имам нужда от вашия съвет

  • 1 882
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 260
 Hugздравейте мили момичета, наистина се радвам че Ви има  bouquet знам че както за мен така и за другите момичета съветите са доста полезни, било то и само за успокоение понякога Heart Eyes.И така да пристъпя към моя проблем, на 21.10.08 ми е датата М , но сутринта като станах нищо и понеже имах дело, което беше много тежко и се бях стегнала някък си неусетих никъква болка , след като свърши делото се прибрах в канторота и какво да видя имаше няколко капки, но довечерта нито болки нито нищо само когато ходех до тоалетна се виждаше/на превръзката  не/на следващия ден сутринта имаше малко , но така до обяд и край,на другия ден нищо , на следващия само сутринта и така въобще и не ми тръгна нормално незнам на какво се дължи това правих си тест отрицателен newsm78, а по принцип цикълът ми е доста обилен и болезнен................МОЛЯ ВИ МИЛИЧКИ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Hug

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кръвен тест  Peace
и използвай повече препинателни знаци

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Отиди на лекар и ще се разбере причината каква е.

# 3
  • Мнения: 975
Направи кръвен тест. newsm10

# 4
  • Мнения: 2 270
подкрепям,
а също така и идеята за лекар Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 524
съгласна съм Peace

# 6
  • Мнения: 260
  bouquet newsm10  love001много Ви благодаря момичета много сте мили и ще взема да Ви послушам за кръвния тест, за него имали значение в смисъл такъв да изчакам ли или мога да го направя още утре?

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Утре го направи Peace

# 8
  • Мнения: 1 001
И КРЪВЕН И КОНСУЛТАЦИЯ С ЛЕКАР Peace УСПЕХ

# 9
  • Мнения: 260
  bouquetблагодаря Ви момичета утре ще ида да си пусна един кръвен тест пък къквото стане, въпреки че нямам голелеми да некажа никъкви надежди Praynigно Дай Боже да е БЕБО Hug

# 10
  • Мнения: 9 110
Може и прост уринен от аптеката да си направиш в случая.

# 11
  • Мнения: 260
Може и прост уринен от аптеката да си направиш в случая.
Hugблагодаряти миличка за отговора, но аз си правих такъв тест в събота според таб трябва ли да си права пак

# 12
  • Мнения: 9 110
От събота до сега е минало доста време, така че ако има бременност е много вероятно да бъде засечена и с обикновен тест.
Аз също съм привърженик на кръвните тестове, но има случаи, в които и уринен върши перфектна работа. Също така, изхождам от позицията на работеща жена (като теб), на която може да й е трудно да намери лаборатгория наблизо, днес...не че и в близките дни не може, но все пак нетърпението си казва думата Simple Smile
Нищо не ти коства, ако имаш аптека наблизо, да си вземеш един Шуър Чек. Кръвен тест - въможнио най-скоро, особено ако видиш 2 чертички. Аз лично се съмнявам ако има отрицателен уринн тест, да има положителен кръвен (в твоя случай) - но никога не се знае.
Силно ти стискам палци, пиши какво е станало Hug

# 13
  • Мнения: 953
Може и от силен стрес да се получи такова нещо.

Дано при теб да е  EFP

# 14
  • Мнения: 2 960
  bouquetблагодаря Ви момичета утре ще ида да си пусна един кръвен тест пък къквото стане, въпреки че нямам голелеми да некажа никъкви надежди Praynigно Дай Боже да е БЕБО Hug
вече е това"утре"-какво стана с резултатите???Ще се хвалиш ли!!Дано Praynig

# 15
  • Мнения: 260
  bouquetблагодаря Ви момичета утре ще ида да си пусна един кръвен тест пък каквото стане, въпреки че нямам голелеми да некажа никъкви надежди Praynigно Дай Боже да е БЕБО Hug
вече е това"утре"-какво стана с резултатите???Ще се хвалиш ли!!Дано Praynig
Winkздравей ще ми се да се похваля ,но още несъм ходила да си права тест,днес ми беше особено натоварен ден и неуспях да се класирам,а и от снощи такива болки имам в краста -ужасни наложи се да пия ношпа, утре пък имам пак дело , абе мани мисля обаче да си взема пак един шуър чек и тогава, ти какво мислиш мила?

# 16
  • Мнения: 159
Здравей, дано и при теб да стане като при мен  baby_neutral
Този месец ми се случи абсолютно същото,като на теб-аз също имам обилна и редовна менструация,но тогава беше точно така,както го описваш и ти.Изобщо и не си помислих,че може да е бременност,все пак вече имам 2 деца...,а и използваме предпазни средства  Rolling Eyes Обаче...като почна едно гадене след няколко седмици,веднага изтичах да си взема един тест от аптеката и...резултата беше леко казано...невероятен (вече 7 седмица)!Сега чакаме трето бебе! Та,най-добре първо пробвай с уринен тест,а за по-сигурно след това си направи и кръвен,понеже той поне ще ти покаже,ако не е бремнност,какво е причинило това явление при теб.И,карай по-спокойно,работата няма да свърши,ама нервите се изчерпват.

# 17
  • Мнения: 260
Та,най-добре първо пробвай с уринен тест,а за по-сигурно след това си направи и кръвен,понеже той поне ще ти покаже,ако не е бремнност,какво е причинило това явление при теб.И,карай по-спокойно,работата няма да свърши,ама нервите се изчерпват.

  love001блогодаря ти мила дано и при мен се окаже така като при теб, ще направя както ме посъветва , ще направя първо уринен и после за по сигурно кръвен, то незнам дали ще има нужда ако още уринният е отрицателен newsm78, а що се отнася до нервите си много права smile3503

# 18
  • Мнения: 9 110
Ти още ли не си направила поне уринен тест?

# 19
  • Мнения: 260
Ти още ли не си направила поне уринен тест?
Wearyох още не съм, все си мисла че може да е като предния и някък си нямам желание  да го права smile3518

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Ти още ли не си направила поне уринен тест?
Wearyох още не съм, все си мисла че може да е като предния и някък си нямам желание  да го права smile3518
Crossing ArmsЕ, хайде малко по-сериозно,де HugВиж колко мацки ти стискат палци и чакат да кажеш какво е станало...Успех  bouquet

# 21
  • Мнения: 975
Аз пък се чудя как търпиш,на твое място 5 теста да съм направила.Хайде прави един ,а ние стискаме палци. Peace

# 22
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Стискаме палци,дано утре е денят на страшният съд! Laughing
Успех!

# 23
  • Мнения: 260
  love001 момичета отивам да си взема един тест от аптеката пък да да е станало чудото newsm17, само се чудя дали ще отчете правилно като го направя веднага, а не със сутрешна урина? newsm78

# 24
  • Мнения: 332
 PraynigЩе отчете, ще отчете Laughing

# 25
  • Мнения: 260
PraynigЩе отчете, ще отчете Laughing
  Hugлагодаря ти мила за отговора , а би ли ме посъветвала какъв да си взема, до сега съм ползвала само шуърчек и веднага тичам на почивката в 12ч да го взема Wink

# 26
  • Мнения: 1 001
шуър чек е най добрия .УСПЕХ!!!

# 27
  • Мнения: 9 110
Същия си вземи Wink

# 28
  • Мнения: 332
шуър чек е най добрия .УСПЕХ!!!
Peace

# 29
  • Мнения: 260
 newsm10 благодаря мили момичета отвшвам за тесче а Вие продължавайте със стискането на палци Blush

# 30
  • Мнения: 260
 Embarassedмомичета я ми кажете веднага ли трябва да маха капачето на теста или да изчакам 5 мин., докега все съм ги чакала и тогава го отмествам  Praynig

# 31
  • Мнения: 260
 smile3518благодаря Ви мили момичета за всички съвети , сега си правих тест и той е отрицателен, спирам да мисля за това и мисля че няма смисъл да си правя кръвен тест!още веднъж ви благодаря за подкрепата, пък не се знае дано до края на годината се получи Praynig Hug Wink

# 32
  • Мнения: 9 110
Съжалявам Hug
Стискам ти палци следващият месец да е твоят Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 260
Съжалявам Hug
Стискам ти палци следващият месец да е твоят Heart Eyes
  love001 newsm10  smile3521 МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ МИЛИЧКА  ЗА ХУБАВОТО ПОЖЕЛАНИЕ ДАНО ДА СЕ ПОЛУЧИ И ДАНО ВСИЧКИ КОЙТО ГО ИСКАТ МНОГО ДА ВИДЯТ ДВЕТЕ ЧЕРТИЧКИ![/color]

# 34
  • Мнения: 332
Съжалявам Hug
Стискам ти палци следващият месец да е твоят Heart Eyes
не губи надежда  Sad

# 35
  • Мнения: 130
най добре отиди на лекар. Тук можем само да гадаеем какво можа да е  Peace

# 36
  • Мнения: 1 001
съжалявам стискам палци за следващия път Peace

# 37
  • Мнения: 2 926
Не се отчайвай!Ще дойде и твоят ред!

# 38
  • Мнения: 260
  love001 newsm51 smile3503много Ви благодаря момичета страхотни сте  bouquetнаправо сте супер Hugох, днес така се бях вкиснала, направо ужас и точно тогава една колежка каза че е бременна т.е. доки днес и бил  потвърдил, направо се разплаках от радост, въпреки че на мен ми стана още по тежко.Ох момичета радвам се че поне Вас Ви има ----- ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!![

Общи условия

Активация на акаунт