Колко телефона мъкнете със себе си?

  • 3 633
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
2 мъкна и ги вадя задължително не от гъзария,а за да ги чувам.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 623
3 мъкна и определено не се чуствам добре от този факт  ooooh!
MTel, Globul и служебен.
Когато ми дадоха служебния и ми станаха 3, попитах дали случайно
няма да ми дадат и чанта за телефони  ooooh!
Колко хубаво беше едно време, когато не бяхме и чували за мобилни телефони  Rolling Eyes

# 77
# 78
  • Лондон
  • Мнения: 403
3 бр. и като зазвънят едновременно........

# 79
  • Мнения: 2 379
0 цяло и 6.

# 80
  • Мнения: 493
 3 телефона

# 81
  • Мнения: 311
Мъкна със себе си 2 апарата, когато съм в офиса съм с 4.Ползвам и трите оператора от които единия се повтаря. Голяма веселба е.  smile3552  phoneuu Това с ваденето и удряне у масата беше проява на селска гАзърия ехееее едно време, сега май хората свикнаха до N-та степен да са мобилни, че от страх да не изпуснат някой раговор си ги гледат от близо.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 00:17 от icyangel

# 82
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз нося един, и той ми е прееееедостатъчен ;] Обаче вуйчо ми пък си носи 5-6-7 всеки ден ooooh!

# 83
  • Мнения: 7 716
Монда, мерси. Laughing

# 84
  • Мнения: 12 681
С телефоните се справям, но със зарядните е ужас.  Разхождат се на тълпи из къщи. Как пък ги измислят - всеки тел. със собствено мнение. И аз не смея да изхвърля нито едно, защото не знам кое на кого за кой телефон е. Подозирам, че съхранявам зарядни на отдавна изхвърлени или загубени телефончета.

# 85
  • Мнения: 16
Само един...и по него съм достатъчно откриваема.

# 86
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това, че хората имат по десет телефона, е най-вече заради "примоциите" и пр. "екстри". Аз имам един телефон, не ме блазнят изгодните предложения.  Laughing Обаче вчера имах сериозен разговор с Големия трол заради поредната глупост (стикер и торбичка "Карибски прирати"). Само козя барабонка още не са предложили... Rolling Eyes То не бяха якета, раници, шапки (ей сега ще си купя шапчица с лого на оператор, да Joy).

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2
Но се замислям за GSM, поддържащ 2бр. СИМ-карти.

# 88
  • Мнения: 1 247
1 брой
 Peace

# 89
  • Мнения: 743
Мъкна 3, добре че чантата ми го позволява. Понякога се случва и трите да звънят по едно и също време и тогава полудявам. Сега изтича договора на единия и ще му клъцна тока.

Общи условия

Активация на акаунт