Отговори
# 330
  • Мнения: 106
Лично аз на никой не пръпоръчвам нито фотоепилация,нито лазерна-и двата метода  са еднакво неефективни.Моят приятел се подлагаше първо на едното и то близо година,после на другото пак толкова докато не осъзна,че само си хвърля парите на вятъра. PeaceТези методи е възможно да разредят значително растежа на космите след няколко сеанса,но космите няма как да изчезнат напълно,а пък ако пропуснеш веднъж -всичко отначало.Специално за триъгълника ще кажа,че години наред се бръснех и много ме дразнеше чувството на 2-3 ден когато космите избият вече.Затова от година ходя на кола маска и съм доволна.Е,разбира се,че и тя има своите недостатъци-излизат вътрешни косми и си боли,дори когато свикнеш,но за мен по-добър вариант от този няма.Пък и извинете ме,ама всеки ден с бръснача там долу  Tired първо е досадно,второ кожата е супер чувствителна  Peace Всеки сам си преценя,но едва ли може да се каже,че има идеален вариант за безболезнена и трайна епилация,всеки метод си има своите плюсове и минуси  Peace

# 331
  • Мнения: 0
Лично аз на никой не пръпоръчвам нито фотоепилация,нито лазерна-и двата метода  са еднакво неефективни.Моят приятел се подлагаше първо на едното и то близо година,после на другото пак толкова докато не осъзна,че само си хвърля парите на вятъра. PeaceТези методи е възможно да разредят значително растежа на космите след няколко сеанса,но космите няма как да изчезнат напълно,а пък ако пропуснеш веднъж -всичко отначало.Специално за триъгълника ще кажа,че години наред се бръснех и много ме дразнеше чувството на 2-3 ден когато космите избият вече.Затова от година ходя на кола маска и съм доволна.Е,разбира се,че и тя има своите недостатъци-излизат вътрешни косми и си боли,дори когато свикнеш,но за мен по-добър вариант от този няма.Пък и извинете ме,ама всеки ден с бръснача там долу  Tired първо е досадно,второ кожата е супер чувствителна  Peace Всеки сам си преценя,но едва ли може да се каже,че има идеален вариант за безболезнена и трайна епилация,всеки метод си има своите плюсове и минуси  Peace



Напълно съгласна съм!  newsm10
Затова и така отчаяно търся добър козметик, отказвам  всички други алтернатвни методи, докато не намеря свястно място за кола маска...

# 332
  • Мнения: 11
Момичета, препоръчайте козметик за кола маска на триъгълник. Специално за тази процедура не ми се рискува в първия срещнат салон и без препоръки!
По възможност в Изток, Изгрев, Плиска, отскоро съм в този район....
А може и в центъра  - вече е спешно!
 Помагайте!!
Ако още не си си намерила козметик ти препоръчвам козметичката при която ходя в центъра, срещу KFC на Стамболийски, салона е Wave Studio, a точния адрес е Стамболийски 30Б, салона е откъм улица Цар Самуил. И двете козметички са много готини, но май съм по доволна от Слави понеже е малко по-внимателна.

# 333
  • Мнения: 352
Аз си рекламирам козметичката с две ръце!
Мила, опитна и внимателна.
А бе, просто е баси пича. В интерес на истината ми беше казала, че са й идвали от бг-мамите по препоръка моя две мацки преди време. Което значи, че някоя мама ми е повярвала и се е доверила на "моята" Здравка Grinning

Ама, така де, наситина е супер яка!

# 334
  • Мнения: 2
боли ли триъгълника? Confused много искам но ме е страх

# 335
  • Мнения: 352
Боже, как боли... От 10 години. Всеки месец. Точно 10 минути е цялата мъка. Но все още ме боли също толкова зверски, колкото и първите пъти.

# 336
  • Варна
  • Мнения: 758
Е, то това май е доста индивидуално.
Моя позната, която също се обезкосмява от 10-15 г., макар и не всеки месец, обясняваше как космите и вече докато видят кола-маската и сами падат  Laughing
Между другото аз се пробвах с фотоепилацията 3-4 пъти. Стига човек да се оглежда винаги излизат разни промоции (особено пък в Сф) и съм много доволна.
От всички останали методи за обезкосмяване отстрани (бикинилинията) ми се завъртат разни косми, врастват се или най-малкото се зачервява и изглежда пъпчасало.

# 337
  • Мнения: 352
Пунчик, права си, да. Обаче мен само очите ми се насълзяват като видя кола маската  Laughing

А космите се вкопчват отчаяно в мен и не щат да ме пуснат.

# 338
  • Мнения: 20 238
Да ви кажа мен първият път хич не ме боля коламаската. Просто толкова ме беше срам, че не можах да изпитам болка Crazy  ooooh! По принцип като е по-топла колата по-малко боли, но пък е вредно.

Кажете някакъв крем/техники против косми навътре, излизане на пъпки, зачервяване?
Днес се разчетох, че крем Здраве помагал, ама не ми се вярва.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 758
Има си някакви специални кремове (поне 2 вида) но не помня в коя тема четох за тях, нито пък как се казваха. Единия май беше към 16 лв. другия по-малко.

# 340
  • Мнения: 37
Между другото аз се пробвах с фотоепилацията 3-4 пъти. Стига човек да се оглежда винаги излизат разни промоции (особено пък в Сф) и съм много доволна.
От всички останали методи за обезкосмяване отстрани (бикинилинията) ми се завъртат разни косми, врастват се или най-малкото се зачервява и изглежда пъпчасало.

Това щях и аз да кажа. Винаги съм се бръснела в тази зона, с епилатор пробвах само отстрани и отгоре да минавам, с надежда лека полека да намалявам зоната за бръснене, ама много боли! И точно на сгъвката на крака такива хубави възпаления и враснали косъмчета ми се получаваха, че просто... :X Дърпах се и 1 път с кола маска - по-добре е от епилатор, защото по-бързо става и мъката е на 1 път Grinning Но после открих точно промоцииките за фото/лазер. Ами падат и до 20лв за триъгълник! Ако ще да направя сега 10 процедури всеки месец и после по 2-3 на година да са дори, пак си заслужава според мен! А ефект виждам страхотен дори с моите 3 фотота и 1 лазер  Laughing А и въобще не мога да чакам да пораснат достатъчно, за да ги хване колата, и по други зони съдя, особено сега лятото - 1 седмица едвам си изчаках краката да порастат Laughing и пак били къси, та нищо не направи козметичката почти... не си е работа  #Crazy

# 341
  • Мнения: 609
ето какво открих по темата във фейсбук. сайтът им е в  конструкция, но пък са дали доста инфо и във фейсбук.
http://www.facebook.com/pages/Kalo-dulgotraina-epilacia/244415365573428?sk=info

# 342
  • Мнения: 126
Ох, много хубаво ми звучи всичко обещавано като резултат от кремове тип Скай фейс, Боракс сега и  Кало. Може при някои да има по-видим ефект и намалено окосмяване, но не вярвам че решават проблема завинаги. Мечтая си да има такова обезкосмяващо чудо, и докато го чакам ползвам епилатор и лазер.

# 343
# 344
  • Мнения: 1
Здравейте! Ако може някой да препоръча студио във Варна? Реших да се да отида на кола маска на триъгълника, обаче не знам къде Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт