Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 20 641
  • 228
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 405
Tatjana, този трактор е определено по-добър. Peace Ще взема да го поръчам след малко.
И аз си мисля, че много ще дойдат подаръците, ама не може от мама и тате нищо да не получи.
За кубчета и аз си мисля, че е още много рано.
Иначе да ви кажа по мои наблюдения тя най се радва като и дам една от моите тенджери и една дървена лъжица и се започне едно дум-бам-дум... ooooh!
А мислите ли че може на нещо подобно  http://85.25.136.73/aussergewoehnlich-p187h2s9-Spielzelt-Marienk-.html да се радва.
Ние вече си имаме палатка - кула и тя редовно се крие вътре и наднича през прозорците. Мога само топки да поръчам.

# 166
  • Мнения: 7 605
Лолита, я виж това http://www.baby-markt.de/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=show … =froogle&ls=d  хем палатка, хем може да пъхва там раzни топки и т.н. Една приятелка я има (синът й по скоро  Mr. Green ) , много сполу4лива е  Peace

В новия брой на едно списание zа родители 4етох една идея zа Коледа, да се подарява един подарък всяка Коледа на ново, и след няколко седмици се прибира пак и така до следваЩата Коледа   Mr. Green

# 167
  • Мнения: 3 880
В новия брой на едно списание zа родители 4етох една идея zа Коледа, да се подарява един подарък всяка Коледа на ново, и след няколко седмици се прибира пак и така до следваЩата Коледа   Mr. Green
Това сериоzно ли? Laughing С каква цел? Сигурно някой Шваба Ще да е писал статията hahaha

# 168
  • Мнения: 7 605
В новия брой на едно списание zа родители 4етох една идея zа Коледа, да се подарява един подарък всяка Коледа на ново, и след няколко седмици се прибира пак и така до следваЩата Коледа   Mr. Green
Това сериоzно ли? Laughing С каква цел? Сигурно някой Шваба Ще да е писал статията hahaha


Може, може  Laughing
Да доуто4ня 4е не са писали да не се подарява ниЩо друго  Wink Целта е таzи игра4ка да е интересна, като zнаят 4е я имат само определено време  Thinking

# 169
  • Мнения: 3 367
Ли4но аz не бих купила много zа едно 1годиШно дете, оЩе не раzбират и много игра4ки наведнъж могат да йм идват в пове4е.
така мисля и за 3-5 годишните, поне за нашите деца важи с пълна сила,не защото не разбират естествено,но за мен е нередно да има затрупване с вещи,никой ме може да ме убеди че ако дете получи 10 подаръка се радва повече отколкото на 1 чакан и искан..? на разбирания..

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 04:38 от anette1104

# 170
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
и а3 да се включа, докато не са минали пра3ниците Crazy....
малкото вече си получи подарька 3а Коледата - един babycook, да имам с какво да му готвя  Mr. Green...а големият ще получи поредното brio - и3 цялата кьща е построена влакова компо3иция и само се карат Томас-ите  Grinning Joy....
иначе сте дали страхотни предложения - палатката на Татяна определено ще се подари 3а 1-вия рожден ден, 3аедно с едно софт лего....

бяхме се 3амислили 3а едно такова http://www.mm-toys.ch/index1.html, но после се отка3ахме 3а та3и година, струва ми се, че е мальк още....
после видяхме това http://www.kinder-online-shop.ch/images/product_images/popup_images/5940  и един кран с дистанционно, на който не мога да му намеря снимка да пусна и сега се чудим кое от двете да в3емем .....

# 171
  • Мнения: 6 390
Амейке
твойте линкове - нищо не отварят...  Grinning

# 172
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
да бе  ooooh! видях,  ще ги оправя сега Blush

# 173
# 174
  • Мнения: 3 880
Амей, това второто е много хубаво, гледах го наскоро на живо в един магазин- с две момчета си е добра инвестиция.
Идеята с колите и пистата бих я оставила за след 2-3 години, тогава и двамата ще са на възраст за състезания Simple Smile

Аз пък утре съм на Spielzeugmesse (панаир на игри и играчки) Simple Smile Това ми е любимия панаир, само дано да няма много блъсканица, че не само на мен ми е любим изглежда Laughing
Аз уж с оправданието, че заради детето Wink, но и аз си умирам от кеф да гледам и пробвам нови играчки на воля Embarassed

# 175
  • Мнения: 4 399
Котарана, много благодаря zа информацията от проспекта!  bouquet

И аz мисля че на малки деца не е редно да се дават нито много, нито скъпи подаръци и все си повтарям че трябва да си паzя парите и ще дойдат времена когато няма да мога да насмогна.  Laughing Ама пусто иzкушение, като видя нещо и ми хареса и си каzвам "само и това още, пък то е и толкова дребно..."   ooooh!

# 176
  • Мнения: 1 178
Vjara,  Tatjana  Hug
Аz също съм набеляzала Колорамата zа малкия и моzайката, която препоръча Татяна. Таzи година със сигурност няма да купя нито едана кола. Гаража, който е наполовина на тоzи, който е покаzала amei се радва на съвсем малко внимание, по него може да се паркират и пускат коли и нищо повече.
Големият ми син иска да спестява, имал много играчки и нямал нужда от други, а е само на 3 1/2  ooooh! Имате ли някакво предложение zа подарък на такова дете, Sparbuc(спестовна книжка) вече има.

# 177
  • Мнения: 4 399

Големият ми син иска да спестява, имал много играчки и нямал нужда от други, а е само на 3 1/2  ooooh! Имате ли някакво предложение zа подарък на такова дете, Sparbuc(спестовна книжка) вече има.

Остава Sparschwein тогава.  Laughing Ти просто ме уби на място. ЗнаЧи си има хората които се раждат спестовни по природа, никога не съм го подозирала, но нямам друго обяснение. И какво иска да си купи със спестените пари? Според моята дъщеря, парите изпадат от банкоматите, отиваш, натискаш 3 копЧета и си дърпаш пари. Действието спестяване и е абсолютно неизвестно. Ако и кажа Че нямаме пари за да си купим самолет или къща ми казва да отида до банката и да си взема от банкомата. В същото време е в състояние да крещи в магазина с цяло гърло 'Мама, ще ми купиш ли тия бисквити? Много ли са скъпи?' Потъвам в земята от срам, какво ли си мислят хората, едни бисквити не купувам даже на детето, щом и те са ни скъпи, много сме закъсали.  Money Но за нея парите са нещо много абстрактно и все още не е в състояние да определи кое струва много, кое малко или откъде идват парите. И не мисля Че след още половин година ще е много по-разлиЧно в това отношение.

# 178
  • Мнения: 3 880
Вяра, все едно си описала нас Laughing И моята, като й кажа за нещо, че нямаме толкова пари, тя просто казва, че ще отидем до банката да си купим пари и готово. Обяснявам, че банката дава само, ако ние предварително сме ги занесли там и когато свършат няма да ни даде нищо (за диспото ще й обясня по-нататъка   Mr. Green), тя уж кима разбиращо, но май не схваща точно как функционира това с "купуването" на пари Simple Smile мисли си, че автомата е бездънна яма.
Иначе и на мен в магазина ми се провиква "Това скъпо ли е", а аз си потъвам в земята, защото от страни изглежда все едно тероризирам детето на тема- всичко е скъпо, няма да купуваме ooooh!
И тя по едно време имаше мераци да спестява в прасето си, но не да спестява от играчките си Wink, а да си иска стотинки от нас, отделно от другите й нужди. Доста го беше напълнила, но последно време го позабрави. Котаранке, я кажи какво го правите това дете, че да не иска повече играчки? Simple Smile


Да доуто4ня 4е не са писали да не се подарява ниЩо друго  Wink Целта е таzи игра4ка да е интересна, като zнаят 4е я имат само определено време  Thinking
Аз се замислих над това, но не мога да се сетя за играчка, която всяка година да е интересна за едно и също дете newsm78
На тази възраст (под 7-8 години) интересите и възможностите на децата се променят много за една година. Две поредни Коледи може и да мине номера, но най-късно на третата играчката вече ще е "бебешка". Или моята фантазия нещо не работи вече, в този късен час Simple Smile

# 179
  • Мнения: 1 178
Едва ли се е родил с такава черта, няма от кой да я наследи  Wink Сигурно съм прекалила с обясненията, че парите са важни и не трябва да ги харчим zа неща, които не са ни необходими. Стана ми тъжно, не искам в малката му главица да има такива грижи.
Когато сме в магаzин zа играчки се радва и раzглежда с интерес, ще zачестим с посещенията, няма начин нещо да не го иzкуши;-)

Общи условия

Активация на акаунт