На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 417
  • 466
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 421
Здравейте!
Записвам се да следя темата, защото две години подред летуваме първо в Турция, а после у нас Simple Smile Вероятно и тази година ще е така.

# 421
  • София
  • Мнения: 11 134
Тази борса само за фирми/агенции ли е ? Ние простите клиенти може ли да я посетим и има ли смисъл ? Wink

# 422
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 836
Тази борса само за фирми/агенции ли е ? Ние простите клиенти може ли да я посетим и има ли смисъл ? Wink
Всеки може да я посети от 26 до 28 събота включително, щандове на фирми от цяла България, чужбина и хотели и т.н. Смисъл не знам. Зависи, какво търсите. Можете да си вземете каталози най-малкото.

# 423
  • София
  • Мнения: 11 134
Тази борса само за фирми/агенции ли е ? Ние простите клиенти може ли да я посетим и има ли смисъл ? Wink
Всеки може да я посети от 26 до 28 събота включително, щандове на фирми от цяла България, чужбина и хотели и т.н. Смисъл не знам. Зависи, какво търсите. Можете да си вземете каталози най-малкото.

Ясно, мерси за инфото.  Peace

# 424
  • Мнения: 1 312
Здравейте момичета изчетох доста от темата,записвам се да я следя  Peace
Тази година решихме с семейството да починем в Мармарис ,ще съм ви много благодарна
за всякаква информация която имате за курорта,хотелите и др.
Благодаря ви предварително  Hug

# 425
  • Мнения: 3 421
Аника81, аз се интересувах от Мармарис миналата гоина и след доста разглеждания се бях спряла на 5-звездния GRAND PASA. Но така и не отидохме там, не знам за съжаление или за радост, но съпругът ми настоя за MIRACLE в Анталия  Peace

# 426
  • Мнения: 494
Ние бяхме в Мармарис в Пинета парк делукс. Не е лошо хотелчето ,но мисля че за 4+ можеха да си дадат малко повече зор за подръжката. Хавлиите и чаршафите се сменяха всеки ден ,но прахосмукачката беше рядкост, но жената винаги почистваше когато и се кажеше.На мене лично това не ми пречеше понеже не бях там за да стоя в стаята.Иначе храна и пиене на корем .Хотела е близо до главната улица ,която е пълна с магазини и заведения и няма начин да се скучае докато се стигне до центъра ,който беше може би на 1.5 км.-А за по мързеливите има маршрутки по 2 лири на човек.
Има два басейна и отделно детски, който повече прилича на локвичка .
И напук на всичко това ,тая година пак сме там .Влюбих се в града! Heart Eyes

# 427
  • Мнения: 1 243
Мона лиза  Peace с теб съм!

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Привет и от мен, момичета!  Grinning От миналата година следя с интерес темите тук и най-вече тези за почивките в Турция. Доста ценна информация събрах от мненията и коментарите ви и изкарах една наистина страхотна почивка в Кушадасъ. А сега вече и аз мога да се включа  и да пиша тук  Blush

# 429
  • София
  • Мнения: 1 724
Татяна  Hug
аз в Делфина в Алания съм била - не е от същата класа  Tired
/или и на мен претенциите ми идват в повече  Mr. Green/

Клубните хотели наистина не са добър вариант  Thinking
Ще потърся по твоя въпрос  Peace 
Ще споделите ли за непросветените защо клубните хотели не са добър вариант?

# 430
  • Мнения: 3 421
И аз да искам мнение: след като посетихме Лара, тази година искам да сме в Кемер. За сега се колебая между Le Chateau de Prestige Resort и Amara Dolce Vita. Имате ли впечатления?

# 431
  • Мнения: 7 605
Татяна  Hug
аз в Делфина в Алания съм била - не е от същата класа  Tired
/или и на мен претенциите ми идват в повече  Mr. Green/

Клубните хотели наистина не са добър вариант  Thinking
Ще потърся по твоя въпрос  Peace 
Ще споделите ли за непросветените защо клубните хотели не са добър вариант?

Ами ли4но аz не искам да по4ивам в клубен хотел, zаЩото не ми харесва идеята да съм zадлъжена да се "сприятеля" с други гости на хотела. Има по4ти само маси 8мици в ресторанта и т.н. Ако ходя с компания на по4ивка няма проблем, но ина4е не.

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравейте маминки,

Насочихме се окончателно към Летуния Голф в Белек...

Още 4акаме оферти,но най-отзивчиви до сега при нас се оказаха- онтравъл..Сега да се от4ета:

за периода 23 май тръгване за 7 дни ,билети самолетни,мед застраховка и трансфери ,като си доплащаме по 50 летищни такси.цената е 570 Е(това е за двоина стая на не 4овек) при резервацич до 28.02 и плащане на 50 % до 15.03

Такаа сега идва интересната оферта на Алматур за същия хотел,същия период -  648 Е,като пак си заплащаме летищни такси..

Айде сега кажете ми що за разлика в цените от 78 Е на 4овек отгоре в Алма Crossing Arms

Сега се 4удим да резервираме ли в онтравъл или да из4акаме и АЛфа ooooh!

Някой пове4е инфо за Летуния тази година??  bouquet

# 433
  • Мнения: 3 421
maimunka2, аз защо не виждам цените на Он-травъл за лятото  newsm78 Дай линк, моля те - искам дапроверя положението за двата хотела, към които аз съм се насочила   bouquet

# 434

Айде сега кажете ми що за разлика в цените от 78 Е на 4овек отгоре в Алма Crossing Arms

това не истина, докога ще има разлики на цените в БГ, като хотела е един и същ. ако от разликите си формират печалбата фирмите  #Cussing out #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт