МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 19 153
  • 343
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
monda мерси много. питах защото ако мъжа ми не се навии на трето, искам поне временно да отглеждам и помогна на още едно дете. ние сме приказвали с мъжа ми , но него го притеснява юридическата обвързаност при осиновяването, докато това е друго. можеш да помогнеш истински без да си обвързан. ще прочета по подробно където каза. мерси   bouquet

момичета  Hug  bouquet

 ooooh! Как не съм се сетила, жалко обаче - с моите деца имам юридическа обвързаност. Иначе като ме нервират и ...айде шут при щъркела и одма зимам 3 кучета, за тех даже и съвеста няма да ме гризе, като ги изгоня!

ХАХАХАХАХАХ  rotfImbo

монда,  omm и от мен. и аз си нося в чантата една изрезка от вестник с обяснение за това как се става приемен родител с надеждата един ден и ние с мъжо да се осмелим да го направим... евала!

julis, и аз много харесвам да ви чета - и си го правя, но нямам какво толкова интересно да пиша, нито с какво да се похваля... освен може би с факта, че малкия ми син днес си забрави името  Laughing Joy
отишъл да си върши работата в тоалетната, свършил я и ме вика да му помогна. аз обаче съм зад 4 врати и не го чувам. той милия викал "мамооо, мамооо" толкова дълго, че накрая като отидох ме погледна жално и тревожно попита: "мамо, ат как кауах? те ти бауих..." ("мамо, аз как се казвах? че си забравих...")  Shocked Tired

# 31
  • Мнения: 293
Чатпатка-малкия е голям образ-явно голям зор е видяло детето....
Пешеходке-не ми напомняй за дракането/поне се успокой ,че не си единствена/ в къщи драканиците стават предимно между големите,но напоследък и малката започна активно да се включва-никога не е виновен той/тя - винаги е виновна....Габи -  а тя се опита да им отговори и като се запъни.... рев,рев..... или другия сценарий-махайте ми се от стаята/реплика на Митко/ това да не е само твоя стая егоист такъв/отговор от девойките/ кой е егоист ма...../в най-добрия случай е име на някое ...розово животно намаляващо по нова година/съответния отговор не е за публично достояние... итака докато аз не се разкрещя като ранена в гърдите пантера или татито не им скръцне със зъби. но много обичам да се дракат в колата  smile3503 тогаваси павя кефа/когато карам извън Пловдив де да забия рязко спирачки ида заплаша ,че ще ги сваля  newsm53 казвам ви такава тишина настава,че и гробищата ще са шумни в сравнение.... smile3505 лошото е ,че е само за..... 15 мин. и след това се разнищва кой е виновен и......така- явно на много ви е познато.
Кабооооооооо  обади сеееееее. всички тръпнем в очакване.някой няма ли тел. на Цветито да я притесним какво става?
Монда- браво-възхищавам ви се за решението. като се установим в нашата къща ще те търся за пълна информация- много сме се навили да станем приемно сем. ,но нали сега сме на квартира....пък и пролетта ще трябва да си търсим другаде къща/или неда си Боже апартамент/ та още от сега съм се ....малко...позатресла.ама ще се оправим.
на всички мами  Hug

# 32
  • Мнения: 2 641
леле момичета ще се разсипя от смях с вашите писания /а и с моите си де, но това е друга тема Wink Wink /
чат патка малкия наистина е бил на голям зор  Grinning
ДИП страшни думи ей  Joy Grinning с всяка следваща дума, мисълта става по ясна  Joy след 10 години ще ти кажа нормално ли е Wink

Орлин имаше 39 градуса. Свали ги де, засега. Казвам ви досега не съм имала болни деца. Ема и тя е с температура, но доста по ниска. И двамата минаха за пръв път на антибиотик и къде на сила, къде с увещания, къде с заплахи го изпиват  Grinning Днес ходихме на очен за бебето, който обаче ни препрати към УНГ и по този повод и пари не ни взе  newsm78 Ако някой го закъса с очите да ви препоръчам д-р Топов  Peace

# 33
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 HugЗдравейте в новтата темичка,Цоц Hug  bouquet

Анайс дано да се оправят дечицата по-бързичко,какво да се прави с тия градини е страшна работа.
В къщи Цвети е болна.Откакто племеника ми тръгна на градина все сополи влачи,а последния път страхотна кашлица с 40 градуса температура,не можахме да се разберем с майка му да не ми го води у дома когато е болен.Децата са си деца,гушкат се прегръщат се ,не можем да ги удържим,а пък и в едно помещение няма начин.Засега се въздържам от антибиотик,но да видим с тази кашлица докъде ще я докараме.

Монда възхищавам се на хора като теб Hug,ние с моя мъж най сериозно се замисляме по въпроса и мисля не е далече момента в който бих се осмелила да направя тази крачка!

Пешеходке и при нас е същата работа,само че не смеят да се обиждат явно пред мен,само зад гърба ми и по възможност когато не ги чувам,да му мисли баба им,тя ги оставя да си правят каквото искат Mr. Green Ако аз чуя подобна разправия наказанията са доста сериозни,без компютър,телевизор или джобни и съботно-неделно цепят и подреждат те дървата за зимата Mr. Green

Леле Теди станах за резил,утре ще се опитам наистина да мина покрай вас Tired

Миши,може ли да се купят отнякъде такива детелинки,питай свекито,не съм виждала по цветарските магазини?Аничка ти е много сладка,как ми се иска да и нащипкам бузките като я гледам Heart Eyes

Габи,как вървят при вас нещата,добре ли сте Hug



# 34
  • Мнения: 3 323
Пиги, ще ти дам когато се видим, при мен са се настанили незаконно в една саксия, дето си отглеждам  друго.
Анаис, мъжът ти как си представя едно приемно дете? В смисъл като обвързаности, независимо де юре или морални и пр. Нещо май не схващам, каква е идеята му...
Моя "гащи" се прибра от училище и в пълен синхрон с "квазимидо" ( все едно не е щял да го убива днес на обед) седнаха да си играят на компа... пък аз цял ден се треса от думите дето си казаха и заплахите дето чух...( то сефте да беше) егати му си и детската работа, начи!!!
Монда, исках да ти кажа, че искренно се възхищавам от теб, това което сте направили е достойно за поклон. Сигурна съм, че много повече ще ви се върне - добрината никога не остава невъзнаградена.

# 35
  • Мнения: 13 512
Анаис, мъжът ти как си представя едно приемно дете? В смисъл като обвързаности, независимо де юре или морални и пр. Нещо май не схващам, каква е идеята му...
да ви кажа- обвързаностите са по=големи, отколкото с биологичните деца. Отговорността- по-голяма също. Добре трябва да се премисли, да имате време да узрее идеята. Аз детето го познавах от 2 г. преди това, посещавах дома ежемесечно и просто се изгради емоционална връзка между двете ни . Преди това не се бях замисляла по въпроса за трето дето. Двете ми деца поотраснаха, вече имах повече време за пътувания, забавления и т.н....изобщо не си представях да се ангажирам тново с гледане на деца. Но ето ,че се случи...когато излезе тази възможност- бях много щастлива. Щастлива и от факта, че децата ми приеха идеята по същия начин като мен.

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
     bouquet  Искрен на живка  newsm59 навършва днес 6 години    bigdance2 много , много да го слушате бъдещият първокласник  Mr. Green да ви е жив и здрав  bdbaloni
 За детелинките, и аз ги имам, искат редовно поливане и светлина! Даже са няколко вида !
В неделя ще съм в София в НДК почти през целият ден , приемам оферти за   friendship  food010 lalalala cheers  photo
 doctor болничките да се оправят бързо, бързо, че нали ще ходим да ядем банички БЕЛЛА...аз тогава ще забравя диетата.... Thinking но ще има ли банички

# 37
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета!Аз толкова рядко пиша тук Embarassed,но за сметка на това ви чета редовно и то все по нощите/не мога да насмогна със задълженията в къщи,а и компа е свободен за мен само когато всички са се паркирали по леглата/.Много хубава темичка сте почнали.Моите каки имам чувството,че се карат откак са родени.Като по-малки даже и се биеха.Не че и сега не се случва,като по-често малката налита на кака си.Имам чувството,че винаги трябва да играя ролята или на съдия,или на умиротворител.За изразите,които използват помежду си, не мога да ги изредя-толкова много и различни са.Мислех,че като се роди бебето нещата ще се променят,но...сега се карат,бият и блъскат коя да е по-близо до него,коя да го забавлява и той от "толкова" внимание почва да плаче.

# 38
  • Мнения: 11 607
Момичета, аз нещо съм тръгнала по лекари в последно време....Искат да ми помогнат за нередовния цикъл. Пак, за пореден път, гинеколог ми каза,че е истинско чудо,че с моите проблеми съм родила. А като разбра и,че са 3 - искрено се зарадва за мен. По мнение на лекарите - гинеколог и ендокринолог - проблемите ми идват от поликистозните яйчници, високо ниво на пролактин и от там не само ми е нередовен цикъла, но и пълнея. Един от хормоните, които очаквам в четвъртък да излезе, ще даде посоката на лечението ми. Бил много важен. Ходя по изследвания, давам кръв, секрети, пия хапчета и вече ми писва. Но както казва Лъчо - Вичко е за добро!(Уж!)Ендокриноложката ми дава кураж, внимателна и мила жена, която обеща да ми помогне да си редуцирам теглото. Скептично съм настроена, та ще видя.....

У нас кучето и котката са Вили и Рая. Леле, да не си покрай тях, когато са във фаза.......Обаче Йоан никой не го пипа и с него не се дразнят. Вили и Йоан, Рая и Йоан - се разбират, но Рая и Вили.... - абсурд. Чак се бях притеснила по едно време за тях. Та да видим........

Монда, разказвай, разказвай......има какво да научим,а и да усетим,че все пак доброто все още не е умряло!

Момичета, всички Hug Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 13 512
Сега в темата за болните деца в градините се опитаха да ме докачат на тема "етническа принадлежност' и се чудя дали да се развихря както аз си знам, или да си премълча??? Едвам се сдържам.

# 40
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Thinking ако си премълчиш , пак ще се повтори

# 41
  • Мнения: 3 740
От Белла нещо се бавят с отговора. Звъня на ПР-а, но той все ми обяснява, че щом имат отговор, веднага ще се обади.

Ели, обичаме те.

# 42
  • Мнения: 1 410
Пиги,бабата само ходи по градинки и къде ли не да търси четирилистни детелинки и ги вади с коренчетата .Така е успяла да ги хване!

# 43
  • Мнения: 88
Ама и аз съм един заплееееееееееееес!
От няколко дена се чудя защо никой не пише или пък защо няма МНОГОДЕТНИ МАМИ 42, а то каква била работата. ooooh!
Както и да е, ще се преглътна някакси ... нали пък трябва и д остарея със себе си.
И на всичкото отгоре сега вече трябва пак да ставам от компа. Ех, утре ще ви изчета.
Бъдете здрави мамита, изгубената възможност за общуване с вас си е нещо, заради което се ядосвам. Явно ми е мило!

# 44
  • Мнения: 1 410
Питай бе ,сватя ,питай!Аз от кога съм се паркирала в новата тема !

Цоци ,неприятна история с ходенето по лекари и изследвания!Само си мисля - как след всичкото ходене и лекуване изневиделица ще дойдат близнаци. newsm04 Има доста такива случаи след хормонални лечения.

Като сме заговорили за здравословни проблеми ( само да не почнем като пенсионери -  само за  това да говорим,все пак сме на по 18-19 години)  - да се оплача ,че моите течове все още не са спрели.Обилни бяха до втората седмица след раждане .От тогава само църцори и зацапва ,но с кръв.И аз като медицинско лице -  не мога да разбера какво става newsm78 А нямам никакво време за ходене по доктори.Но май ще се наложи.Само дето таткото трябва да си вземе отпуска !

Дидка,какво ще правиш в НДК?

Общи условия

Активация на акаунт