На море в Турция - all inclusive (тема 3)

  • 56 391
  • 466
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
И аз не бих издържала 7 дни лежперене, колкото и хубав да е хотела и всичко останало. Затова, избираме не ол инклузив, а HB и като отидем на 3-4 екскурзии и става супер!  Peace
На турските курорти още не съм била, но говоря по принцип.

# 46
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не обичам това запис, но ще го направя, тъй като това лято имаме такива идеи -за ол инклузив в Турция и темите ще са ми мн. полезни.

# 47
  • Мнения: 902
Не обичам това запис, но ще го направя, тъй като това лято имаме такива идеи -за ол инклузив в Турция и темите ще са ми мн. полезни.
Има едно бутонче най-долу под самата тема ИЗВЕСТИ, което заменя "запис"

# 48
  • Мнения: 327
Това лято бяхме на почивка в Турция останах ме много доволни догодина пак там

# 49
# 50
  • Мнения: 1 243
Eeehooo -хоп-цоп- Ето ме и мен в любимата ми тема!
На лято знаете къде съм нали Party
суха мащерка  Hug искаш ли с нас?

# 51
  • Мнения: 2 199
Eeehooo -хоп-цоп- Ето ме и мен в любимата ми тема!
На лято знаете къде съм нали Party
суха мащерка  Hug искаш ли с нас?

Дааааа  Laughing Laughing Laughing  Mr. Green


 Hug Hug Hug

# 52
  • софия
  • Мнения: 757
И аз ще следя темата с интерес.
Досега не сме били лятото на почивка в чужбина. А какви са цените горе- долу за почивка 5 -7 дни, 2 човека например. Ясно че разликата е огромна, но все пак нещо средно...нормален хотел, all inclusive

# 53
  • Мнения: 11 747
Със самолет за 7 дни, средно е 350 евро. Най- евтино около 200 евро се намира, все пак зависи и от сезона и от категорията на хотела, а скъпите 5* ултра олинклузиви са по около 600 евро, но се стига и до 1000 евро. Това на човек.

# 54
  • Мнения: 419
Знае ли някой кога пускат летните оферти?

# 55
  • Мнения: 419
И още една питанка. Някой да е бил тук http://www.voyageotel.com/eng/sorgun/hotel.html
и евентуално мнения?
Благодаря

# 56
  • Мнения: 11 747
Ето мнения за този хотел, снимки на туристи, оценки
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297962-d581323-Reviews- … ranean_Coast.html

Летните оферти няма да излязат преди края на април. Първо ще изкарат великденските оферти, та чак след тях ще се сетят за летни.

# 57
  • Мнения: 399
Честита Нова Година на всички с пожелание за много здраве и още повече пътешествия през новата 2009  Hug
С интерес ще следя темата. Миналото лято бяхме за първи път в Турция(Сиде). Определено останахме доволни и смятаме да повторим Laughing

# 58
  • Мнения: 927
И ние ще отделим една седмица лятото за Турция  Grinning. Бях много очарована от Бодрум миналото лято Grinning. Април ще сме на европейско пътешествие, след това ме чакат изпити и юли - Турция, здравей  Laughing!!
С нетърпение очаквам летните оферти Grinning

# 59
  • софия
  • Мнения: 757
stela78, с коя туристическа агенция бяхте? Може ли повече инфо?

Общи условия

Активация на акаунт