малко околоплодни води

  • 10 031
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дано всичко е наред и както са ти писали вече второ мнение  Peace

# 16
Знаеш ли аз ще ти препоръчам да отидеш във Фемина при доктор Живка Карагьозова. Тя е доцент и там е на частно. Ако ти е скъпо може да я намериш и в Майчин дом, където работи. Запиши си час при нея, не съм я посещавала като пациент, но съм чувала, че е много добър лекар. Успех!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Не се притеснявай и аз бях в 17 седмица когато имах малко околоплодни води .Пих няколко дена дузодрил , наблюдаваха ме на две седмици и към 23 се видя че са се нормализирали.Мисля, че това е доста срещано явление в тези седмици

# 18
  • Мнения: 17
Здравейте,
както обещах Ви пиша след прегледа. Отново ми казаха, че околоплодните води са силно намалели. Добрата новина е че бебо е добре, казаха, че пикучния мехур бил пълен, което значело че се произвежда урина, бъбреците били добре оформени / като за този период от бременността /. Другото което ми казаха, че може канала на матката да е затворен и въпреки всичко пак да изтичат от там водите. сега ще си запиша час при доц. Карагьозова във фемина и в клиника Щерев да видя там какво ще ми кажат

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
..... Другото което ми казаха, че може канала на матката да е затворен и въпреки всичко пак да изтичат от там водите....
Проба с Бромтимол правиха ли ти?

# 20
  • Мнения: 17
 да отрицателна

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се и с друг доктор Peace

# 22
  • Мнения: 17
Здравейте, не съм писъла от миналата седмица. За съжаление във вторник се наложи да предизкат раждане, защото пъпната връв на бебо беше изпаднала и нямаше никакви шансове.
Сега остава само да се възтановя след случката и догодина пак да опитаме. Благодаря на всички, които ми писаха.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
ужас, много съжалявам. Искрено ти пожелавам следващия път да нямаш никакви проблеми  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 9 814
Съжалявам за случката.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 227
Съжалявам Cry. Пожелавам ти бързо възстановяване - психическо (до колкото е възможно) и физическо. Пожелавам ти не след дълго да се похвалиш с най-хубавата новина. Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Съжалявам  smile3518 Пожелавам ти следващия път всичко да е както трябва и скоро да се похвалиш с две чертички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт