Колко телефона мъкнете със себе си?

  • 3 618
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Нося два ежедневно, с опция за трети по нужда. Досадно е, но и аз не съм фен на апаратите, поддържащи две сим карти. Поне не и моделите на пазара за момента.

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Обикновено 1 (и той ми е предостатъчен), когато съм в чужбина - 2.

ПП.  Касиди, честита ти лентичка Hug

# 17
  • Мнения: 1 517
Преди години се мотках с два: един мобифон, от ония големите, като базука и един GSM. Сега, отскоро съм с дава GSM-а. Иначе из къщи се моткат общо 6 апарата, всички функционират  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 187
Два.Единият личен,другият служебен,който нямам право да изключвам-т.е 24ч.в денонощието си на линия Wink

# 19
  • Мнения: 2 407
2 нося.А за гсм с две карти-самсунг са много добри.Китайските много блокират.

# 20
  • Мнения: 1 877
Аз съм с два.И си ги нося с мен винаги - не тежат и не заемат много място в чантата ми

# 21
  • Мнения: 516
Един. Стои в дъното на чантата ми и редовно не го чувам. През отпуските го зарязвам в някое чекмедже. Не ми липсва.

# 22
  • Мнения: 301
И аз съм с два - служебен и личен. На служебния трябва да отговарям 24 часа, което е пълна идиотщина.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Два нося и аз. Служебен и личен. С тенденция да станат 3,  ooooh! апарата ми го дадоха, сега чакам  и картата.

# 24
  • Мнения: 29
Моят мъж си има чантичка за двата телефона и документите, от тези които се носят през рамо, хем стоя гъзарски,хем не губи нищо по джобовете.
А телефонче с 2 сим карти има на Самсунг Д800 дуо и е супер телефон.

# 25
  • Мнения: 793
Един, но често го забравям или зарязвам някъде на вибрация   Embarassed

# 26
  • Мнения: 3 880
Един, даже и той ми е много Laughing
Основните си разговори водя от стационарни телефони, а този, който разхождам с мен е само за спешни случаи и ако на някой много му затрябвам да ме намери. Така и за 10 години не се научих, като съм някъде по пътищата да водя разговори на дълго и на широко, затова и единия ми е предостатъчен- почти не се ползва hahaha

# 27
  • Мнения: 24
Три разбира се - от всеки оператор по един! И винаги на кафе ги вадя на масата и трите...да се знае кой е пич!

# 28
  • Мнения: 4 733
Шегаджийка. Добре ми дойде рано в понеделник  Joy

# 29
  • Мнения: 641
Аз съм с един и честно казано без него се чувствам по добре все гледам да го забравям,че ме дразни.

Общи условия

Активация на акаунт