажиран, така че ще ходим на море наесен. Трябва ми топло и чисто място, ще сме с два деца, едно от които почти бебе още Laughing Реших, че Турция е може би добро решение. Остава да намеря хотел, който да отговаря на посочените изисквания и да почна да се настройвам Laughing Единствено мисълта за есенното море ми помага да изкарам някак си горещото лято Mr. Green

# 380
  • Мнения: 6 390
Белинда
тук се за формя голяма септемврийска бг мамма атака на Турското крайбрежие  Mr. Green
Не знам дали ще се срещнем в квартала, но току виж тук ни излезал късмета  Mr. Green

# 381
  • Мнения: 327
Здравейте мами,

записвамс е да следя темата с интерес...Избрали сме хотел Кервансарай ЛАра в Анталия...

Сега търся усилено тур агенция,но ориент 99 са пуснали цени сега ви из4итам от на4ало да видя за други сведения... Hug

Астрал Холидейс имат изкарани цени за този хотел

# 382
  • Мнения: 701
И аз тази година май ще се насоча към Анталия, Белек по северните части на залива. Предполагам към края на август за да можем да се върнем за училище.Но още не съм избрала хотел.Ще следя с огромен интерес . Ако някой ще ходи по това време и то с личен автомобил може да дава предложения да се организираме заедно . Peace

# 383
  • Мнения: 327
И аз тази година май ще се насоча към Анталия, Белек по северните части на залива. Предполагам към края на август за да можем да се върнем за училище.Но още не съм избрала хотел.Ще следя с огромен интерес . Ако някой ще ходи по това време и то с личен автомобил може да дава предложения да се организираме заедно . Peace

Ние ще ходим ,но от 05.08 ето и един сайт който може да се резервира само хотел  http://www.myantalyahotels.com/ 
цените са доста добри доста по сносно от Бг.операторите

# 384
  • София
  • Мнения: 18 679
Ех, че хубаво! Ако питаш мене, направо трябва да се организираме да сме на едно място. Хлапетата ни са на една възраст, което значи и на един акъл Mr. Green Ще се гледат взаимно, докато ние кротко посръбваме коктейлки край басейна Sunglasses
Какво ще кажеш Simple Smile
Имам едно единствено изискване - самолет. Не бих могла да се тътрузя с автобус до Турция в жегата, с бебе, абсурд Naughty

# 385
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Koлко страници трябва да стане тази тема,за да се пусне новата?

# 386
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Koлко страници трябва да стане тази тема,за да се пусне новата?

ако сте готови с линковете , пуснете я  Blush
 Hug

# 387
  • Мнения: 2 767

Записвам се да следя темата,миналата година почивахме в Турция и сме много доволни
Плановете засега са да почиваме тук,но пък човек никога незнае,плановете се променят

# 388
  • София
  • Мнения: 11 149
Някой бил ли е в този хотел ? Изглежда страхотно.  Heart Eyes
Cornelia Diamond Golf Resort
http://www.myantalyahotels.com/reservation/detail.asp?id=608

# 389
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
миналота лято почивахме в "Спайс и спа хотел"в Анталия-белек
Хареса ми,въпреки,че имаше какво да се желае откъм зеленина Peace
Тази година сме се наточили за "Риксос"пак Анталия -Белек....във влакчето с което ходихме до Белек,хора отседнали в Риксос много го хвалеха и затова мислим там....
Минавахме и покрай някакъв голф ресорт,но не се сещам точно за името,и покрай "Ела куалити"-хубави са,но аз съм чувала,че в Белек лош хотел няма

Общи условия

Активация на акаунт