Каква детска кухня и дали сме доволни

  • 2 934
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 221
не съм доволна от ДК-готвя сама Peace

ДК в Минск ли имаш предвид?  Simple Smile

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Записвам се да следя, че чакам да ни дойде реда за ДК.
Моля дамите, които пишат доволни/недоволни, да споменават за коя кухня или кой квартал става на въпрос. Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не знам дали тук трябва да питам, но да не пускам нова тема. моля ако някой знае къде в кв. Лагера  се намира ДК да ми каже. И мнение за нея ако има. Предварително благодаря.

# 18
  • Мнения: X
С каката ползвах кухнята в 56-та ясла в Гео Милев. Страшно доволна бях - разнообразието беше голямо, всяка седмица имаше риба, много вкусно и достатъчно количество. С бебето се надявам на същата кухня, макар ч има отзиви, че не е вече същата, като дойде време, ще пиша има ли промяна.

# 19
  • Мнения: 4 447
Гласувах с последната опция, защото няма такава, която е точна за мен,
а именно, че Не ползвам ДК, но не защото не съм доволна от нея, а защото
предпочитам да му готвя аз.  Grinning

# 20
  • Мнения: 262
Ползвала съм и държавна и частна, по принцип съм доволна и от двете в нашия град. През лятото два месеца бях на държавната, там това което не ми харесваше беше еднообразието и наблягането на бобовите, макар и не много често.  А сега от месец съм на частна най-вече заради разноса до дома, но наистина менюто им е много разнообразно и съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 565
На държавна кухня сме, но през уикенда съм й поръчвала от частна. Доволна съм и от двете като качество и разнообразие. В държавната много наблягат на пилешката супа - през ден я дават. Sick Основното и десерта са по-разнообразни. Пилешкото не е основен представител на месото. В частната пък количеството е по-малко, отколкото в ДК. И двете си имат плюсове и минуси.

# 22
  • Мнения: 130
Ползвам общинска ДК, мисля че се води Север.
Като цяло съм доволна, малката я харесва, като изключим десерта, който никога не го яде. За самото к ачество на храната не мога да прецевя, нито за хигиената. Иначе е разнообразна храната. Само риба не дават. Заек дадоха само веднъж за два месеца.

При всички случаи е голямо удобство. Въпреки, че от домашната кухня по-добра няма Wink

# 23
  • Мнения: 741
И аз взимам от 56-та ясла в Гео Милев,много съм доволна,наистина е вкусно и си е като домашно приготвено

# 24
  • Мнения: 4 020
Гласувах с първата опция.
Отскоро сме на ДК и трябва да призная, че някои гозби са много вкусни.

Ако от мен зависи, няма да мога да ги сготвя.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз взимам от държавната кухня и съм доволна. Храната е прясна и вкусна, разнообразна е общо взето. Синът ми си я яде с апетит, но той по принцип не е много капризен и сигурно почти всяка кухня ще яде. Laughing
Недостатък е еднообразният десерт -  почти всеки ден нишесте, понякога с нещо вътре (плод, конфиотюр...).

# 26
  • Мнения: 15 379
От близо 2 месеца вземам храна от 23 ДЯ "Ралица". Като цяло съм доволна - вкусно готвят, менюто е доста разнообразно, 2 пъти седмично десертът е различен от прозаичното нишесте. Всеки понеделник се поставя на вратата листата с менюто за седмицата.
Не ми допада обаче липсата на друго месо, освен пиле и телешко. Откакто сме записани не са готвили риба.

# 27
  • Мнения: 764
От една година ползвам държавна ДК в центъра- на ул. Аспарух 60. Доволна съм - готвят разнообразно и вкусно. Записахме се там без проблеми, само с направлението от детската лична лекарка.

# 28
  • Мнения: 564
Ползвах частна и никак не ми хареса  Peace По-точно хер бебе и джуниър меню  Rolling Eyes
Сега сме на държавна и разликата в огромна  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Ползвам общинска, много съм доволна - качество, количество, разнообразие.Единствено риба не са ни давали до сега, но ние взимаме от 3 месеца, майките казват, че са им давали(преди наз да запиша малката). Намира се  в кв.Гоце Делчев, раздавателен пункт в 43 ОДЗ.

Общи условия

Активация на акаунт