Какво означава "самопочистваща се фурна"?

  • 38 346
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Много благодаря за отговорите. Май ще е бош.

# 16
  • Мнения: 2 498
Мерси валя   bouquet...а направиха ли ти отстъпка над определена сума ?
Да, направиха ми, но незнам над каква сума колко е отстъпката....мога да ти кажа конкретно за мен....

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 703
Аз съм с Eurolux на Faber i Nardi и има самопочиставащи панели който са допълнение към фурната, на принципа на изгаряне на мазнините и наистина действат ,,имат и гаранция 3 години,моя близка приятелка има Зануси от  близо 5 години с тази функция и е много доволна.

# 18
  • Мнения: 2 926
Аз имам "Горение" и използвам функцията "самопочистване"
Доволна съм!
Има специална тавичка, както са описали момичетата по-горе и програма "самопочистване".
Не знам какво точно става с фурната по време на почистването, но накрая има резултат  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 952
Според мен сега фурните като цяло се чистят без прекомерно търкане.
Старата ни беше на Горенье със самопочистване, сега купихме с пиролиза - за съжаление все си искат да се сгънеш на три ката и да позабършеш. Но с ръка на сърцето и двете са като песен на фона на първата ни печка Раховец  Grinning

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Самопочистването на фурната е функция, при която тя се нагрява на максимална температура и мазнините натрупани по нея изгарят и след това само се забърсват.
Не съм го пробвал напрактика, но теоретично е това.
Това знам и аз,всичко става на песъчинки.

# 21
  • Мнения: 371
Момичетата са отговорили вече на въпроса,но да кажа и аз от опит.Винаги има какво да доизтъркам,но самопочистваща фурна си е екстра ,която си заслужава Peace

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм с Eurolux на Faber i Nardi и има самопочиставащи панели който са допълнение към фурната, на принципа на изгаряне на мазнините и наистина действат ,,имат и гаранция 3 години,моя близка приятелка има Зануси от  близо 5 години с тази функция и е много доволна.

Би ли ми я показала тази фурна?

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
martisun - Не мога да отварям страницата от тук без прокси и затова ти я давам така
http://www.leksgroup.com/
в мултифункционални фурни можеш да прочетеш за тези панели и за кои фурни се поставят

# 24
  • София
  • Мнения: 70
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=10 и моята е такава и съм страшно доволна, а котлоните са ми тези http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=12&c=26&pid=104

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 21:37 от sese

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 703
martisun аз съм с този модел http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=10&c=1&pid=88

но има и по нови модели който можеш да харесаш , и както deata те  е посъветвала обърни внимание на кой фурни се слагат, и ако вземеш на Nardi са 115 лв. а на Eurolux 45лв, успех при избора Hug

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 08:07 от щастливка - мързеливка

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за линковете. Аз обаче съм си навила на пръста че не искам фурната да е за вграждане а в този сайт са само такива. Има ли електролукс или бош с такива панели?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 912
да кажа и аз за моят опит с пиролизата - като я пробвах за първи път фурната се заключи, започна да нагрява (мисля, че до 500 С ) започна да се разнася ужасна задушлива смрад и 100 пъти съжалих, че не се хванах да си я изчистя сама, но . . . когато се отключи и видях какво е станало вътре, мигом спрях да съжалявам  Sunglasses няма нищо общо с това да си изчистиш сам фурната с това да бръснеш с мокра кърпа малко пепел за минута - две  Peace

# 28
  • Мнения: 1 883
да кажа и аз за моят опит с пиролизата - като я пробвах за първи път фурната се заключи, започна да нагрява (мисля, че до 500 С ) започна да се разнася ужасна задушлива смрад и 100 пъти съжалих, че не се хванах да си я изчистя сама, но . . . когато се отключи и видях какво е станало вътре, мигом спрях да съжалявам  Sunglasses няма нищо общо с това да си изчистиш сам фурната с това да бръснеш с мокра кърпа малко пепел за минута - две  Peace
А каква е фурната?Че много се заинтригувах.

# 29
  • Мнения: 61
Самопочистване е друго.Фурната се слага на функцията,в тава се сипва 400 мл. вода,пуска се на 50 градуса и остава така 30 мин.След това се забърсва.Поне такава е процедурата при моята Горение

аз имам такава функция на микровълновата,но да ти кажа честно  Sad после пак си я търкам,парата не почиства достатъчно добре,освен ако не о правиш всеки ден  Rolling Eyes така че мое мнение е че не си заслужава

Общи условия

Активация на акаунт