Забавление, игра или лъжа

  • 1 581
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Обичам да шетам из Готварския, макар че вече отдааавна не пиша толкова активно там.
Харесва ми темичката за обмен на мнения за книги, както и тази за филми. А "споделете" ми е виртуалното убежище.

# 16
  • Мнения: 122
Здравейте! За пръв път имам "смелостта" да се регистрирам в подобен сайт и съответно форум. Много ми е любопитно кой влиза тук и с каква цел - губене на време, намиране на информация, забавление или...???

Агент Смит, да не търсите тук Избрания... във всеки случай внимавайте, защото матрицата не прощава... дори на смелчаци като вас...  Whistling

# 17
  • Мнения: 1 065
,,Пристрастена''  съм към този форум - това е моето второ семейство.
Не влизам във  всички подфоруми,но и тези, из които се ,,подвизавам'' ми са достатъчни.
Тук е може би мястото да благодаря на Мамма и Татти за всичко,  което са направили за съществуването  на сайта и форума -невероятно полезен е не само на мен.



# 18
  • Мнения: 7 716
Отначало да науча нещо, сега влизам предимно в определен форум, за да помагам на новите момичета.

# 19
  • Мнения: 2 018
Запълвам празнини  Laughing

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сеир ...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
От всичко по малко  Wink

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам време за светски живот. Живея го виртуално, между другите дейности. Много по-удобно е за мен. Най-важното обаче е, че тук открих хора, които едва ли бих срещнала "на живо".

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Информация, помощ, консултация и разбира се запълване на работния ден, 8 часа са толкова мноого  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Този форум е институция.
Няма как да липсвам, значи.

# 25
  • Мнения: 3 727
Бягай, докато не си се пристрастила! Mr. Green

# 26
  • Мнения: 35 968
за каквото дойде
и все е добре дошло

# 27
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Форум-А използвам главно за получаване на информация и за разпускане. Интересно е!

Общи условия

Активация на акаунт