Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Щерката родих на 25. Бях 2 кг отгоре - свалях ги 1 година. Синът родих на 36 - пак съм 2 кг отгоре. Надявам се пак да ги сваля безболезнено...

# 16
  • Мнения: 543
Аз родих на 32, бях 51 кг, качих 10, свалих ги първите 2-3 месеца, защото бебенцето беше много ревливо и се разнасяхме по цяла нощ. Не съм спортувала, ям като прасюнгел, защото кърмя. Май си е до ген...

# 17
  • Мнения: 3 268
Стрии и аз нямам,въпреки,че коремът ми беше огромен.Бебетата ми бяха по 4 кг.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Възрастта е само един от факторите.

# 19
  • Мнения: 3 634
Свалих 5-6 кг само, а съм на 27год. Страдам от изключително тежка форма на Синдрома на Търтея.  Mr. Green
Мога да приема, че метаболизмът има значение, възрастта до колкото е свързана с метаболизма, а другото...всичко е до мотивация, ако няма здравословен проблем!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 554
не се притеснявай Peace

# 21
  • Мнения: 7
Ами аз съм на 24 и преди 27 дена се роди малкия ми мъж.Качих около 25кг и си мислих че е невъзможно да ги сваля но усещам че бавно но славно си отиват.Смятам че с повече търпение и воля пак ще съм както преди

# 22
  • Мнения: 666
Ох болната ми тема, още не мога да се възстановя напълно, но да се надяваме, че до края на тази година ще стопя най-после оставащите гадни килца.

# 23
  • Мнения: 2 803
Нямаш основание да се притесняваш, а и годините ти не са много и нямат никакво значение. Въпреки че качих 18 кг. след като родих бях отново във форма. Важно е начина на хранене, движение и т.н.

# 24
  • Мнения: 2 334
Аз качих 13 кг. и при като се върнах от болницата бях свалила 8 кг. и следващите 5 кг. свалих за 1 месец ,но  мисля че е повече до структура от колкото до години  това как ще се въстановиш след раждането Peace

# 25
  • Мнения: 349
Първото си дете родих на 25г. и се възтанових напълно след около 9 месеца. Второто родих на 35г. и вече  се възтанових. Всичко е много индивидуално  Peace

# 26
  • Мнения: 683
Здравейте момичета, аз съм на 29 и малко преди 30-тия си рожден ден за пръв път ще ставам мама. До скоро поддържах слаба и стегната фигура с изключително здравословно хранене и малко спорт. Но откакто забременях започнаха да ми се ядат мазни и тежки храни и за кратко време качих около 6-7 кг., а сега са сигурно и повече, а съм едва пред прага на 5 месец. Не че толкова държа на фигурата си (важно е бебчо да се роди здравичко), но просто се харесвах така и се чувствах много добре, а бях чувала, че колкото по-късно роди една жена, толкова по-трудно възтановява предишния си облик  Grinning  Ще ми е приятно да чуя мнението ви.

Точно обратното. Вероятността да получиш стрии е минимална. Аз родих на 31 г. нямам нито 1 стрия, качих към 20 кг. и 6 месеца след секциото по нищо не личеше, че съм имала огромен корем. Една съседка, която роди на 20г. се нацепи цялата, след раждането кожата на корема й увисна и вече 3 години не може да си върне предишните килограми. Така че, не си затормозявай мозъка с глупости.  Peace

# 27
  • Мнения: 683
Да интересно,аз родих на 35(сега съм 36) и нямам стрии newsm78
Много надебелях с бременността -30кг.Мноооого бавно се свалят,имам много още до желаното тегло.Но работя упорито по въпроса.
При положение,че години наред съм била "готино гадже",слаба,фина,изглеждаща 10 години по-млада.Сега съм едно малко прашчо Mr. GreenВъпреки,че и доста свалих все пак за една година.Нооо става много бавно,може би защото метаболизмът ми е по забавен.Ако бях родила на 25 сигурно много бързо щях да сваля тези кг.
Кожата ми много се разтегна,но наистина нямам стрии,а с нищо не съм се мазала Thinking

Разбира се, че няма да имаш стрии, виж ако беше родила преди да навършиш 25 г. вероятността да се нацепиш е в пъти по-голяма. А колкото по-дълго време кърмиш, толкова по-бързо ще свалиш килограмите.  Wink

# 28
  • Мнения: 3 869
Връзка между бързото възстановяване и годините може да ими само в големи статистически извадки по обясними причини.
Иначе е строго индивидуално и зависи от начина на живот на майката, от храненето й през бременността, от качените по време на бременността кг, от мускулния й тонос като цяло. Аз спортувах по малко, водех много здравословен живот като цяло, качих 9 кг, дънките си обух в деня след раждането, а годините ми са над 30  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 034
не мисля, че зависи от годините, а по-скоро от мускулния тонус на организма. както и от качените килограми. аз родих на 32, възстанових се напълно за няма и 4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт