Има ли мами за месец ЮЛИ 2009?

  • 14 035
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 441
Честито, момичета!
Страшно се развълнувах  Hugкато Ви прочетох. Вече Ви очаквахме.
Пожелавам ви безпроблемна и спокойна бременност. Насладете и се. И здрави бебчета на финала.
И аз съм от таз годишните юлки  Laughing

# 16
  • Мнения: 76
Felicity81, Djidjito,честито мили момичета! Леко и безпроблемно бременеене!
Кога са ви термините?

Здревей inka! По мои изчисления е на 4-ти юли? На 3-ти ноември съм на доктор и ще видим той какво ще каже!
А твоя кога е?

# 17
  • Мнения: 76
Dzimbi предното ми съобщение беше адресирано към теб smile3503

# 18
  • Мнения: 151
Здравейте момичета и аз да се запиша. По мое изчисления термина ми ще бъде също на 4 юли. Djidjito, Felicity81, Dzimbi честито леко и безпроблемно бременеене newsm53
И аз имам леки коремни болки, но мисля, че това си е в реда на нещата. Успешна бременост момичета дано девет месеца само хубави неща да си споделяме!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 979
Честито на всички видяли двете чертички !!!  EFP stork-boy stork-girl

И аз съм една таз годишна юлска мама  bouquet , чакахме ви с нетърпение новите юлки  welcome !
Желая ви лека бременност  preggo и прекрасни бебета през юли 2009   ylinfant newsm30  ylinfant!!!
Ще ви напълним сигурно темата, но и за нас е много емоционално, особенно тези дни всяка от нас си спомня как е видяла жадуваните две чертички и как е казала на таткото Grinning
Така, да ви пожелая и да бъдете един отбор - да си помагате и да извървите пътя заедно като нас - винаги е по - леко като има с кой да споделиш и ние ще сме насреща  Hug

# 20
  • Мнения: 76
Добро утро момичета! Heart Eyes
 Как сте днес?
Аз още съм в еуфорията от вчерашния положителен резултат Simple Smile Това, което не ми дава мира в момента е колко точици имам в коремчето Simple Smile При ин витро процедурата ми трансферираха три ембриончета. При вчерашния кръвен тест резултати бяха високи и лаборантките казаха, че е възможно да са две Wink....но ще трябва почакам до 3-ти ноември когато отида на преглед

Хубава седмица на всички Hug

# 21
  • Мнения: 151
Добро утро и от мен момичета!  Hug
И аз съм в еуфория, но не смея да се радвам много . Още не съм се записала за час при лекар. Дали да изчакам 10 дена, не зная. Нали сърчицата започват да туптят от 6 г.с., та направо да го видят.
Джиджито дано да са толкова, колкото би искала да са!

# 22
  • Мнения: 256
Здравейте момичета!
По мои изчисления терминът ми е на 03.07.2009!Дано всичко е наред baby_neutral
Днес имам едно леко зацапване, което ме притеснява.Дано не е нещо лошо!Още не мога да се зарадвам истински!Днес съм на преглед!
Джиджито, миличка пожелавам ти толкова точици, колкото ти желаеш! Hug

# 23
  • Мнения: 256
Eто ме и мен !!! Днес след дълго чакане и премеждия и аз видях двете чертички. Кръвния тест показа категоричен резултат. БРЕМЕННА СЪМ!!! Леко бременеене на всички ни!! Hug Hug

Фелисити, как си миличка?Дано всичко е наред при теб baby_neutral

# 24
  • Мнения: 151
Дзимби, пиши после какво е казъл докторът. Аз също ще ставам майка за втори път. С първата си бременност прокървявах всеки петък от 5 г.с. до 14 г.с., но сега си имам здраво момченце на 2 год. и половина.

# 25
  • Мнения: 76
Благодаря ви момечета! И аз не знам колко точици искам да има, моля се само всичко да е наред. Толкова дълго съм чакала и съм се борила да стигна до този момент!

Дзимби дано всичко при теб е наред!
Ети, ако искаш да чуеш сърчицето изчакай 10 дни, но ако ти се иска да видиш точицата посети го по рано доктора Simple Smile

 

# 26
  • Мнения: 219
Честито, момичета!  Hug
Аз също съм от юлки 2008. Включих се във форума доста късничко, но пак успях да получа достатъчно подкрепа и информация за най-хубавото - раждането, кърменето...Благодарна съм на всички юлски мами 2008 и пожелавам и на вас да изживеете пълноценно всички прекрасни мигове от бременността, да са по-малко моментите на тревога и да родите живи и здрави бебчета! Peace

# 27
  • Мнения: 840
Честито, момичета!
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета на финала newsm30
Знайте, че най-хубавото те първа ви предстои!


                                                                                                                   таз годишна юлска мама   

# 28
  • Мнения: 151
Ох аз и да искам не мога по-рано да отида на преглед. Днес си записах час при моят лекар за другия вторник. Чак за тогава има свободен час. Тук в Чехия всеки си има освен личен доктор и личен гинеколог и за свободен час се чака с месеци освен ако не си бременна и имаш проблем. Иначе за спешни случаи си имат спешни кабинети в родилните домове.
Нямам търпение да дойде другия вторник .

# 29
  • Мнения: 142
Честито, мили момичета!
Всички много се вълнуваме с вас и ви стискаме палци Hug

Общи условия

Активация на акаунт