Коя секция ви харесва повече?

  • 5 601
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Категорично първата.

# 16
  • Мнения: 1 427
Сама по себе си първата ми харесва определено повече от другите. Разбира се, не е зле да се върже и с останалия интериор.  Wink
Ще ги поръчвам,така че цвета ще го вържа лесно. Не мога да избера модела - искам хем да е практично,хем да е актуално,хем да не изглежда демоде след 3-4 години  newsm78
Приемам и други идеи  Hug

# 17
  • into the blue
  • Мнения: 771
Най-много първата,а след това и третата  Peace

# 18
  • Мнения: 22 433
Най-много първата, останалите са някак безлични.

# 19
  • Мнения: 4 965
Най-много първата,а след това и третата  Peace

И аз така.

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 894
на мен ми харесва първата  Peace
и може би малко и последната Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 498
Всеки има свой вкус-на мен лично показаните модели не ми допадат, но ако трябва да избирам от тях -първата.....

# 22
  • Мнения: 1 427
Всеки има свой вкус-на мен лично показаните модели не ми допадат, но ако трябва да избирам от тях -първата.....

А какво би ми предложила?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
№ 1 и 2 са ми симпатични.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 041
Честно казано ,нито една не ми харесва. Ако трябва да избирам от тези-гласувах за четвъртата. Само дръжките нещо трябва да се пооправят...

# 25
  • Мнения: 511
Аз гласувах за първата newsm10 и четвъртата newsm10.Щом си спряла избора си до тях,значи ти пасват на интериора.Според мен първата има повече място за документи,дискове...Даже може етажерките да се удължат и да дойдат и над ниския шкаф.Успех избора Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 99

Съгласна съм, че всеки има свой вкус и предпочитания. Гласувах за първия вариант ,но ако трябва да съм честна, много повече ми харесва нещо подобно:
                       

# 27
  • Мнения: 1 427
Тези и на мен ми харесват Grinning- изчистени и с много място,но предполагат поне 4 м стена. Моето място е 2 м.

# 28
  • Мнения: 480
Честно казано ,нито една не ми харесва. Ако трябва да избирам от тези-гласувах за четвъртата. Само дръжките нещо трябва да се пооправят...

Това е и моето мнение. Гласувах за четвъртата.  Peace

# 29
  • Мнения: 99
Тези и на мен ми харесват Grinning- изчистени и с много място,но предполагат поне 4 м стена. Моето място е 2 м.
Ако ти я изработят по твой проект (т.е по поръчка), винаги може да се измисли нещо подобно, дори и на 2м thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт