Big Brother 4 - страшният съд

  • 44 153
  • 3 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 544
Ей много тъпо стана вече,дано поне да разкарат Цецо ,че не се издържа.

# 16
# 17
  • Мнения: 0
Добро утро  bouquet
Дано и вечерта бъде добра-Цицо вън newsm17 newsm17 newsm17

# 18
  • into the blue
  • Мнения: 771
Добро утро   food010

# 19
  • Варна
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 312
Добро утро, и аз съм на мнение Цицо да си ходи.

# 21
  • Мнения: 2 108
според мен Умберто си тръгва -за съжаление. С този положителен вот гласовете се разсейват Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 385
Снощи като ги гледах каква разправия заформиха за пустите ябълки - малки, големи, не били еднакви за всички, егати излагацията. Не отричам, че трябва да се съобразяват едни с други, че трябва да преценяват колко и какво ще готвят, за да им стигне храната за седмицата, ама чак пък толкоз. И при бюджет над 1 000 лв. на седмица да не могат да се нахранят, ееее стига бе. Хем всички се ядосват, че само за храната се разправят и че навън ги коментират заради това, хем не спират да го правят. Някой от тия ако отиде в Сървайвър и трябва да яде едва ли не пясък, не мога да го мисля просто.

# 23
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен - Цицо вън !

Домоуправителят да го последва в някой от следващите дни !

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Добро утро!
И благодаря на репортерите    bouquet 

# 25
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Сценаристите станаха разногледи да мислят как да направят риалитито по-интересно, но с тоя подбор просто няма шанс. Баси скучните типажи има вътре!

# 26
  • Мнения: 2 957
Самието тихата вода, сега като става дума за разпределението на продуктите вдигна врява до небето.Сакън да не и вземе някой един банан.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 467
Сега с тези самостоятелни поръчки стана още по-голяма разправия. А им се чудя защо очакват всичко лично да им се достави още понеделника, нали всеки ден има доставка в склада.Сега едни си взеха всичко, за други няма нищо, но никой не се сеща, че от стоките ще има и утре и в другиден...

# 28
  • София
  • Мнения: 8 348
пуснах вече по един смс за всички освен за цицо
но определено имам лошавото предчуствие, че довечера ще пее химна с ръка на сърцето към десет часа
и не при вендетка, а в изстрадалото дворче на къщата
отсега съм в траур

дядо ваньо има кантар в погледа
като види порцията и познава и с десет грама да е повече от на другите
да не говорим как точно определя колко храна се полага на човек според възрастта, килограмите и пола му
тоя човек готов диетолог ей

# 29
  • Мнения: 31 207
Добро утро.Надявам се да има раздвижване, че този сезод е тъпичък.

Общи условия

Активация на акаунт