Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 84
На Нико определено не му дества така. Храни си се нормално - както и преди да даваме сиропа. Мога да кажа че няма абсолютно никакви странични ефекти - поне при нас разбира се!

# 31
  • Мнения: 376
При нас пък определено има и то доста БЛАГОПРИЯТНО въздействие  Grinning т.е. вече спим по цяла нощ без да се будим   Mr. Green Е, да все още го даваме само вечер по препоръка на лекарката, но скоро го спираме и все се надявам че ефекта ще продължи и след това.
От колко време го даваш и кога настъпи ефекта от сиропчето ???

# 32
  • София
  • Мнения: 84
Давам го вече 4 - та седмица. Първите две по два пъти дневно - сутрин и вечер сега само вечер. Ефекта се появи още със първото даване. Цяла нощ си спа спокойно. Последваха две вечери с мрънкане но не и плач и от тогава само една нощ ми е плакал но това беще от превъзбуда. Просто цял ден бяхме във Върна на разходка, срещахме се с много непознати за него хора и не спа цял ден милото ... Иначе сега си спинка ... пупу да не му е уроки  Mr. Green

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Аз също давах Киетюд на сина ми, но той въобще не се повлия от него и за това започнах да му давам предписаните от невролога хапчета Тиоридазин. От тях се повлия и започна да спи без да изпада в истерия всяка нощ по 1-2 часа. Тях ги пи 10 дни и след това се разболя , вдигна температура и аз му ги спрях. Вече 7 ден спи добре без лекарства, но съм решила,  че ако пак започне да реве през ноща да подновя даванета. Невролога иначе му ги предписа за 3 месеца, но на мен ми се виждат множко за това силно лекарство.

# 34
  • Мнения: 2 596
Да питам този Киетюд може ли да се купи от аптека без рецепта? Питам, защото никога не съм ползвала хомеопатия  Blush

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да питам този Киетюд може ли да се купи от аптека без рецепта? Питам, защото никога не съм ползвала хомеопатия  Blush
Може,няма никакъв проблем.Аз си взех от БГ 5 сиропа да имам тук,нямаха в наличност,поръчах ги за другият ден и не ми зададаха никакви въпроси.

# 36
  • Мнения: 2 596
Благодаря, чудесно, а помниш ли колко струва?

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
помниш ли колко струва?
Не точно, под 10лв е.

# 38
  • Мнения: 1 704

6.20 го взех сиропа, но при нас не оказва никакъв ефект.. няколко дни давах сутрин и вечер, после продължих само вечер вече около седмица, но малката пак си се буди по безброй много пъти  Rolling Eyes педиатърката спомена нещо, че ефект се появявал след 10-тина дни или не се поямявал въобще, но пък тук чета че действа веднага  Thinking ще опитам още няколко дни, ако не стане нищо - може би пак след време.. освен всичко друго е голяма борба да и го дам и ми става още по-съвестно, че насила я тъпча с няква гадост  ooooh!

# 39
  • Мнения: 523
Майчета искам да попитам на моя син мога ли да го давам - защото е  на 6 м. и от 10 дни е кошмар през нощта, а преди това беше англече Sad мисля, че избиването на зъбчета е проблемът в момента, макар че още не ние е избил нито един. Дали ще му повлия в този случай и малък ли е още?

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не можеш.За деца над една година е - пише си на упътването.Освен това пише, ако няма ефект до 3 дни, трябва да се спре.Явно не е чак толкова безвреден SadАз се уплаших, защото го давам на своя глава, не съм се консултирала с хомеопат, и го спрях на четвъртия ден.Нямаше абсолютно никакъв ефект, а и с голям зор го давах - Ники се дави от него, все едно е туткал, а не сироп Shocked
Предавам се, момичета, няма да се спи още някоя и друга годинка и т'ва е Cry

# 41
  • Мнения: 36 088
Явно не е чак толкова безвреден Sad
това значи, че при вас не действа и няма да подейства, за това няма сми да се пие

# 42
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
А той не се ли препоръчва за деца над 36 месеца? Поне така пише на листовката!

# 43
  • Мнения: 186
Ей хора къде бяхте когато дъщеря ми се роди????? newsm61 smile3515. Поздравявам ви за откритието и при второто ще го пробвам smile3508 поне вече спокойно мога да забременея. newsm47 Моята дъщеря от деня в който се роди до почти 2 годинки нощно време а и през деня ме побъркваше. Нощно време спеше по 15 мин и след това я успокоявам по половин час и  така цяла нощ. А през деня е кисела и нон стоп мрънка. Скъси ми живота...но вече ще знам smile3508.

# 44
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А той не се ли препоръчва за деца над 36 месеца? Поне така пише на листовката!
Пише за деца над 12 месеца.Но аз казах,че ПЕДИАТЪРКАТА ми го изписа,когато детето беше на 9 месеца.
Просто исках да направя добро на майките,не да се разгорещяват спорове Sad

Общи условия

Активация на акаунт