С какво ходите обути вкъщи?

  • 25 675
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
А срещу мазолите по възглавничките на ходилата какво предприемате?

# 31
  • Мнения: 1 554
целогодишно с джапанки ходя Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 020
Брей, хора, много ходите боси! Ще фалират производителите на пантофи и домашни чехли!  Laughing
Никога не ходя бося, не знам защо, но не обичам. Дори през лятото не ходя боса в къщи.  Hug

# 33
  • Мнения: 10 689
...но в никакъв случай не позволявам на никой да стъпва с обувки в къщи.
И аз съм така!  Peace Вкъщи някой може да влезе с обувки само през трупа ми Както и да запали цигара  Laughing
Аз ходя през лятото с джапанки, през зимата с чехли  Hug

# 34
  • Мнения: 2 609
С чехли - лятото с по-тънки, зимата с пухени / едни много цветни, дето са заляли магазините/.

# 35
  • Мнения: 1 282
Обожавам да ходя боса- няма зима, няма лято. Тази година обаче си взех едни пантофки за през зимата поне, защото краката ми винаги са ледени.  Tired Никак не ми е удобно, но поне краката са ми топли.

# 36
  • Мнения: 6 618
Като е топло боса или с джапанки ,но сега с дебели чорапи и гети или дебели пантофки.

# 37
  • Мнения: 572
Лятото-с джапанки, зимата-с чехли.

# 38
  • Мнения: 4 435
Целогодишно ходя боса.Вкъщи не е стерилно,но никога,ама никога краката ми не са ставали черни.Не знам на авторката от какво й стават,какво има по земята. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 0
И аз винаги с чехли, зимата- с пухени, а лятото- с някакви от плат. Колкото и чисто да се поддържа вкъщи не ми се струва подходящо да ходя боса.

# 40
  • Мнения: 104
И зимата, и лятото съм с чехли - винаги ми е студено на краката и мразя да съм боса, ако ще и 40 градуса да е навън...

# 41
  • Мнения: 11
с джапанки- и зима, и лято

# 42
  • Мнения: 6 164
По чорапи.

# 43
  • Мнения: 1 629
ходя си с чехли, боса само ако не успея да ги намеря чехлите Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 641
Много обичам зимно време да ходя с дебели космати пантофи,а лятото да шляпам боса по теракота.

Общи условия

Активация на акаунт