Какво се декларира на митница?

  • 3 500
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ох  ooooh! Сега прочеох, че може да се внесе само 500 гр кафе, а аз имам 5 килограма- единственото, което нося от тук за подаръци /1.хората се радвар на нещо от тук и 2. у нас е много по-скъпо....../

Казвайте какво да правя и как да го крия- в различни сакове ли...Къде?

# 16
  • Мнения: 2 195
На мои приятели им бяха казали(митничарите) да си декларират цифровия фотоапарат

Току що про4етох...Как така само 50 мл парфум #CrazyНие с мъжа ми по 4етири мъкнем всеки път newsm78Ще ме разбият тез хора Crazy

На мен са ми вадили парфюмите за да видят дали са ползвани при това нашите митничари.

Тъй си е тапанари са и такива ще си останат ooooh! #Cussing out

# 17
  • Мнения: 2 195
Ох  ooooh! Сега прочеох, че може да се внесе само 500 гр кафе, а аз имам 5 килограма- единственото, което нося от тук за подаръци /1.хората се радвар на нещо от тук и 2. у нас е много по-скъпо....../

Казвайте какво да правя и как да го крия- в различни сакове ли...Къде?

Ти с какво мислиш да си ходиш?Автобусите най ги тарашат Rolling Eyes

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ти с какво мислиш да си ходиш?Автобусите най ги тарашат Rolling Eyes

С кола....Моля някой, на когото са му проверявали на митницата багажа, да сподели как процедират.Какво гледат?Как ровят?

# 19
  • Мнения: 2 195
Ти с какво мислиш да си ходиш?Автобусите най ги тарашат Rolling Eyes

С кола....Моля някой, на когото са му проверявали на митницата багажа, да сподели как процедират.Какво гледат?Как ровят?
Щом си с кола не се шашкай толкова,на нас никога не са ни ровили багажа.Само питат какво има,казваш дрехи и толкова...Ние пренасяме лаптоп,камера,фотоапарат,епилатор, сешуар(предния път бейбифон една камара електронни игра4ки за подаръци и т.н.)Не се притеснявай за кафето.
Само веднъж ми тарашиха багажа на излизане от Б-я и то бях с един бус с няколко цигани вътре,4е ни вкараха на Калотина на гараж и 1 4ас ровиха багажите,4ак в портомонето ми бъркаха... Crazy..Тогава доста се притесних,щото бях помъкнала 3 литра ракийка Embarassed..Видяха я ,но нищо не ми казаха Whistling

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Мимка, ти внимавай някоя трева да не е останала по джобовете  Wink и такива случаи е имало.

# 21
  • Мнения: 2 195
Мимка, ти внимавай някоя трева да не е останала по джобовете  Wink и такива случаи е имало.
Аааааааааааааааааа  не!Такива работи не правим в наш'та къща Naughty Мъжо не разрешава Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт