Кремът-чудо Sudocrem® вече и в България

  • 95 233
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
кремът е невероятен  Peace - препоръча ми го една мама от квартала защото моето малко момченце така се беше подсякло че чак тестисите му бяха подути и огненочервени. след два дни редовно мазане кожичката му стана отново гладка и мекичка Simple Smile. препоръчвам  го на всички  Peace

# 16
  • Мнения: 21
Да ви кажа колко много се зарадвах на тази информация.че СУДОКРЕМ може да се закупи вече и в България...
Аз живея в Кипър и до сега нямам и идея колко крема съм пратила за България Simple Smile

Сега остава да внесът и капките за колики Инфо Кол ще съм най-щастливата....

 Joy Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 98
този крем само за бебета ли е за по голями деца  става ли

# 18
  • Мнения: 58
E 4ak пък крем 4удо?! Синът ми има за4ервявяне около ануса, което не минава с този крем. Хубав е, най- много ми харесва как мирише на лавандула.Не виждам разлика между него и другите кремове и затова предпо4итам да използвам крем без химии в него. Просто е нов в България и като вси4ко ново се приема за невероятно.

# 19
  • Мнения: 143
 Чак пък крем-чудо- не мога да повярвам. Преди 2 години го купих от Гърция и нищо не помогна за подсеченото дупе на сина ми. Сега ми е направо странно, че са изказани толкова суперлативи за този крем.

# 20
  • София
  • Мнения: 98
препоръчайте ми друг

# 21
  • Мнения: 21
Аз лично крема го ползвам за всчкакъв вид екземи по кожата,за ранички,обриви,пъпки...всякакъв вид зачервявания...също така за изгаряне,страшно бързо се изхранва кожата ,не боли изгореното място....

Уникален е!

# 22
  • Мнения: 33
 Едва ли има продукт-панацеа, но добрата новина е, че Судокрем помага в максимален брой случаи. Кремът е познат, както в Европа, така и в България.
Кремът е показан, както при бебета, така и при по-големи деца.

# 23
  • Мнения: 3 034
момичета, които сте недоволни: зачервяване около ануса не се маже с крем против подсичане, за подобно заервяване, което е упорито и не минава се ходи на специалист, защото има сериозни причини за подобни прояви по кожата.
а подсичания, които са дългосрочни и трудно минават могат да бъдат признак както за алергия и реакция към храни (било в храната на бебето, било в тази на майката ако е кърмено), така и за вътрешни инфекции и простудни/вирусни прояви. тъй че аз бих се ориентирала към търсене на причината, а не в подтискане на подсичането с различни кремове.

# 24
  • Мнения: 6 713
Ще го пробвам този крем Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 296
момичета, които сте недоволни: зачервяване около ануса не се маже с крем против подсичане, за подобно заервяване, което е упорито и не минава се ходи на специалист, защото има сериозни причини за подобни прояви по кожата.
а подсичания, които са дългосрочни и трудно минават могат да бъдат признак както за алергия и реакция към храни (било в храната на бебето, било в тази на майката ако е кърмено), така и за вътрешни инфекции и простудни/вирусни прояви. тъй че аз бих се ориентирала към търсене на причината, а не в подтискане на подсичането с различни кремове.
Също и гъбични инфекции. PeaceЖалко,че не знаех за него преди 5г.когато дъщеря ми беше бебе.
Искам и да попитам специално за лице и по-чувствителна кожа към атмосферните условия дали е подходящ Судокрем?

# 26
  • Мнения: 3 034
Evka , тези кремове против подсичане съдържат цинк и аз не бих ги ползвала за защита на чувствителна кожа от студ, например, защото изсушават. не знам за теб или за дете питаш, но аз ползвам за сина ми (а тук зимата е ужасна!) бебешки кремчета специално за защита от атмосферни влияния - зимата против студ, а лятото - против слънце. Судокрем си е за подсичане, според мен  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 809
Да споделя и аз, както казах вчера отидох и веднага купих крема, защото сме се подсекли много. Намазах, и сутринта, като махам памперса цялото дупе огнено червено и в обрив? А крема е хипоалергенен Sad Явно някоя съставка не й понася newsm78
P.S.Купих го за 4.95 малката кутийка.

# 28
  • Мнения: 4 292
Бре... Аз го имам тоя крем, но не съм го прилагала до сега, ползвам българския Бочко. Ще взема да го пробвам, щом толкова го хвалите.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 174
Hug Благодаря за инфото, не бях чувала за тоз крем- ще го потърся в аптеките.  bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт