Мъжко-женска тема.

  • 3 976
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
толкова силикон и пластична хирургия, дребните несъвършенства ми изглеждат секси.

Подкрепям с две ръце  Peace

Който търси - намира.
И това важи както за красотата, така и за кусурите.
Въпрос на светоглед и малко от спора за чашата  Peace

# 76
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Myriad Canaan благодрая за снимките на страниците   bouquet

Мисля да отида и на театралната постановка.  Peace

# 77
  • Мнения: 14
нещо затихна тука след книгата, Защо?

# 78
Всяка жена е най-красива, когато се огледа в очите на мъжа, който я обича. И тук нямат думата килата, космите, тунингът. Всичко е въпрос на... феромони.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ще цитирам един познат, който се раздели с приятелката си. /Никой не я харесваше освен той самия/ "Създаваше ми уют!" това казваше, като го питахме ,как е живял с тази жена толкова време?! Това ли искат мъжете уют?

# 80
  • Мнения: 3 447
Това ли искат мъжете уют?
Ако ти кажа, че искат ноктопластика, по-достоверно ли ще звучи  Grinning

# 81
  • Мнения: 620
Инстинктът за съхраняване на гена - мъжете харесват жени, които им приличат външно.
Вероятно повечето сте забелязали, че  колкото и да сме различни хората, се открояват няколко основни типа лица и фигури, сега не ми се описват, но да кажем например, че птичият нос и при жените, и при мъжете върви със слабо изразена брадичка, веждите отиват към скулите, а не към слепоочията, устата почти винаги е малка, с леко издадена горна устна... и т. н.
И така всеки тип подсъзнателно търси себеподобен с горната цел.
Има една българска пословица :"Които се обичат, те си и приличат." Вероятно теорията, която предложих на вниманието ви е създадена и обоснована научно векове по-късно. Мъдър народ сме.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това ли искат мъжете уют?
Ако ти кажа, че искат ноктопластика, по-достоверно ли ще звучи  Grinning

Ха, ха по-скоро риторичен въпрос беше Wink
Като цяло мисля, че искат извесни "кучки" с перфектен маникюр, може да са лекинко по-закръглени на места като бюст, дупе и гладък мозък, Mr. Green

# 83
  • Мнения: 15
Пиесата на Ева Енслър /да, от монолозите  Wink/  - "Доброто тяло" (от преди няколко години, има я и на книга)  е по темата за отношението на жената към собственото й тяло . Една от главите засяга и разликата в отношението на партнъора й и нейното към тялото й. Не искам да издавам твърде много, защото ако някой не я е чел, не искам да му развалям удоволствието  Flutter Горещо препоръчвам  Peace
  bouquet
Автор на книгата е Ева Енслър ,нали?Навих се да си взема книгата.

# 84
  • Мнения: 18
Хм, аз не мисля, че мъжете и жените са различни чак толкова..един мъж е привлечен от жена която е интересна за него (провокира го с нещо) колкото и неинтересна да е тя в женските очи, но същото важи и за нас жените, привличат ни мъже които са ни интересни с нещо, дори и да не са нищо особено на външен вид. Привличането е химия, магия, просто се случва, пък защо точно тази или този е обекта на нашите желания, кой може да каже.. Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 3 884
Пиесата на Ева Енслър /да, от монолозите  Wink/  - "Доброто тяло" (от преди няколко години, има я и на книга)  е по темата за отношението на жената към собственото й тяло . Една от главите засяга и разликата в отношението на партнъора й и нейното към тялото й. Не искам да издавам твърде много, защото ако някой не я е чел, не искам да му развалям удоволствието  Flutter Горещо препоръчвам  Peace
  bouquet
Автор на книгата е Ева Енслър ,нали?Навих се да си взема книгата.

аз вече я взех, тя е много тъничка, ще я изям довечера Wink

Общи условия

Активация на акаунт