Ходите ли на гледачки ,врачки и ясновидци?

  • 17 848
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 540
на гледачи не съм ходила
ходих само един път да леят куршум на детето
останах много доволна синът ми започна да спи много по спокойно

# 16
  • Мнения: 200
ходила съм и ми позна и не ми позна мен ако питаш ти реши на какво да повярваш имам една позната убиха мъжа и тя отиде на врачка и врачката и каза че в семейството и всичко е наред и че мъжа и скоро щял да претърпи лека операция на крака така че всеки луд с номера си та и тея лелки шарлатанки и те с техните където минат де.

# 17
  • Мнения: 48
Един ден аз и моя приятелка леко катастрофирахме. В нашето село, което беше на около 20 мин път има една жена, за която казват че познавала и лее куршум. След катастрофата веднага отидохме при нея за да ни лее куршум и нищо повече. Без да и казваме нищо, само че сме уплашени, тя ни каза, че вижда зелена кола и катастрофа, попита ни така ли е. Така си беше, колата и е зелена. Само да вметна че никой от хората, които ме познават в селото не знаеше за катастрофата, ужасно ме беше страх и много по-късно им казах, така че жената нямаше как да знае. На моята кръстница видя смърт в къщата и нищо повече, и понеже тя живееше със стари свекър и свекърва и предположи че с тях може да е свързано. Няколко седмици по-късно синът и се простреля с пистолета си - нещастен случай. Иначе тази жена не е обявена гледачка, тя помага на хората които и се помолят и то само когато тя каже, защото имало дни в които не може, няма и такса всеки колкото остави.Ето на това му казвам гледачка. Макар че дори да е от нашето село, аз ходя при нея единствено за да ми лее куршум. Не им вярвам много много, а може би ме е страх и не искам да ми казва занапред какво ме чака.

# 18
  • Мнения: 3 675
Трябва да съм изкукуригала за да отида, по-скоро съм склонна да се осланям на интуицията си, а не на някакви гледачки.

# 19
  • Мнения: 822
Не, не ходя и никога не бих завела някое от децата си.
Може някой гледачки да познават, но силата, с която го правят е нечиста и остава отпечатък в живота на човек.

# 20
  • Мнения: 2 803
Не вярвам и не ходя при такива "бизнесменки". Това за мене са пълни глупости и не бих искала да си знам бъдещето.

Общи условия

Активация на акаунт