МАРТенски хлапета

  • 17 072
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 639
milamia, мерси !
 Страхотна идея за шишенцето от Виброцил! Тъкмо и нашият е към края си .  Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 747
Флайбъл, аз държа капките в шишенце от инфакол.

Миламиа, пусни снимки на Йоанка, да я видим колко е пораснала Grinning

Александър-Никол, да ти е живо и здраво момченцето, а Никол много е пораснала, истинска госпожица Grinning

Ето един линк с малко коледни картинки за оцветяване  Grinning ако на някои деца им е интерсно да оцветяват Grinning
http://picasaweb.google.bg/peapup/ColoringBookChristmas#

Това ме подсети: Мишолина, Мамо Веси направихте ли колажи за коледни картички с децата Grinning
Мамо Веси, все си спомням твоята с прозорчето, ей като в приказка ми е Grinning

Спорна седмица от нас Grinning

А, и малко нови снимки, някои са от преди 4месеца, но сега успяхме да ги качим

http://gallery.sabev.net/thumbnails.php?album=39&page=1

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Чара, прекрасни снимки  Heart Eyes

aleksander_nikol, твоите също.

Мишо в четвъртък, в градината празнуваха Денят на християнското семейство. Имаше много песни, стихотворения и игри. Даже аз, Мишо и татко му участвахме в една спортна игра  Grinning. Точно този ден майка ми имаше рожден ден, поканихме и нея на празника. Едно от стихчетата на Мишо беше за бабата, та това беше подаръкът му за неговата баба.
За съжаление снимките които произведох в големи количества са с ужасно качество. Трябва още много да уча за снимането на движещи се обекти  Mr. Green. Флайбъл, май ще трябва да помагаш  Wink.   

# 63
  • Мнения: 1 639
За съжаление снимките които произведох в големи количества са с ужасно качество. Трябва още много да уча за снимането на движещи се обекти  Mr. Green. Флайбъл, май ще трябва да помагаш  Wink.   

Много трудно се снима с компактен апарат, при лоши светлинни условия.
Поръчай на дядо Коледа да ти донесе някой със сменяема оптика ( т.нар ДСЛР - дигитално огледално рефлексен)  Grinning
Или ако не ти е  чак такава тръпка фотографията, поръчвай си фотограф за по-важните събития. 

# 64
  • Мнения: 1 502
Привет мамета! Страхотни снимки, как растат децата, пу-пу!
Само на бързо минавам, нямам никакво време за писане, а ви чета по време на паузите ми на работата. Много ми е натоварено в градината имам една нова колежка, която ме изкарва извън нерви, фин. криза пък, ме довършва. Не ми се говори...Честито на всички, които са имали поводи за черпане, само това да се чува. Ние вече сме коледно настроени, на пук на кризата, направих отново календарите на бабите, то май стана традиция при мен, всяка година едно и също, но те са доволни.
Чара, този път както казах нямах много време да си играя с фотошопа, и тази година "откраднах" една идейка от градината ми. Коледните картичнки правихме с Дани  Mr. Green. хем той се позанимава и му беше интересно, хем си мисля, че станаха много интересни, може и вие да се възползвате. Hug
Ето нашата тазгодишна коледна картичка.

Сложила съм и нови снимки в албума ни ЦЪК.

Това е от мен, скапана съм и отивам да спя, че и полярните нощи започнаха, до 10ч. сутринта е тъмно и ни е голяма мъка ставането. newsm46

Целувки!  Hug

# 65
  • Мнения: 1 215
Ето ме и мен отново след стогодишно отсъствие, ама аз така като зачезна и се забравям съвсем.

# 66
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
За съжаление снимките които произведох в големи количества са с ужасно качество. Трябва още много да уча за снимането на движещи се обекти  Mr. Green. Флайбъл, май ще трябва да помагаш  Wink.   

Много трудно се снима с компактен апарат, при лоши светлинни условия.
Поръчай на дядо Коледа да ти донесе някой със сменяема оптика ( т.нар ДСЛР - дигитално огледално рефлексен)  Grinning
Или ако не ти е  чак такава тръпка фотографията, поръчвай си фотограф за по-важните събития. 

Благодаря за разяснението. Значи апарата е виновен, фотографа си е наред  Mr. Green.

Мамо Веси, много ти е чаровно момчето. Благодаря за Коледния полъх. На мен още хич не ми е коледно.

Sallys, привет! Пиши по-честичко.

# 67
  • Мнения: 1 215
Ооо, сега ще гледам да съм по- редовна, малко взех да си поотдъхвам от тази година, че ми беше някакъв кошмар.
Съвсем скоро и аз ще кача снимки в сайта и ще ви пратя линк да ми видите двете хубавици.
А и като гледам снимките на вашите по аватарите, направо изумявам колко бързо растат децата.

# 68
  • Мнения: 1 639
Е по разписахте се.  Heart Eyes

Mama Vessi, пак си пълна със свежи коледни идеи!

Коледно ми е и на мен, но то от работата идва, основно - сега ще се започнат едни снимки на дечица ревящи и пищящи, надяване на наличния реквизит.... календари малки и големи ....лудница.  Mr. Green

Sallys, добре че ни посети.  Simple Smile
Ама кога порастна това бонбонче Индия ?! Вече е на 10 месеца ?   Laughing

# 69
  • Мнения: 1 215
Да, и на мен на пук на всичко, което ми се случи ми е адски коледно настроението. Още отсега сме заукрасявали къщата, накупила съм коледни чаши за кафе, изобщо цари коледно настроение вкъщи.

# 70
  • Мнения: 192
Здравейте момичета!
Изглежда този вирус е ужасен ,защото след баткото и мен ме тръшна и четири дни от леглото не можех да стана.Днес се чувствам малко по добре.
Чара снимките са страхотни.Георги е станал истинси мъж,а Камен е много чаровен.
Мама Веси много е красива картичката и снимките  с Коледно настроение са чудесни.
Sallys  привет!Наистина децата растат като гъбки!
Tedulina  може би си права ,че трябва да го оставя да ме учи да играя шах,защото виждам колко е щастлив от това.
Често го виждам да си играе шах и с компютъра.
Ние още не сме започнали с коледната украса,но снощи Алекс и Никол искаха да украсяваме,защото вече е време за Коледа.Та може би в събота и ние ще украсим.
Никол само пее за Дядо Коледа.Татко и казва ,че по скоро рапира отколкото пее.Явно ще прилича на него .
Приятен и ползотворен ден и много Коледно настроение! santa2

# 71
  • Мнения: 24
Привет момичета, Sallys добре завърнала се  Laughing
Чара много весели снимки, момчетата са ти много хубави  Hug . Мамо Веси много целувателен този Дани и с момичетата ли е такъв, Ели и тя само ме прегръща и ми казва колко много ме обича. Ще се възползваме и от идейката за коледната картичка, сега сме на тема рисуване, и само се разхождаме навсякъде с кутията с моливите и книжката.
Да ви кажа за лекарството което пробвахме, определено съм доволна, малко закъснях с прилагането, докато го намеря, но овладяхме настинката. От 16 деца бяхме останали само 7 за около 10 дни, сега вече сме в пълен състав и усилено учим стихчета и песнички за дядо коледа. Само се чудя какво ще правим в къщи 2 седмици като аз вече почти не мога да се движа, че много натежа и боли кръста, но остана още малко.
Хайде чао, че вече доста се заседях на стола и много ме заболя кръста, а и те нещо недоволстват че са сгънати  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 215
Момичета, опитвам се от два дни да кача снимки обаче с тоя макинтош всички представи за компютри ми се объркаха. Голям купон:0 Но аз не се отказвам, ще ги кача тия дни Simple Smile
Иначе мога да ви се похваля, че Емма изкара Варицела и сега още чакам да видя дали и малката няма да прихване. Вярно си е, че трябва да караме децата да я карат по- малки, ако ви кажа колко лесно и безпроблемно я изкара направо паднах. Температура вдигна само една вечер и това беше, само дето саклетяса почти 2 седмици вкъщи, но дядо й и баба й я извеждаха късно вечер когато нямаше опасност да сее зараза.
Това е при нас засега, готвим се за Коледа и се чудя къде се изниза тая година...
Малеее, Мамо Боби, сега видях че чакаш още едно. Честито! Ако знаеш как ти завиждам и аз си мечтая да мога отново да съм бременна и да си имам още едно новородено, ама май ще трябва да почакам ако не и да се простя с тая идея завинаги.

# 73
  • Мнения: 948
Хи-хи, Салис, двечки чака още, не едно  Simple Smile Нямаме търпение вече, ама mama bobi, стискай още малко!

На мен вече ми е коледно; украсихме елхата, направих картичките. Пътуваме на 10-ти дек за Пловдив.
Ето картичката (не е моя идея; по образец е правена, за по-бързо):
http://misholina.multiply.com/photos/album/66/Digital_album_-_Anton#19

Чара, толкова са сладки! Видях и Антон си хванала на едната снимка, от лятото.

Хайде, давайте още снимки!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 576
tchara много свежи снимки Simple Smile. Друго си е кати си имаш полянка, която да е чиста и без проблем да щъкат децата  Peace. Гого доста сериозно е бил бинтован милия, как издържа изобщо с тази превръзка.
ivap много мил подарък сте направили на баба  Hug.
Mama Vessi картичката е много идейна, страхотна! Дани много порастнал ми се вижда, голям сладур.
Sallys, добре се завърнала!
мишолина страхотна картичка! Малките сладури добре си ги обучила да застават за снимки, но и фотографа е на ниво  Peace. Моето освен, че се крие и фотоапарата хич го няма, а за фотографа да не говорим  Blush.

При нас няма ново, чудех се дали да не направя за бабите по един календар със снимки на Иси, но с този Линукс незнам каква програмка да използвам, не че съм и тръсила де  Embarassed. Иначе младежа е добре, във вторник живот и здраве ще е на градина. Чудя се само как да стопирам разболяванията през седмица  Tired. Мислех си за вариант - ходене до обяд или пък 3 от 5дни на градина. Дано в ДГ проявят разбиране и да се съгласят за ходене до обяд  Praynig!
Весели събота и неделя!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт