Боя за коса-blond

  • 75 892
  • 412
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 414
И аз съм от доволните от професионалната Londa. Цветът, с който се боядисвам от близо година, е 12/8 - специално перлено русо.

Ангелина_ан,
На мен не ми жълтее косата, но окислителя, който ползвам, е 12 %. Не знам дали е възможно при теб да е от бременността.
До колкото знам окислителите са в комплект с боите,но разлика има ли при различните бои-окислителите с еднакъв процент ли са при всички?

# 16
  • Мнения: 72
При професионалната Londa окислителят се продава отделно. Аз съм пробвала и с 9 %, но не ми хареса резултата. Иначе другите бои по принцип се продават в комплект.

# 17
  • Мнения: 2 414
Щом си на кичури в омента не мисля,че има шанс да се получи равномерен цвят пи боядосване. Rolling Eyes Защо не пробваш при фризьор? newsm78

# 18
  • Мнения: 3 414
Щом си на кичури в омента не мисля,че има шанс да се получи равномерен цвят пи боядосване. Rolling Eyes Защо не пробваш при фризьор? newsm78
Когато бях руса преди 3 години само на фризьор ходих.Сега искам да се науча и сама да се правя,че не ми остава време и за фризьор,пък в къщи докато съм наплескана куп неща мога да свърша,а не да кисна по салоните  Weary

# 19
  • Мнения: 2 414
Щом си на кичури в омента не мисля,че има шанс да се получи равномерен цвят пи боядосване. Rolling Eyes Защо не пробваш при фризьор? newsm78
Когато бях руса преди 3 години само на фризьор ходих.Сега искам да се науча и сама да се правя,че не ми остава време и за фризьор,пък в къщи докато съм наплескана куп неща мога да свърша,а не да кисна по салоните  Weary
Разбирам те,но просто и аз съм руса и от личен опит ти казвам,че на коса на кичури равен цвят само професионалист може да ти направи. Може да отидеш само веднъж-колкото да постигнеш добър цвят и после да си вимаш сама боята. Peace Повечето прпфесионални бои са лесно достъпни. Wink

# 20
  • Мнения: 3 414
Разбирам те,но просто и аз съм руса и от личен опит ти казвам,че на коса на кичури равен цвят само професионалист може да ти направи. Може да отидеш само веднъж-колкото да постигнеш добър цвят и после да си вимаш сама боята. Peace Повечето прпфесионални бои са лесно достъпни. Wink

Мисля,че това наистина е нах-разумно.. Thinking

# 21
  • Мнения: 61
И аз съм от доволните от професионалната Londa. Цветът, с който се боядисвам от близо година, е 12/8 - специално перлено русо.

Ангелина_ан,
На мен не ми жълтее косата, но окислителя, който ползвам, е 12 %. Не знам дали е възможно при теб да е от бременността.

Страхотна боя  Peace перленото русо е на базата на лилавите!Русото става супер  bowuu

# 22
  • Мнения: 1 331
Цитат
Silveto-спешен въпрос,много ми хареса цвета ти с Палете XXL,ама толкова ли е силна,аз от толкова обикаляне по фризьорски салони се убедих,че нищо не става.К
Ами,силничка си е.Но все пак 1 път не е толкова страшно.Може да си позволиш за да добиеш основата светлата,но само внимавай с указанията и ги спазвай стриктно за да не зажълтееш.Този ефект жълтия се получава точно от това.Или преседяване с боята или прекаленно малко.Те хората са си написали.И задължително я подържай.Иначе не гарантирам,че и при теб ще стане точно същия цвят.Все пак аз вече споменах,че съм си руса по рождение.Ще чакам да покажеш снимки с резултата.Аз първия път като се изрусих бях в шок.Толкова ми беше странно да се гледам така светла,но сега от 5 години не мога да призная нищо друго освен русото. Laughing

# 23
  • Мнения: 624
Silve,каква я свърших аз-казах го в предния си пост,пак ще го повторя-евала на тея мацки,които постигат хубав цвят в домашни условия-как го правят,бреее ooooh!Мале,при мен какво стана-боядисах се с въпросната Палете XXL,взех 2 бои,тъй като една нямаше да е достатъчна-оле,като се видях,исках да плача,едно,че косата ми се скапа,второ,че бях жълта като патка.Днес веднага на фризьор-смених старата,че беше и тя една,нищо нямаше да направи,като ме видяха и там,паднаха,искаха да ме снимат за мили родни резили Cryи като ме започнаха-безамонячна боя,за да покрием това гнусно жълто,4 възстановявания на косата-това беше разкош,косата живна,стана лъскава,да чукна на дърво Simple Smile,след което матиране-резултатът-перфектен,поне за мен.Цена-50лв.Останах доволна много,за мое голямо учудване,но то докато не се опита,няма как да се разбере.Приключих окончателно с пробите в домашни условия.Време-няколко години опити,последвани от оправяне от фризьор.А иначе за Палете-незная защо така се получи,стоях 35мин,много ли бяха,незная,в упътването пише 30-40мин.Но фризьорката каза,че така е изгоряла част от косата ми,до корен,тя просто се е скапала.Сега всяка седмица на възстановителни процедури,хубава козметика и се надявам да има хепиенд Hug

# 24
  • Мнения: 3 414
Silve,каква я свърших аз-казах го в предния си пост,пак ще го повторя-евала на тея мацки,които постигат хубав цвят в домашни условия-как го правят,бреее ooooh!Мале,при мен какво стана-боядисах се с въпросната Палете XXL,взех 2 бои,тъй като една нямаше да е достатъчна-оле,като се видях,исках да плача,едно,че косата ми се скапа,второ,че бях жълта като патка....=
Ох,не ме стресирай така Shocked Аз другата седмица си завличам "Д"-то при фризьорката да ме направи русичка,после мисля да се правя сама в домашни условия. Party
А как така ти е изгоряла до корен косата?Нали не си стояла повече от необходимото?И да ти кажа,това за възстановителните процедури шанс нямат ако е така,ножицата му е майката Tired
Какъв ти беше цвета на косата преди да се направиш сама руса?

# 25
  • Мнения: 12 666
Щом за 50 лв. са ти направили всичко това, няма какво да му се чудиш.

# 26
  • Мнения: 61
Искам да попитам знае ли някоя блондинка от къде в София мога да си купя професионалната Лонда??? newsm78

# 27
  • Мнения: 702
И аз се правя с професионалната Лонда,но с 12/1,за мен няа по добра от нея,от години я използвам и не бих я заменила с нищо!
А за Палете просто съм без коментар не бих ти я препоръчала,една от най некачествените бои на пазара!

# 28
  • Мнения: 196
ето една тема която ще ви е полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254558.0 ,аз се обезцветявам след това с Лонда(домашната серия,бежово рус) я матирам. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 196
Искам да попитам знае ли някоя блондинка от къде в София мога да си купя професионалната Лонда??? newsm78



в подлеза на НДК,в едно от пазарчетата има магазинче за бой на Лонда

Общи условия

Активация на акаунт