Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛЪК-ГОЛЯМ ДЕЯН ТИТИН! Много здрав, все такъв сладурчо и бързо да покаже на местните калпазани кой е новия тартор в квартала, а мадамите да го следват на опашка  Hug

Тити, то бива, бива да съм голяма бяла птица, ама това моето е престъпление  ooooh! Хем ми се стори странно някак като го написах, ама на- нещо за Роската щях да пиша после и то.....  Whistling Кажи с ризата и какво още да му купя на Ясен, че се изложих юнашки  Mr. Green
А пък аз ще си се възползвам от пожеланието за един Росенчо   bouquet , пък макар и след година чак  Tired
А какво стана с тортата в крайна сметка? Аз сега започвам опити да направя трансфер за тортата за домашното парти на Яна- да видим какви ще ги сътворя. Дай снимка на твоята- да открадна идея еФентуално.

nikiki, съжалявам за загубата ви  Sad

микки, от кога съм се запалила от вашата темичка в Хоби, но все не стигам до там. Много хубаво са станали  Peace

olgarita, Dominika, дано скоро ви се освободят къщите от роднинско нашествие и да си отдъхнете малко и вие. Аз за това честно казано подчертано избягвам гости вкъщи да каня- не ми се нагръбва с всичко, произтичащо от това "удоволствие".

маик, още веднъж да изкажа съболезнованията си за твоята мила бабинка  Sad  Hug

ДюДю, аз отдавна видях темата и се надявам наистина бързо да се съберат паричките. Ще помогнем с каквото можем и ние.
В този ред на мисли- исках да споделя и с вас радостта си, че детенцето, с което сме ангажирани ние- малката Габи- скоро ще се завръща в къщи и туморите за сега са отстранени изцяло! Много дълга борба, много трудности и мъка, но за сега нещата са просто невероятни! В момента тече втора кампания, понеже болницата постъпи некоректно с родителите и поиска още пари, но поне успяха да ги накарат да завършат изцяло операциите и едва сега да им се превеждат парите. Просто исках да ви направя съпричастни към едно истинско чудо  Grinning

Поля, много се радвам, че Поло е по- добре вече  Hug Дано всичко е зад гърба ви вече!

Аз отивам да спя, преди да съм объркала имената на още някой тази вечер. Спорен и усмихнат ден утре   bouquet

# 16
  • Мнения: 11 818
Честит Рожден Ден на Ема!! Да е здрава и винаги усмихната!  Весел празник!   bouquet

# 17
  • Мнения: 811
Да е здрава, умна, щастлива днешната рожденичка Ема!

# 18
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
момичета скромна почерпка от нас но от сърце  Hug


При нас вероятно днес няма да има голям роднински поток,само с баби и единия дядо/другият е далеч зад океана/ но всичко това покъсано след обяд.Сега отивам да довърша украсата в дома и да до изчистя.Емата е в някакво странно настроение,ту се смее и търчи,ту хленчи нещо.
микки много хубави са станали книжките и аз чакам моята с нетърпение.Пратили са ми,оферта за пъзел и мисля да се възползвам,защото преди време исках да поръчам от едно фото в БГ но казаха че вече не правят.
nikiki маик съжалявам за загубата,знам че е тежко когато близък човек ни напуска.При нас така се получи че когато забременях с Емата загубихме бабата на Асен а когато забременях с Деа загубихме и моята баба.Имам прекрасни спомени от детството си и грижите към мен.Много истина има в думите на дядото който е говорил с тити въпреки че понякога не го осъзнаваме  Simple Smile
лек ден на всички от нас и  Hug

# 19
  • Мнения: 1 608
Да е жива и здрава Ема!! Да расте и хубавее!!!

# 20
  • Мнения: 391
Честит рожден ден на Ема ! Да расте здраво и щастливо дете и много да  радва мама и тати !  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 830


Първо да поздравя Дидко и Ема: Много здраве и късмет в живота!

Ние също трескаво се готвим за рождения ден.

Сега да споделя нещо с вас, за някои може да е тъжно, за мен не е - по повод загубата на маик и никики. Почти всички мои близки са починали на нашите рождени дни. Двама дядовци и един прадядо - все на рождените ни дни. На рождения ден на Калина пък почина наша много близка - кумове сме им. Искрено се надявам да са предали част от духа си. Много е странно винаги се случва на наш рожден ден.

Успешен ден точно днес.

# 22
  • Мнения: 592
newsm59 3 годишна ЕМА newsm59
Дано живота ти е слънчев и прекрасен, като днешният топъл октомврийски ден!

# 23
  • София
  • Мнения: 700
ЧРД ЕМА! Много радост и усмивки за теб и цялото ти семейство! party023
Милейди, благодаря за съпричастността.Чудесно е това, което правите   bouquet Винаги ми е било тъжно за болни дечица и съм гледала да помогна с каквото мога. Когато това се случи с толкова близки хора е много трудно- приятелите ни  направо минаха и продължават да минават през ада през последните месеци, не мога да намеря думи да ги утеша и начин да им помогна, а толкова ми се иска. А Елина е едно прекрасно дете - весело, игриво. Надявам се много скоро да се оправят нещата и за тях.
Извинявам се за тъжното отклонение в празничната тема!
nikiki, маик моите съболезнования
И Калоян е в особен период, за пръв път  се чувствам безпомощна да се справя с него. Понякога е направо невъзможен - тръшка се, лигави се, опитва се да се налага, прави ми напук  и какво ли още не. Надявам се да е период, защото все едно не е моето дете. И като, че ли това започна когато тръгна на градина. Иначе днес е за втори ден на градина след едноседмично отсъствие - плаче много и не хапва и трошичка по цял ден. вече започвам да се плаша от това гладуване. Вярно е, че вечер компенсира, но ако продължава по-дълго ще започне да му се отразява. не съм си мислела, че човек доброволно може да търпи глад.
Хубав ден

# 24
  • Ruse
  • Мнения: 390
Здравейте мили мами
много ви благодаря за милите пожелания към Ели .И аз както Доминика немога да се отърва от роднини.Вчера ве4ер бяха уж последните гости за таз годишния рожден ден   Crazy Включвам се за бързо от работа да чистетя на всички ноемврийчета рождения ден и да пожелая много много здраве и много много неспирни игри и лудории  Laughing

# 25
  • Измир
  • Мнения: 644
ЧестИт рожден ден на ЕМА!
desytka, да тИ е жИва И здрава рожденИчката!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Честит рожден ден на Ема! Деси, да ти е здрава и усмихната и много радост да ви носи на всички вкъщи  bouquet

Никики, Маик, много е тъжно. утре се навършват 6 месеца откакто си отиде единствената ми баба . ( И от днес ми е много джоглаво; не мога да се съсредоточа в нищо Confused)

Олга, имам чувството, че лентичката ти сремглаво върви напред Wink

Поля, радвам се, че поло е по - добре!

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ЧРД на Ема! Все така сладка и любяща кака!

Днес поръчвах тортите за РД и Мартина пак ме изненада. Едната ще е със Скуби Ду. А аз си мислех, че харесва принцеси newsm78

# 28
  • Мнения: 1 465
честит рожден ден на Ема!!! Да е здрава, щастлива и с много късмет!!  party002  party023 newsm59

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте всички!!!Канеста съм,но пиша от акаунта на сестра ми.Пристигнахме благополучно и сега се наслаждавам на дъжда!Наистина вали като из ведро.
Поздрави на Ема,да е жива и здрава!!!

Общи условия

Активация на акаунт