ДОНОРСКИ ЯЙЦЕКЛЕТКИ - СПИСЪК НА ЧАКАЩИ...

  • 41 589
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Бих искала да стана донор,писах вече на 2 мами,но нямам отговор.??

# 61
  • Мнения: 2
Здравейте на 21 години съм от Варна,искам да стана донор,ако някой се интересува да ми пише.

# 62
  • Мнения: 80
Здравейте
Отдавна не съм чела в тази тема. Преди повече от 3 месеца пуснах анонс  и дълго време никой не пишеше нито тук, нито на личната ми поща. Бях се поотчаяла докато намеря донорка. Сега след първия неуспешен опит  надзъртам и виждам чудесен пролетен букет от донорки ! Това раздвижване ме накара да преодолея болката и да се ориентирам за втори опит. Не е задължително другите така тежко да понесат неуспеха но когато си над 43 мечтите изглеждат по-трудно постижими. И все пак това оживление тук ме  облъхна като пролетен вятър с надежда .
Всичко най-добро ви желая !

# 63
  • Мнения: 2
Здравейте всички,

Имам възможност и желание да помогна и аз. Нека още една жена чуе своето"МАМО". Аз имах тази възможност вече два пъти.Нека и други бъдат щастливи. Който има нужда може да се свърже с мен на p.help@mail.bg или тук на лични.

# 64
  • Мнения: 1 095
Ето един списък с желаещи да станат донори

http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=163 … ;id=8&lang=bg

# 65
  • Мнения: 10
искам да стана донор на яйцеклетки ако някой го интересува да ми пише лично на 27г съм

# 66
  • Мнения: 1
момичета тарся донорска яйцеклетка,някой моге ли да ми помогне

# 67
  • Мнения: 29
Здравейте,
Нуждая се от донорска яйцеклетка, в клиника Щерев съм. Ще съм благодарна, ако някой ми помогне. Моля пишете ми на лични. Благодаря!

# 68
  • Мнения: 1
zdraveite kazvam se Dimka Todorova i sam maika na detence na edna godina!mnogo silno se razvalnuvax ot temata na dneshnoto vi predavamne i bix iskala da pomogna!iskam da pomogna zashtoto kakto samata az sam izpitala shtastieto da imam dete iskam kolkoto se moje poveche jeni da go izjiveiat!tazi tema mi e osobenno bliuzka tai kato sestra mi imashe endometrioza i mnogo tridno se stigna do neinata bremenost -sled 3 neuspeshni opita invitro!sega za 6tastie e bremenn s bliznaci!iskam da predloja pomoshta si bez da ochakavm kakvoto i da bilo zaplashtane ,zashtot mi e izvesno che mnogo xora prevrashtat problema i bolkata na tezi jeni v doxoden biznes!az sam na 27 god i sam v dobro fizichesko sastoynie!mnogo bix se radvala da pomogna!ako smiatate che bix mogla da pomogan shte chakam da se svarjete s men!lek den!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 304
Мили момичета, знам колко е силно желанието ви да станете майки. Hug Самата аз чаках 3,5 год. докато моето чудо се случи. Бяхме тръгнали по изследвания, които само доказаха, че проблем не съществува. Дъщеря ми в момента е на 7 месеца и аз съм безкрайно благодарна, че Господ ми даде шанса да съм майка. Иска ми се да помогна и да даря яйцеклетки на жени, които имат нужда. Живея в Пловдив. Все още кърмя и не знам какви са условията за донорство. Ще съм ви благодарна, ако някой информира по-подробно желаещите да помогнат. Хубав ден на всички!   bouquet

# 70
  • Мнения: 1
Здравей те бих искала да помогна и да стана донор на яйцеклетки.Имам родено по-нормален път дете.На 24 год.съм от София. ел. поща cveeti@abv.bg

# 71
  • Мнения: 18
Здравейте момичета от прекрасния 11.10.11гТолкова много съм се ровила по тези теми,че сега като видях тези 3 нови постове в един ден не можах да повярвам. СТРАХОТНИ СТЕ . Аз съм от нуждаещите се за яйцеклетка, но вчера намерих своето момиче ,благодарение на този форум.
Вас мога да посъветвам само да не се отказвате,защото има много други като мен в нужда и това е единственната им възможност. Вие първо сами трябва да решите дали искате да станете донор на някое конкретно момиче или просто да сте анонимен донор. Желаещите ще се свържат с Вас.  Момичето от Пловдив мога да посъветвам да се свърже с др. Минев от Селена и той ще и обясни какво трябва да направи,ако се интересува да му пише или да му се обади по телефона( Селена имат сайт с обява),мога и аз да го предоставя. За повече инфо може да ми пишете и на лс
Успешен и прекрасен ден на всички, успех и късмет

# 72
  • Мнения: 8
Здравейте!
 От 3 години се опитваме да си имаме бебе, но уви нещата не се получават. В крайна сметка се оказа, че имам изтощен яйчников резерв и единственият шанс да чуя бленуваното мамо е чрез донор. Аз съм пациентка на клиника Щерев. Моля ако някой може да ми помогне нека ми пише!
Много ви благодаря предварително Simple Smile

# 73
  • Мнения: 16
Здравей petya6,
винаги ми е много мъчно, когато прочета че някоя жена има изчерпан яйчников резерв. Аз също съм с изчерпан яйчников резерв и чакам за донорска яйцеклетка. Видях че си в клиника Щерев, от клиниката не ти ли обещаха, да ти намерят донорска яйцеклетка или ти сама си поемаш инициативата за да не губиш време. Аз живея в София и дълго време се колебах дали да съм пациентка на клиника Щерев. В момента съм друга клиника,  защото казаха че няма да отнеме много време. Все още не са ми намерили. Не казвам нищо лошо за избора ти на клиника, просто се интересувам от колко време чакаш за ДЯ и при кой лекар си и дали си доволна от него.

# 74
  • Мнения: 18
здравейте и мен ме интересува какви са условията да станеш донор освен че трябва да имаш дете ,трябва да отида в клиника за инвитро и да питам ли ?на 34 години съм това проблем ли ще е ?

Общи условия

Активация на акаунт