Да търся ли нова майка за детето ми?

  • 18 735
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22
a що за майка е жена която оставя детето си  Thinkingсъщото се отнася и за бащите Thinkingостават си биологи4ни родители.според мен родител е този който е отгледал детето и е дал вси4ко от себеси да го направи 4овек

# 61
  • Мнения: 1 327
a що за майка е жена която оставя детето си  Thinkingсъщото се отнася и за бащите Thinkingостават си биологи4ни родители.според мен родител е този който е отгледал детето и е дал вси4ко от себеси да го направи 4овек
едното с другото общо нямат. Забравяш, че този, който отглежда сам детето си е също човек и като всички други има своите потребвости  Wink

# 62
  • Мнения: 38
имах един въпрос към автора,отдавна прочетох темата и все ми се върти в главата да пиша.Ами няма ли начин по съдебен път да се дадат правата на родител на тебе.От какъв зор тая ......да не казвам ще ви зареже а и нагла-сметка държи,ми като е искала да се налага да си е седяла на гъза при детето и мъжа си #2gunfire
Просто виж как стоят нещата със дела ако може и го стори,че няма отърване!

# 63
  • Мнения: 1 652
Още веднъж благодаря на всички, които ми писаха. Новак съм в тези форуми и направо се учудих от такава активност. Няма да търся нищо, просто живея заради детето си и отвреме на време ми се приисква да имах и аз нормално семейство, но уви! Не се оплаквам и честно казано се чувствам първо много щастлив и след толкова положителни коментари и малко горд, но това едва ли ще ми го признае някой. Хубаво е, че майките в този форум са МАЙКИ, и така трябва да бъде. Това, че нашата мама не е такава! Е въпрос на късмет. И знайте бащите не обичат по малко децата си. А бих умрял 100000000000000пъти за моето дете, както и вие! Още веднъж БЛАГОДАРЯ

това все едно съм го писала аз.
По темата- когато имаш дете, което е малко, щастието от родителството ти е напълно достатъчно/ за мамента/. Ако към това се прибави, че си го чакал много години... картинката е още по ясна.
напълно те разбирам защо търсиш майка на детето си- защото на този етап на теб жена не ти липсва, но виждаш, че на детето липсва майка. Може и да греша, но поне при мен е така. Само ако ми позволиш- "живея заради детето си"- с това товариш детето. Наистина трябва да имаш свой живот и детето трябва да го знае. Докато си намерите майка, те трябва да имаш своите занимания , забавления и удоволствия- не е задължително те да са свързани с интимни преживавания с жена. Срещай се с приятели, имай си свои занимания, и свой периметър и то /детето/ да знае, че е така.
И ... прав си Бащите не обичат по-малко децата си!  bouquet

# 64
Потърси!
Има много жени които  искат много да имат деца но не могат да имат.Има и такива,които имат дете/деца/ и с радост биха отглеждали още едно дете.Има и такива които биха само те използвали, и биха били истински мащехи за детето ти Cry.Така, че бъди много внимателен при избора , не всяка добра майка би била добра и за твойто дете!

Успех и късмет

# 65
  • Мнения: 16
Аз съм на мнение че детето винаги има нужда от двама родители независимо дали са му биологични или не.Казвам го от позицията на дете отгледано от един родител.Винаги ми е липсвало присъствието на баща,не на биологичния,а просто на баща.Сигурна съм,че и синът ти има нужда от женско присъствие.Казвам го така,защото майката е само една,но ако намериш жена която да обича еднакво и теб и детето ти може да си сигурен,че за него тя може да е майка.

# 66
  • Мнения: 3 573
Трябва ти друга жена и да, ще се намери жена, която да обича детето ти. Аз познавам два такива случая - мой приятел го напусна жена му, избяга с друг и остави детето си на 2,5 год. Таткото го гледа сам до 6год. и се ожени отново, новата съпруга е влюбена в детето. В другия случай моя роднина се омъжи за мъж с пораснало дете/отглеждано от баща му 8 години, майката и тя .../ - обичат се много и са щастливи, вече и четирима. Това е най-щастливото семейство, което съм виждала. Пожелавам го и на теб

# 67
Аз съм на мнение че детето винаги има нужда от двама родители независимо дали са му биологични или не.Казвам го от позицията на дете отгледано от един родител.Винаги ми е липсвало присъствието на баща,не на биологичния,а просто на баща.Сигурна съм,че и синът ти има нужда от женско присъствие.Казвам го така,защото майката е само една,но ако намериш жена която да обича еднакво и теб и детето ти може да си сигурен,че за него тя може да е майка.

Здравейте,

И аз като дете отгледано от един родител, като знам майка ми каква е, казвам, че са направили добре като са се развели, и за мен се е грижил само баща ми! Радвам се, че не съм живял с майка ми!!!

Майката е една тази, която те е родила, биологична, но до там. След това идва гледанто. Жената като не е стока и не иска да полага усилия за отглеждането на собственото си дете, по-добе да не е до него. Иначе наистина ще се намери жена, която да обича еднакво както атора на темата така и неговото дете, но не трябва да е фиксидея. Може и сам да се справи!!!

Поздрави!

# 68
pravi kakvoto triabva ,ako e pisano 6te sre6ne6 gena za teb i maika za deteto si

# 69
  • Мнения: 4
Знай, че липсата на майка със сигурност ще му тежи, така, че според мен ако намериш подходяща е по-добре... дали ще я приеме... само времето ще покаже

# 70
potresena sam ot idiotiatata na horata i tiahnoto bezhaberie,za sagalenie vse po 4esto se sre6tat samotni roditeli,rano ili kasno 6te sre6ne6  podhodia6tia 4ovek,koito 6te obi4a i dvama vi

# 71
  • Мнения: 479
Здравей и от мен!
Към всичко, което са те посъветвали другите, мога само да добавя нещо.
Имам една приятелка, която отглежда сама децата си и не допуска мисълта да се ожени за друг, който да има отношение към нейното семейство и да бъде баща на децата и. Иначе си излиза с друг, забавлява се, но стане ли въпрос за децата - те са само нейна грижа и толкоз.

Скоро гледах едно интервю с психолог, който каза, че при всички положения е добре децата да имат двама родители, защото само по този начин могат да имат пример и модел на истинско семейство, и такова семейство биха се стремили да създадат, като порастнат. В живота приемаме различни роли и децата трябва да имат жив пример за ролята на майката и ролята на таткото в едно семейство.

Та моят съвет е - търси си половинка, не бъди самотен и това, че имаш син не бива да е пречка за това.

# 72
  • Мнения: 17
Цитат
Да търся ли нова майка за детето ми?
Аз не мога да разбера има ли такова понятие "стара майка" и "нова майка".Майка си имате  за съжаление вие не сте случили на човек .Но ако намериш жена която обичаш.Разбран , съвестен човек разбира се  ожени се и ако тя обикне твоето дете всичко ще е окей. Да рърсиш човек който да обичаш разбирам Но как ще търсиш нова майка  newsm78.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 329
Но как ще търсиш нова майка  newsm78.

А как да нарече жената, която ще споделя живота им и ще се грижи за детето? Леля?
Разбира се, че е майка.
Майка и баща не са биологични понятия.

# 74
  • Мнения: 17
 
Цитат
как да нарече жената, която ще споделя живота им и ще се грижи за детето? Леля?
Разбира се, че е майка.
Майка и баща не са биологични понятия.
Да съгласна съм.Развеждаш се но срещаш друг човек който обичаш,който те обича заживяваш с него ако имаш деца от първи брак ги наричат майка или баща.Но как се търси направо "нова майка"туй не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт