А казвали ли сте НЕ?

  • 3 952
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 997
За брак, не съм отказвала, ожених се за първия, който ме поиска Laughing Обаче преди това гаджетата ми все искаха да имаме деца, а аз все отказвах, рано ми беше....После като се ожених като започнахме едни опити....абе да живеят репродуктивните процедури..съдба.. Wink

# 16
  • Мнения: 419
Някой предлагал ли ви е брак, а вие не сте искали? И как казахте НЕ- директно, в очите, или с изрази тип "още ни е рано", "много мило, но не съм готова".. И защо всъщност не сте искали? Какво стана после? Разделихте ли се с този човек, или след това все пак казахте ДА?
Точно два пъти са ми предлагали брак  Peace.
Първото предложение дойде, когато бях на 15 години  #Crazy. Беше съвсем сериозно, а с въпросния господин дори не бяхме гаджета. Нищо не съм обяснявала  Naughty. - директно го отсвирих   Crossing Arms. Човекът съм го виждала два или три пъти оттогава.
Второто предложение дойде от съпруга ми - приех, защото вече бях на 18 без малко - помъдряла и поумняла  Mr. Green

# 17
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Леле, ама вие сериозно ли?

Какви са тези предложения на 19 и на 15 и т.н. Аз до 25 изобщо не си и мислех още за брак! На мен май никога не са ми предлагали.
Шест години ходех с едно момче, с което си говорехме, че ще се оженим, но не се стигна до там (аз се отдръпнах), а на мъжа ми направо му казах, че ще се женим и той след известно опъване се съгласи. Сега разбирам, че е било грешка от моя страна да го притискам!

# 18
  • Мнения: 2 478
Да,казвала съм.Но не защото не съм искала да бъда с въпросния човек,а защото не харесвам брака като институция.
А от сватби ми става лошо Wink

# 19
  • Мнения: 4 187
Върнах пръстен, който бях приела...  Rolling Eyes. Не знам това дали се брои!?!

# 20
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Казах Не на голямата си любов,или по-точно формулирано: Женена за теб???Може би в някой друг живот...,получи се много гадна ситуация,предложението ми бе отправено пред неговите приятели на публично място и никой не вярваше,че ще кажа НЕ,но така ми дойде-пред погледа ми се изредиха всички изневери,лъжи и хиляди болки,които винаги му прощавах...после се разревах като магаре и бях сигурна,че съм направила огроомна грешка,поревах си и година по-късно...
Вече 4 години по-късно съм живото доказателство,че от любов не се умира... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 824
Казвала съм "не" два пъти.Не съжалявам.

# 22
  • Мнения: 2 478
Върнах пръстен, който бях приела...  Rolling Eyes. Не знам това дали се брои!?!

Брои се Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 142
Да, отказвала съм - доста пъти. Винаги съм била директна, така или иначе няма как да боли по-малко. Последният път отказах и на мъжа ми, но след няколко седмици размислих и му предложих аз Laughing

# 24
  • Мнения: 1 168
Да, първият път беше на 18г., втория - на 21г. След това на 26г., казах "Да" на съпруга ми  Heart Eyes.

# 25
  • Мнения: 1 432
Не съм отказвала. Приех първото предложение  Mr. Green /Бях на 19  Crazy/

# 26
  • Мнения: 1 232
Pipinka, разбирам те за чара на лошите момчета, но добре си направила. Не съжалявай.

По темата не ми се е случвало, рано си казах "Да"-то и за това.  Laughing
За малко да си помисля,чеаз съмединствената туд дето не е отказвалабрак на мъж Mr. Green :mrgreen.Аз съм  страшно прям и откровен човек,никога не съм давала поводи на някой да си мисли неща които няма да станат.Втози ред на мисли  просто отношениятами с гаджетата са си били просто гаджешки Grinning

# 27
  • Мнения: 1 212
Казвала съм .
Имах причина .. бях млада , а и не бях сигурна, че човекът е ОНЗИ човек.  Grinning
После се разделихме. Аз се влюбих наново , а той се запали по едни много популярни по онова веме учения .
Там се влюби, ожени се, роди му се дете и се разведе.
Мисля , че все още е женен за втората си съпруга.
Дано е щастлив !  Peace

# 28
  • Мнения: 765
Да, правила съм го.
Във връзка продължила 5  години и изчерпала се, но явно само за мен. За него беше точният момент да кажа да, но аз явно показвах, че нещата приключват, а той се правеше че не забелязва. Струваше му се майтап и не го приемаше на сериозно/за отказа говоря/. Докато се осъзнае и аз бях на светлинни години вече от тази връзка.
За него това беше първата сериозна връзка. Хвана една ученичка, тя веднага забременя и се ожениха.
Никога не съжалих, напротив-благодарна съм на съдбата.

# 29
  • Мнения: 4 784
Казах НЕ на сегашния си съпруг Blush Blush Blush. Първият път, когато ми предложи, беше малко след като се разведох и веднага след като разбрахме, че съм бременна. Тогава ми минаваха едни мисли през главата, да не се женя никога повече, за да не се развали брака ми. Добре че той се оказа настоятелен и ми направи второ адски романтично и неустоимо предложение, та вече съм сигурна, че подписа не разваля магията, даже напротив.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт