Ламиниран паркет за спалня

  • 6 649
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 632
Струва ми се, че прекалено тежка изкарвате ситуацията с тъмния под:) . Имаме такъв и към този момент не мисля,че му робувам. Напълно съм съгласна с baibibi ако целта е да се прикрива мръсотията, то говорим за съвсем друга дилема:)
В другият апартамент имахме точно тъмен под,ами беше ми писнало по няколко пъти на ден да го бърша.
Мен лично прах много ми дразни окото,и се разхождах с мопа постоянно.
В крайна сметка има и други неща за правене!

# 16
  • Мнения: 8 999
Моят ламинат е шарен, с основен фон - тъмен. Прахолякът не личи, както и други боклучета, но това не означава, че се цапа по-малко. Просто мръсотията не се вижда. И естествено, има нужда да се чисти поне през ден, нищо че с невъоръжено око може да се сбърка за чист.
В стария апартамент детската стая беше с много светъл паркет - е, там си личеше и най-малката подробност. Най-много ми бодяха очите черните ми косми, които сякаш нарочно се съсредоточаваха в тази стая /въпреки, че там аз най-рядко влизах/. Да не говорим, че всяка стъпка от влажни крачета /излезли неизбърсани от банята/ се превръщаше в леке и непрекъснато трябваше да мия целия под.
Сега минавам само с прахосмукачка през ден-два, а случайните петна забърсвам с влажна кърпа /само петната/.

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
спаред мен - тъмен Peace

# 18
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Благодаря ви, мацки за отговорите. Знам , че постоянно ще съм с парцала, ако е тъмен, но нали все пак е спалня. НЯКАК си тъмното по ме влече  Joy Но до края на седмицата има време да си помисля

# 19
  • Мнения: 796
Здравейте и от мен. Малко извън темата, но искам да ви попитам какъв ви е паркетът във хола. Тепърва започвам да обзавеждам и не мислих, че ще е такъв кошмар. По принцип съм от хората, които адски трудно избират. Спряла съм се на ламинат цвят венге/ но от по-светлото / или тъмен дъб. Дайте мнение моля ви. Хола ми е малък 20кв. ... няма ли с такъв тъмен под да го затворя много. Ще съм благодарна ако дадете някакъв съвет Rolling Eyes

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз мисля че със светлия ще е по практично.

# 21
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Аз мисля че със светлия ще е по практично.

Такъв и взехме  Peace
След дълги размисли и убеждения от страна на годеника ми, взехме светъл, тип тръстика http://www.kronoflor.com/gal/photo/1177709824Trastika.jpg . Много добре стои и мебелите венге изпъкват страхотно  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 632
Ламината е страхотен!
Браво!

# 23
  • Мнения: 4 187
Видях, че си се спряла на светъл вариант, такъв щеше да е и моят избор  Grinning.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Светъл! Разбира се, че е по-добрия вариант. Добре, че сте го избрали.

# 25
  • Мнения: 29
За ламината тип тръстика не е от значение дали е светъл или тъмен. И в двата случая прахът и драскотините не личат. Иначе е вярно, че по принцип светлия паркет се поддържа по-лесно.
За спалня са достатъчни и 7 мм дебелина на паркета. Все пак там влизаме само, за да спим ... е, и да правим някои други приятни неща...
Важно е и какъв клас е паркета. Той зависи от твърдостта на покритието. За спалня е напълно достатъчен и 31 клас.
Ако говорим за качество, разбира се, Таркет е най-добрият, а също и Балтерио. Предлагат ги  в Акрол. Намират се до комина.
Ако имате някакви въпроси и мога да ви помогна, съм на разположение...

# 26
  • Мнения: 1 427
За Варна ли говориш? Laughing Уточни,защото хората не знаят къде в Бг е тоя комин. А Таркет има на много места, от предлагането и цените конкретно в Акрол не съм впечатлена.

# 27
  • Мнения: 29
Правилно си се ориентирала за кой комин говоря! Ето, че който трябва ме разбира добре... Laughing Все пак съжалявам, че не уточних по-рано, но тъкмо бях писал по другата тема за паркета във Варна и не съобразих... Embarassed Извинявайте!
Цените в Акрол си отговарят на качеството... и са пазарни... има си клиенти и за по-качествените паркети!

Общи условия

Активация на акаунт