Увиснаха ли ви гърдите след като кърмихте?

  • 6 900
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Не.
Съвсем същите са както преди, даже ми се струват маааалко по-големи. Може да е защото имам още 3-4 кг отгоре.
Грижи никакви не съм полагала, кърмих 10 месеца. Правех всичко, което съм чувала, че е най-вредно, защото изобщо не ми пукаше. Например оставях ги сутрин да се препълнят до пръсване, защото предпочитах да спя до по-късно, отколкото да мисля за някакви гърди. Сутрин вдигах таткото да храни бебето с изцедена предварително кърма, а аз си спях докато вече на където и да се обърна, започваше да тече от най-лекия натиск.
Всеки ден в продължение на поне 6 месеца имах такова препълване до краен предел, което страшно разтяга кожата. Очаквах, че много драматично ще увиснат и с изненада установих, че нищо им няма.
А, забравих да кажа за сутиена. И през бременноста и по време на кърменето не понасях да нося сутиен и не съм носила изобщо.
Гърдите ми са малки, предполагам там е причината.

# 16
  • Мнения: 367
Не увиснаха,но зърната ми останаха малко по-големи

# 17
  • Мнения: 1 975
По-скоро се изпразниха откъм съдържание  Mr. Green

И аз така си усещам моите, а съм кърмила само 3 месеца Tired

# 18
  • Мнения: 5 539
След първия път нямаше никаква промяна /4,5 месеца/, обаче сега май няма да е така /1г. 1 м. дотук/. Затова няма да спирам скоро, да отложа увисването Laughing

# 19
  • Мнения: 3 932
Чак след три години и половина, положението започна да се нормализира...не съм била от дългокърмещите майки, но пораженията ми се струваха непоправими.

# 20
  • Мнения: 182
Моите гърди увиснаха доста и аз го отдавам на внезапното отбиване, когато малката беше на 3 месеца реши че повече не иска а аз имах кърма много.Сега с бременноста си ми се възвърнаха че дори и в по голям размер,да видим сега какво ще реши това бебче-ще суче ли дълго или не?!

# 21
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Промяната в гърдите започва още по време на бременността и дали ще увиснат или не, не зависи толкова от това дали кърмиш, а от това как се грижиш за поддържането им, от типа кожа и от предразположеност. Може да не кърмиш и ден и пак да увиснат.

# 22
  • Мнения: 1 547
Аха. Пъпът ми е между циците.
А преди бяха прекрасни, пълни, големички гърди.

Както казваше едната модераторка на тозо форум "като спреш да кърмиш, няма да имаш цици, а кожички". Е, сега имам кожички.  Mr. Green

Добре, че пак са 8 Це. Търпимо е.

А грижите нямат нищо общо. С каквото ще да се мажеш. Ефект = 0.

# 23
  • Мнения: 1 432
Същите са, гадни както и преди  Mr. Green

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Да, малко.
Кърмих до 10-тия месец, от от 3-тия цедях повече, защото тръгнах на работа. Може би затова.

# 25
  • Мнения: 1 919
 Rolling Eyes увиснали чак не но са отпуснати.През бремеността полагах грижи-мазах с кремове...но кожата си е отпусната и фитнеса не помага чак толкова. Thinking

# 26
  • Мнения: 256
аз се зачетах защото имам доста голям бюст 75Д даже Е и незнам какво ще се случи един ден като забременея дано да намалеят малко ама без да увисват  или незнам притеснямам се да не увиснат много  Sad има ли мами с голям бюст какво се е случило с гърдите им след ражданетоэ

# 27
  • Мнения: 411
аз се зачетах защото имам доста голям бюст 75Д даже Е и незнам какво ще се случи един ден като забременея дано да намалеят малко ама без да увисват  или незнам притеснямам се да не увиснат много  Sad има ли мами с голям бюст какво се е случило с гърдите им след ражданетоэ
Ти хич нямаш претенции. Laughing
И аз исках нещо таквоз,ама друго станаааа.
Със сутиен всичко си е ок,хайде сега. Crazy

# 28
  • Мнения: 3 521
Не, изобщо, но съм с малък бюст. Кърмих 2 години.

п.п. зърната и при мен се промениха - не толкова като големина, колкото като форма.

# 29
  • Мнения: 332
Ot sreden ,stegnat i krygyl,sega e visnal ,s po-golemi zyrna.Kyrmih 5 meseca.Sega se maja s razni stjgasti kremove.....no nai-dobroto resenie si e hirurgi4nata namesa za povdigane. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт