Отговори
# 195
  • Мнения: 911
мацки ,много измъчено звучите - повтарям и потретвам : при фотоепилацията няма подкожни косми !!Да ,наистина трябват 3-4 процедури докато достигнете "оплешивяване' , а и после се правят поддържащи -на 4-5 месеца една процедура от 60-70 лв всеки може да си позволи ,но проблема подкожни косми изчезва !!

# 196
  • Мнения: 352
Ох, като ми приключи сагата с мишниците (опитното ми поле за елос-епилация) ще пробвам триъгълника. Че сълзи ми излизат на очите при козметичката всеки месец.

Дано ефектът да е като при мишниците...

# 197
  • Мнения: 911
защо "сага"-болезнено ли е , а и елос-а ги маха завинаги ли ?

# 198
  • Мнения: 352
Бавно е, абсолютно безболезнено е, но процедурите са през 4 седмици... Та затова е епопея. Исках да пробвам на някое по-"безобидно" и не скъпо място, за да видя работи ли или е само реклама  Laughing

И засега са ми супер мишниците - стърчат по някой и друг космалак, ама на 80-на % ги няма... А и не исках директно пред непознат дерматолог да дойда и да събуя гащите  Mr. Green

Като приключат мишниците и ако има още в семейния бюджет средства - почвам триъгълник - цял, че да не го мисля вече!

Завинаги уж не е, обаче 4-5 години обещават, че държи. И хич не е малко, като се замисля.

# 199
  • Мнения: 2
Бавно е, абсолютно безболезнено е, но процедурите са през 4 седмици... Та затова е епопея. Исках да пробвам на някое по-"безобидно" и не скъпо място, за да видя работи ли или е само реклама  Laughing

И засега са ми супер мишниците - стърчат по някой и друг космалак, ама на 80-на % ги няма... А и не исках директно пред непознат дерматолог да дойда и да събуя гащите  Mr. Green

Като приключат мишниците и ако има още в семейния бюджет средства - почвам триъгълник - цял, че да не го мисля вече!

Завинаги уж не е, обаче 4-5 години обещават, че държи. И хич не е малко, като се замисля.
Като цена за процедура колко ти излиза?
С кола винаги има подкожни косми, ходих на плаж с една позната, а тя на краката с едни рани Whistling, били от гореща кола маска.

# 200
  • Мнения: 26
Няма ли пловдивчанки, които да искат да ми помогнат ?!
Ако не искате да правите реклама - може и на лични...

# 201
  • Мнения: 4 916
... С кола винаги има подкожни косми, ходих на плаж с една позната, а тя на краката с едни рани Whistling, били от гореща кола маска.


сигурно ли е, че са от колата? Понеже аз имам позната - чудно хубаво момиче, обаче с едни пъпки като рани по гърба, а там със сигурност никога не си е правила кола. Явно кожата й е проблемна или по-мазна, знам ли...

# 202
  • Мнения: 352
Елинор, всичко общо - целия пакет мишници ще ми излезе 280 лв. Сега съм на 3-тата, мисля, че ми остават още две (т.е. два месеца).

Едната процедура ти е 70 лева, защото правят отстъпка 20% и консултацията ми е безплатно + дават още разни приятни и обгрижващи дарове. Какво да се прави - авантата няма как да не привлича  Mr. Green

# 203
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какво точно представлява този елос? Thinking

# 204
# 205
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много интересно! Peace Сега, ако има някой, запознат или правещ си такива процедури във Варна, ще съм му много благодарна да сподели опит и препоръки! Praynig

# 206
  • Мнения: 2
Елинор, всичко общо - целия пакет мишници ще ми излезе 280 лв. Сега съм на 3-тата, мисля, че ми остават още две (т.е. два месеца).

Едната процедура ти е 70 лева, защото правят отстъпка 20% и консултацията ми е безплатно + дават още разни приятни и обгрижващи дарове. Какво да се прави - авантата няма как да не привлича  Mr. Green
  bouquet
argun, сигурна съм защото са по краката и има много подкожни косми.Знам за какво говориш виждала съм многократно по гърба и деколтето и то все на момичета с мазна кожа.

# 207
  • Мнения: 242
а пък аз си мислех , че само на мен се появяват тези подкожни косъмчета. като гледам другите около мен - все с такива гладки кожи , а при мен пъпка до пъпка....или много им се вглеждам.  по-рано бях на кола маска , сега си имам епилатор, ама и от него се появяват , последно сега на някои места слагам крем иначе краката с епилатор , само не ми харесва да се бръсна - после много ми боцка   Mr. Green

# 208
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Hug Аз засега си правя кола маска в къщи,става за 15 мин и е супер,остатъците махам с пинцета,обаче след около 2 седмици започват пак да растат Confused И така трябва да ги чакам
още около седмица и нещо,за да са готови за нова.И как процедирате с мъжо тогава-в смисъл
аз му отказвам Embarassed ноооо ние рядко имаме възможност и става много кофти като кажа "не" и то
заради такава простотия Joy В един друг форум се бяха пошегували "не може,че сега си ги отглеждам Laughing"
Нещо друго да ви питам-препоръчайте някакво мазило за след епилатор,защото на един приятел винаги след епилатора му се появяват пъпчици и не се махат докато не дойде време за нова епилация newsm78
А за врастналите косъмчета-чела съм(а и го правя) един ден преди епилацията да се направи ексфолиация на кожата  и,както вече казахте,да се намаже с някакво мазило след това и да не се къпеш 2 часа Simple Smile

# 209
  • Мнения: 544
Обръщам се към тези от вас, които си махат космите сами с епилатор или кола: с какво точно се мажете след това, за да успокоите кожата?

Общи условия

Активация на акаунт