The Unit - ЗВЕНОТО

  • 3 393
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
И аз трудно захващам сериали. Ако знаете мъжа ми как ме увещаваше да гледаме Бягство от затвора, пък аз, а не  Naughty, не ща екшъни. После като го метнахме, на един дъх изгледахме целия първи сезон Grinning Та оттогава не съм толкова скептична към новите сериали и с удоволствие започнах да гледам Звеното.

# 16
  • Мнения: 278
Момичета, защо няма друга серия newsm45! Много е гадно така!Голям кеф беше да гледам 1-ви, 2-ри и 3-ти сезон без прекъсване!
А сега кога ще излезе осма серия на 4-ти Rolling Eyes Някой има ли инфо за сериала - колко сезона е и т.н.

# 17
здравеите и от мен!наистина е страхотно филмче и 4акам с нетарпение продалжението му!?!ако може да получаваме инфурмациа тук ще е прекрасно!?!попаднох на инфо че новото епизодче излиза на 02.01.09
ако някои има друго инфо да пише!!!! baby_neutral

# 18
  • Мнения: 2 746
На 21.12. е излязъл нов епизод, а следващият ще е на 04.01. Чакаме субтитри, много се бавят, явно не е толкова рейтингов сериала...

# 19
има субове  #Crazy сега чакаме новата сериа newsm78

# 20
# 21
някой може ли да ми каже защо няама серия тази седмица или кога ще има нова Thinking

# 22
  • Мнения: 1 491
Записвам се, защото "открих" сериала в събота  Mr. Green  Сега съм на средата на вторият сезон, но имайки предвид, че съм болна, ще ви стигна много бързо  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 18
Аз щях отдавна да съм се записала,ама не бях намерила темата,щото го гледам от по-мин.година и знам че доста време нямаше серии,ама сега както са го пуснали много ме кефи!

# 24
  • Мнения: 4 594
да жените трудно го откриват този сериал , повечето не обичат''мъжки'' филми, този заблуждава с резюмето си , но си има от всичко филмчето

# 25
  • Мнения: 1 491
повечето не обичат''мъжки'' филми

Ами щом сме тук, значи не сме повечето  Mr. Green

Знаете, че в неделя излезна 18-тия епизод на 4-ти сезон? На 12.04. трябва да излезне 19-ти

# 26
  • Мнения: 283
Аз преди няколко месеца се опитах да убедя хората тук колко е интересен сериала,но нямах никакъв успех Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 491
Е, различни хора, различни ценности, различни идеали ...

Мен пък баш военните неща ме кефят  Mr. Green  Особено Макс Мартини като започне да се размотква гол до кръста ...  newsm76  hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 18
Аз се опитах да убедя мъжа ми да го гледа,той харесва сериала 24 ,а за UNIT не можах да му привлека вниманието.Гледам си го сама.А 24 го гледаме заедно.

# 29
  • Мнения: 1 491
Аз пък успях да зарибя половинката да гледа The Unit и NCIS  Mr. Green Вчера като се прибра и ми вика "Жена, колко имам да те наваксвам?"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт