МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 19 220
  • 343
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 88
Здравейте, милички, милички майчета!
newsm51 txtloves smile3525 newsm51 txtloves smile3525 newsm51 txtloves smile3525Сватя, ти ми взе алибито от устата, че и снимка си приложила.  smile3555

И при мен е така. Ужас. Не мога да се добера до комп. Вкъщи върлият фен на STAR WARS - мъжът ми, зарази цялата челяд с "отношение" към филма и всичко производно. Сега освен цяла холна секция , не с порцелан, а с колекция, имаме и 2 комп. игри. И аз дебна часовника на 15 мин. да сменям децата, а като се върне Лазо Скайуокър от работа, на свой ред се отплесва в галактиката. В паузата - дуел с мечовете на Люк и Вейдър. 
А с вас, мили майчета, нямам възможност отново да се "видя" виртуално. Докога  smile3515
Та това е причината да се държа като подводница  Weary.
Но Naughty намислила съм да пледирам в Междугалактическия сенат да се отпуснат средства от федерацията за рутър и да има равноправие в системата. Вече.
Иначе сме добре. Здрави. За празника явно само ще слушаме и ще гледам снимките после  Weary.
Радеток и аз познавам 1 семейство с 5 деца, дали са същите  newsm12 - майката е такава сладурана, а мъжът и май се занимаваше с антикварство...
Е, ще си надигам трътката от тук да намина и в другия форум и... ще се надявам от понеделник да е по различно. Засега прегръдки на всички ви и...
НЕКА СИЛАТА ДА БЪДЕ С ВАС!
това пък къде  ли съм го чувала скоро newsm12 newsm62

# 271
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мамо Ц,нали знаеш,че аз имам проблеми с колената и две операции на единия крак,амааа,преди години щяха да ме осакатят в Горната баня,та познавам доктори от Дианабад,ако те интересува и един от Военна болница и сега пак мисля там да ходя за другия крак.После ще се включа пак и ако те интересува ще ти дам телефон.

Наде аз съм ги кърмила и тримата,не съм купувала АМ!

Помилвана,разби ме,в нас аз съм окупатора на компа,всички други в това число и мъж,трябва много да ми се помолят за да седнат,ако не ще седи изключен Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 12:04 от Пиги®

# 272
  • Мнения: 2 018
nadiaeuro   bouquet

Дива ирландска пешеходка, знаеш ли какво разбират под формален повод? На мен ми трябва за големия, понеже го приеха в студентските общежития без да чака ред, на основание - многодетно семейство, но все още му изискват документ. Ще ми трябва и за най-малкия при приема в детската градина.

# 273
  • София
  • Мнения: 18 162
Здравейте многодетни мами,
Приемате ли нови попълнения?Казвам се Теди и съм мама на 3 щерки, т.е съм само и единствено бъдеща тъща! Wink
Голямата е на 11 години и се казва Сара, а двете близначки Мони и Мими са на 8 год.Живеем в София.
За момента не се сещам, какво друго като информация да споделя с вас.. Rolling Eyes
Желая на всички ви усмихнат ден! Simple Smile

# 274
  • Мнения: 3 326
Здравей, Саратед, да са ти живи и здрави щерките! Никът за 3 пъти тъща вече е зает обаче... Joy
Мамо Цоц, ще попитам - познавах там една док, ама тя със сигурност напусна... На теб консултация ли ти трябва или преглед?
Бо, питах така профилактично, не ми е трябвал за никоя институция - може това да са имали предвид. Спомням си едно време се издаваше такъв дикиш и майките си го носеха постоянно със себе си, за удостоверение на многодетството. Аз затова и попитах, но ми отговориха знаеш какво и не съм настоявала... Така, че пробвай се може пък като има повод да ти издадат. Твоите три ли са, щото ако едно от тях е над 10 год. вече нямаш привилегия в детската... Sad - и при мен е така, а отчаяно имам нужда от градина...
Абе, вие чухте че изтече седмицата без оплаквания и като невиждали ....
Момичета извинете ако имам правописни грешки - от работата пиша и българските букви са изтрити, затова карам със затворени очи по интуиция, много добре ми се отразява на тренинга... Laughing
Кажете моля, как реагирате, ако някое дете симулира болест, за да получи още повече внимание? Направо в чудо се виждам с едно от мойте диванета...

# 275
  • Мнения: 2 018
Твоите три ли са, щото ако едно от тях е над 10 год. вече нямаш привилегия в детската... Sad - и при мен е така, а отчаяно имам нужда от градина...

Това сериозно ли е? Защо да нямам привилегия? Другите двама са големи 18г. учащ и 16г. учащ. По закон сме многодетно семейство.
Не е ли така. Къде мога да прочета за привилегиите в детската градина?
Направо се отчаях.  Sad
 

# 276
  • Мнения: 3 479
Пешеходке, догодина регламентът за детската градина ще е друг, точкова система. Нали тогава Дивна ще стане на 3, а пък Самуил ще е под 18 и ще получиш допълнително точки за многодетно семейство. Това автоматично ще те изстреля напред в класирането и ще имаш всички шансове за ДГ.

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Саратед, добре дошла!   bouquet
Искаме малко снимки и още информация!!!
А за празника - в Пловдив- ще се присъедините ли към нас? newsm78
ДИП - много добре се справяш със интуицията  Laughing

# 278
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Павел като четвърто дете не плаща такса в градината, въпреки че батковците са вече доста над 18-те години!
  bouquetsarated  добре дошла ...Теди хайде с нас на опознавателна среща в Пловдив на 29-ти

# 279
  • София
  • Мнения: 18 162
Здравейте пак,
Благодаря за милото посрещане! Heart Eyes
Ето, добавям още инфо по въпроса..Близначките са двуяйчни, изобщо не си приличат, освен по непослушанието, де hahahaАма те по този параграф и с кака си май много си приличат Laughing WinkГолямата тръгна на училище на 6 год. и съответно е в 6-ти клас, а малките са второкласнички.Пояснявям,защото в други теми са ме питали заради лентичките по-долу, как точно 3 години разлика във възрастта се е трансформирала в 4 години разлика в училище..Е, нито близначките са повтаряли 1-ви клас, нито каката е с изпреварващо развитие Joy
Аз съм на работа по цял ден, нашият тати понастоящем работи в Гърция ,та да ни е жива и здрава бабата..Много неща са на нейните плещи. Rolling Eyes- воденето и взимането на малките от у-ще, развеждането им на хор, плуване, рисуване и пр..А каката я е хванал вече пубертетът и здраво я стиска ooooh!
Ето и линк към снимчица на моите диванета:
http://media.snimka.bg/1321/008896929.jpg
Колкото до празника - мерси за поканата, но за жалост няма да можем да се възползваме ...Следващият път със сигурност!
Засега от мен толкова..Работният ден приключи и се отправям към къщи.Лека вечер на всички !
 Grinning

# 280
  • Мнения: 11 607
Да си се похваля.....Докторката каза, че гърдите ми били идеално чисти. Скоро не била виждала толкова чисти гърди! Похвалих се!

Ще пиша утре повече, прегръщам ви всички, хубави и разтоварващи почивни дни!

# 281
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Днес някой ще почерпи Flutter   Кирил  на mi6imadi    Да ти е живо и здраво порасналото момче, много да ви радва и да го слушате  Flutter
Цоци, много хубава новина .......и си е за хвалба   bouquet
sarated наистина не си приличат близначките, горкият ви тати...четири жени на главата му .... Mr. Green А бабата си е цяло бижу, че си я имате Heart Eyes
Хубави почивни дни!
 ooooh! аз съм на изпит днес  и нищо незнам, нещо хич не ме влече това пеене и музикална теория...ама въобще не ми ляга на сърцето ...та се моля поне за 3-ка и ще съм щастлива Mr. Greenмога да си позволя една тройчица на фона на 6 и 5  Flutter

# 282
  • Мнения: 1 410
Благодаря,Дидка!Пиши как е минал изпита!

Цоци - чудесно!
Момичета - Ходете на профилактични при прегледи и винаги ,когато откриете нещо тревожно!



Моля ,заповядайте - моето момче става на 12!

# 283
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мишинко,честито на порастналото момче да ти е жив и здрав  bouquet  bouquet  bouquet

# 284
  • Мнения: 2 641
миши честито ти пораснало момче ! да е жив и здрав, много умен и амбизиозен !

п.с. вчера бях с един 5 клас на тази възраст и още ми бучи главата - треснал ги е пубертета отсега  Joy

Общи условия

Активация на акаунт