Най-хубавата кайма-коя?

  • 5 223
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
Народна

# 16
  • Мнения: 16
За мен най добрата кайма еНародната

# 17
  • Мнения: 3 641
Готовите не ми се нравят. предпочитам на Фантастико мляната на место Peace

# 18
Най-добрата кайма е тази,която ти смелят пред очите в магазина с месо,което ти си си избрала.....
Peace
И аз съм на този принцип, така със сигурност знам какво има в каймата.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Около нас няма магазин, където да смеля месо, така че разчитам на Тандем и на Сами-М. Но съм забелязала, че разфасовките от 250 грама на Сами-М са по-читави от тази от 500 грама. Или поне зависи от партидата.

# 20
  • Мнения: 5 001
Които нямате магазини около вас където да мелят месо....Ами не може ли да си мелите месото в къщи? newsm78 Става в кухненски робот или с машинка за месо....Ама поне знаете какво ядете после.....

# 21
  • Мнения: 337
Досега купумах само на Сами - М, но последния път не ми хареса, ще опитам Тандем, пък ще видим   Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Които нямате магазини около вас където да мелят месо....Ами не може ли да си мелите месото в къщи? newsm78 Става в кухненски робот или с машинка за месо....Ама поне знаете какво ядете после.....

Може, стига да ми останат пари да купя едно от двете. За момента излишъци не само, че не мога да регистрирам, ами обикновено изкарваме от една дата до друга на педал  Sad

# 23
  • Мнения: 5 001
Които нямате магазини около вас където да мелят месо....Ами не може ли да си мелите месото в къщи? newsm78 Става в кухненски робот или с машинка за месо....Ама поне знаете какво ядете после.....

Може, стига да ми останат пари да купя едно от двете. За момента излишъци не само, че не мога да регистрирам, ами обикновено изкарваме от една дата до друга на педал  Sad
Разбирам  Sad
Машинката за месо е 20 лв(масивна,чугунена). Може да помислите дали ви устройва това и в бъдеще да си купите.Тя ще ви е за дъъъълги години напред...  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 285
А какво месо избирате, за да ви смелят? В смисъл гърди, плешка, шол.....?

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
TheNMaster не знаех, мислех, че са доста по-скъпи.  Hug

Elika майка ми купува винаги свинското да е шарено - т.е да има сланина малко. Гърди например.

# 26
Аз ги смесвам и телешко и свинско, като свинското гледам да е по шарено, а от телешкото няма значение стига да няма разни жили по него.   

# 27
  • Мнения: 194
Вземам само кайма, която е смляна пред мен. В краен случай съм вземала на Тандем.

За Народна не ми се говори Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт