Big Brother 4 - страшният съд

  • 44 278
  • 3 186
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
И аз съм изпуснала нещо-защо има 3 спални?И само 3ма човека спят в 3тата,кой го решава това?

# 76
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз пък искам Цицко да остане още една седмица, че ми е интересно да го видя без дърт Иван, в каква роля ще се преобрази.

Жоро и Мила не са ми толкова интересни (да не казвам хич), така че има мегдан Цицо да остане.

# 77
# 78
  • Мнения: 1 294
Умрях от смях преди 2 дни като даваха как Иван и Цецо стават от следобеден съм, оправят си леглата и се носят бавно бавно, точно като на почивна станция през 80-те  Laughing макар че, той Иван не е напускал този стил като му гледам хотела.  Wink

# 79
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
И аз съм изпуснала нещо-защо има 3 спални?И само 3ма човека спят в 3тата,кой го решава това?
Поначало са си три. Те помежду си решават кой къде ще спи, ББ не е определял това.

# 80
  • Мнения: 0
И аз съм изпуснала нещо-защо има 3 спални?И само 3ма човека спят в 3тата,кой го решава това?
Поначало са си три. Те помежду си решават кой къде ще спи, ББ не е определял това.

аха,мерси за отговора
==========
и Марти какво прави при Цецо и Иван Rolling Eyes  Joy

# 81
  • Мнения: 200
Аз съм за Жоро, много ме кефи този човек. Нямам предвид визуално, харесва ми как мисли и  как се изразява, винаги подбира много точни думи. А гласът му е супер секси   newsm03

# 82
  • Мнения: 1 447
Умрях от смях преди 2 дни като даваха как Иван и Цецо стават от следобеден съм, оправят си леглата и се носят бавно бавно, точно като на почивна станция през 80-те  Laughing макар че, той Иван не е напускал този стил като му гледам хотела.  Wink
Joy Joy Joy
С нетърпение чакам да ги разделят.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм организирала агитка за жоро
пускаме смс-и на поразия
обаче ако излезе той и аз ще си изляза начи

# 84
  • Мнения: 2 759
                        Нат много готино му обясни на Камен, че не може да има нищо между тях... Пък и го е видяла гол и разнищиха много подробно въпроса.

# 85
  • Мнения: 2 759
                       Събраха всички в Синята спалня... Нат и хрумна за купон, а другите се сетиха, че ББ ще си прибира глобите... Много ме дразни Филип... Предложи на Мила (да не казвам нареди) да застане пред вратата и да не пуска никой да влиза и да излиза  Tired... Като е толкова идеен, да застане той бе  Crossing Arms!

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 13:56 от Aнгел

# 86
  • Мнения: 10
Цоп и аз при вас .
Добре ,че не сте писали много-разбрах ,че тъпнята ги е обзела яко нашите съквартиранти #Cussing out
Славче ,следващия път душо  bouquet,че и мен ме чака същото в неделя....

Ще пусна смс-по 3 за тримата-и Цецо вън : Mr. GreenТа от нашите усти в божиите уши Joy

# 87
  • Мнения: 2 759
                      Филип към Мила: 'Легни ма, легни маooooh!... И това в опита си да е гальовен едва ли не...

# 88
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ако бях на мястото на сценаристите, щях да гоня в понеделник двама,
а във сряда да връщам един от всички изгонени до сега със СМС гласуване  Mr. Green
Ха ха. Представям си изведнъж да се върнат я Ирена, я Панчев  Twisted Evil
Ще им се стъжни животеца на всички вътре, а ще има и съспенс  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 759
                      Пуснаха ги. ОПравили са им вратата...

Общи условия

Активация на акаунт