Фотошоп - 4 /от новото броене/

  • 25 623
  • 494
  •   1
Отговори
# 480
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Лекси поздравления за първото място   bouquet Заслужаваш го.

Чоче, честито и от мен - много положителни емоции и настроение.   bouquet Hug

Ани кита ти е невероятен. Благодаря на Лекси, че го сподели с всички нас.

Дяволинке сътворила си две прекрасни рамки....

Тед аз имам миналогодишни календари - настолен и плакат, само снимки трябва да им се сложат и разбира се да се редактират дните на месеците за 2009  newsm78 Ако ги искаш пиши, то ги има и в сайта ми на мултито.

# 481
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета - ето това сътворих вчера и понеже съм още новак и неук, моля ви за критики и идеи как да подобря качеството. Май не можах много добре да изрежа около косата. Харесва ли ви идеята да използвам розата за кресло?
http://media.snimka.bg/1365/008984851-big.jpg

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 13:19 от Хера

# 482
  • София
  • Мнения: 7 242
Казах ли ви, че скоро ще има "рамки" без снимки Joy за съжаление тенденцията е все повече да се набляга на елементите и количеството им и по-малко на снимката. А по-хубаво от една красива снимка, съвсем леко подчертана от 2 - 3 елемента няма: http://www.digishoptalk.com/gallery/showphoto.php?photo=482777&ppuser=4403

Едно въпросче към момичетата с блогове. Защо новият ми скрап упорито не ще да се появи в Digital Scrapbooking Freebie newsm78 Доколкото разбирам, при положение, че веднъж блогът ми е влязъл в системата, би трябвало при всяка поява на нови линкове за даунлоудване, те да се публикуват автоматично заедно с превюто. Все пак още няколко пъти добавих адреса на блога си в такъв вид: lilidesignstudio.blogspot.com и такъв http://lilidesignstudio.blogspot.com/ и когато съм логната и когато не съм и нищо. Или може би е публикуван, но аз не го намирам. Или трябва да чакам още /май минаха 5 - 6 дни/. Ако се публикува трябва ли да получа на блога си съобщение за това или съобщение се изпраща само за първата публикация? Освен там, в материнство и Дигито, как още може да се популяризира?

zornitsa, добре е. Може да опиташ да минеш краищата на косата с голяма мека гума, с намалена прозрачност. Идеята за креслото-роза е добра Peace

# 483
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Лекси мерси, обаче сега трябва да се науча " що е то - голяма мека гума с намалена прозрачност". Засега знам само що е гума. smile3506

# 484
  • Мнения: 1 516

Едно въпросче към момичетата с блогове. Защо новият ми скрап упорито не ще да се появи в Digital Scrapbooking Freebie newsm78 Доколкото разбирам, при положение, че веднъж блогът ми е влязъл в системата, би трябвало при всяка поява на нови линкове за даунлоудване, те да се публикуват автоматично заедно с превюто. Все пак още няколко пъти добавих адреса на блога си в такъв вид: lilidesignstudio.blogspot.com и такъв http://lilidesignstudio.blogspot.com/ и когато съм логната и когато не съм и нищо. Или може би е публикуван, но аз не го намирам. Или трябва да чакам още /май минаха 5 - 6 дни/. Ако се публикува трябва ли да получа на блога си съобщение за това или съобщение се изпраща само за първата публикация? Освен там, в материнство и Дигито, как още може да се популяризира?


Обновяването става всеки ден в 5 часа . Търсачката обикаля всичко блогове и ако намери нови линкове ги добавя и оставя коментар в блога. Ако няма коментар , значи нещо не е сработило. Сега погледнах болга ти - последното ти QP е добавено . Какво те притеснява ?

# 485
  • Мнения: 2 336
Тед аз имам миналогодишни календари - настолен и плакат, само снимки трябва да им се сложат и разбира се да се редактират дните на месеците за 2009  newsm78 Ако ги искаш пиши, то ги има и в сайта ми на мултито.
на мен ми трябват само месеците, но сега ще кьорна в мултито ти  Wink

# 486
  • Мнения: 123
Момичета , извинявам се , че не е по темата , ама като прочетох какво е написала zornitsa се сетих за един виц , ето го и него :
Блондинка влиза в магазин за компютри и казва:
- Извинете, имате ли гениална мишка шофьор за малки меки прозорци?
- ?!? ...сигурно имате в предвид 'Genius mouse driver for Microsoft Windows'?

Не че аз вече зная какво е " голяма мека гума с намалена прозрачност "  Embarassed , но ще се радвам да разбера  Grinning

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз пък искам да питам, какво стана с идеята за един общ мега-кит? Аз все още съм навита, но май първоначалния ентусиазъм се изпари или може би пък е липса на време?

# 488
  • София
  • Мнения: 7 242
Radostche, QP е добавено след като съм писала поста си. Ама аз искам да ми качат последния кит Twisted Evil. А няма съобщение т.е. нещо не е сработила системата. Карай... Поне разбрах, че няма смисъл да си добавям блога, щом веднъж е влязъл в системата.

" голяма мека гума с намалена прозрачност " От бръш на горната лента на менюто се изибира тип и големината на гумата. Мека е кръглата с размитите очертания, големината се определя с плъзгача /мастър диаметър/. Прозрачността се променя от опацитито - колкото по малък процент, толкова по-меко и малко трие. Същите неща важат и за четките.

krio   Grinning, мерси за вица Laughing

Никки, аз нямам много време, но бих се включила. Обаче докато 1 - 2-ма не поемат нещата в свои ръце и не "командват парада", нищо няма да стане. Ако имаш желание ти и някой друг, да ни организирате, да опитаме.

# 489
  • Мнения: 1 516
Големината на четката може да се променя "в движение" от клавиатурата с големите скоби { - намаля, } - увеличава

# 490
  • Мнения: 1 182
Момичета ,привет от мен.Имам страшно много работа ,но влизам всеки ден да гледам красотите Ви Heart Eyes наистина страхотни рамки ,и на Ани, и на Чочи ,на Млечко Hug
И от мен двечки да не ме забравите





# 491
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета!

Още веднъж благодаря на всички за милите пожелания!

Чочи, честит Рожден ден на патерица! Бъди много здрава и щастлива!

Влизам само на бързо за да отговоря на въпросите на Лекси:

Лекси не знам защо не се появяват фрийбитата ти в ДСФ. Появявали ли са се преди? Да не би да си постнала объркан адрес?  И още поправи си download написала си го по-различно, ама едва ли това е проблема...
Може да си поствате фрийбитата тук: http://www.digishoptalk.com/boards/forumdisplay.php?f=14

А и всеки скрапбукинг сайт има такъв раздел, потърсете! Доста хора поглеждат там. Още - в подписите си в скрапбукинг сайтовете сложете линк към блоговете си с надпис, че там има фрийбита.

Иначе Лекси, новият ти кит е чудесен както винаги!  bouquet

Дяволинке, прекрасни рамки(както винаги, де) със страхотен скрап! Hug

Ани, твоят нов кит е също чудесен а рамката с него за Лекси, е страхотна!  bouquet

Lati, чудесни са рамките ти! Ясно е, че не те забравяме! Heart Eyes

ПС. Момичета, аз си обнових блога(нямам нищо кой знае какво ново на него, само ще пускам QP от време на време), ама ще се радвам, ако ме включите като приятелче към своите блогове - http://www.natalyna.blogspot.com/ 

Лек ден на всички!  bouquet

# 492
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Мерси за обясненията момичета, вече разбрах що е то мека гума, но нали съм си блондинка имам оправдание. Вица искренно ме разсмя.
Много искам да се включа във втората част на конкурса, с надписите, обаче незнам как се  прави. Надпис знам как се прави, но как да ги направя като отделни елементи, който и другите евентуално могат да  ползват незнам.
Може ли някой да обясни по-подробно за неуките, да се научим и ние. Благодаря.

# 493
  • Мнения: 1 516
Мерси за обясненията момичета, вече разбрах що е то мека гума, но нали съм си блондинка имам оправдание. Вица искренно ме разсмя.
Много искам да се включа във втората част на конкурса, с надписите, обаче незнам как се  прави. Надпис знам как се прави, но как да ги направя като отделни елементи, който и другите евентуално могат да  ползват незнам.
Може ли някой да обясни по-подробно за неуките, да се научим и ние. Благодаря.

Зори, върни се малко назад, скоро обсъждахме правенето на китове ( елементи )  Peace

# 494
  • Мнения: 1 884
Natalyna добавих те в моя списък с блогове.  Hug
Благодаря ти за милите думи.
zornitsa пишеш си текста, да речем всеки на отдулун документ или пък всички заедно на един. Запазваш в .png. Това е.

Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349783.new#new

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 10:02 от SheDevil

Общи условия

Активация на акаунт