С какво ходите обути вкъщи?

  • 25 672
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 641
До всички дами,които споделят,че ходят боси вкъщи:Как успявате да се справите с хигиената?Стават ли ви черни ходилата като ходите без чехли вкъщи или ви остават чисти?Питам,защото това за мен е голям проблем  Sad
Стават черни лятото когато няма килим,аз мия по 2пъти и сутрин и вечер,но то каквото и да правя все не е идеално чисто.А зимата всичко това полепва по килима и не го виждаме.И пак прахосмукачки пак чистене до полуда и все е прашно.

# 61
  • Мнения: 2

Стават черни лятото когато няма килим...
[/quote]

Ние вкъщи никога не сме имали килими и явно за това и при мен се получава така.Имаме само ламинат и паркет и колкото и да се мие и чисти,накрая краката ми пак са черни Sad

# 62
  • Мнения: 1 312
зимата съм с мекички пантовки,а лятото боса

# 63
  • Мнения: 2 448
Боса? Абсурд е за мен, краката ми ще са ледени блокчета.
Ходя с терлици или шушони вълнени плетени от баба ми.
Лятото естествено ходя боса, но това са само 2 месеца.
Ето в момента съм с терлици, че и чехлите на мъжа ми обути отгоре.  Tired

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зимата съм с пантофи, а лятото боса или с джапанки, според зависи.В къщи нямаме килими и сме с ламиниран паркет (ако е от значение).По някога и с терлици или шушони ходя.

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 1 447
Лятото винаги съм боса,а зимата с домашни чехли.

# 68
  • Мнения: 282
зимата с чехли, а лятото или боса или с джапанки. Синчето ми пък немога да го накарам да ходи с чехли, винаги е бос - и лято и зима...а съпругът ми по чорапи. Тримата сме различни  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 317
Винаги ходя боса, хваща ме саклета ако съм с чорапи или чехли.

# 70
  • Мнения: 31 184
Винаги ходя с пантофи и чорапи.

# 71
  • Мнения: 11
с дебели пантофки!!! на мен все ми е студено на краката

# 72
  • Мнения: 1 475
с чорапи и пантофи по коридора, кув кухнята, в банята, събувам се винаги пред стаите и ходя по чорапи  навик!!!

# 73
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
С чорапи и домашни чехли през зимата. Лятото- боса. И да, стават ми черни ходилата, но не ми пречи. И без друго не лягам без да мина през банята.

# 74
  • Мнения: 4 433
зимата  с чехли
лятото боса

Общи условия

Активация на акаунт